Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4839"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
To že máš s kapitolou psychický problém mě částečně těší (Je to od mne sadistické, vím ...), protože si myslím, že to znamená, že se tam nejspíš něco zásadního přihodí .. na takovou kapitolu se pak vyplatí i počkat ... :) . / Komu? Nám? ... / Bude Lily... - na její úlohu jsem zvědavá - ty děti se ti vážně povedly ...
Promiň, nebyla by. Sama jsem si uvědomila, že jsem si to neposkládala. Ale teď mě to napadlo. Tak to jen nějak převést, no… Jde o Sevovo chování.
Že se těším! :-)

Je v tom mistr.

Není zač. James si to zasloužil.

Vážně? Jů :-)

No jo, nechtěl. Ale věci se mění... Ok, to mě jen tak napadlo.

Hej! To nemůžeš jen tak nakousnout, aniž bych nechtěla vědět, čeho jsem si měla všimnout. Vůbec nevím, na co narážíš. Byla by nápověda?

Bylo mi potěšením :-)
smiley
Belldandy, s ohledem na to, že mám s příští kapitolou psychický problém, docela bych i nabídla, že nemusíte nějak čekat vůbec. :D

Čtenáři se toho možná tolik nedozvěděli, ale za těmi jmény je pěkná emocionální bitka. A to jsem tím spíš myslela.

On to jméno spíš nechápe, asi tak. Snaží se odhalit, co je za tím.

Máš pravdu, to je docela vtipná představa.

Hm, a nevíte?

Mari, jo to já taky nečekala. A to ještě není všechno. (To jsem taky nečekala.)

Ano, vyříkat. Ale brání se zdatně, co?

Děkuji za pochvalu za Jamese. :) Bylo na čase.

Lily? *tramtádadá…* Lily bude.

Jojo, byla u něj s Gin, ale to už se Harry o tom bavit nechtěl a bál, vzpomínáme?

…mě to baví psát. Taky sis všimla, že je… ne, nevšimla. Nevadí. To je vlastně další taková… nevadí. Uvidíme.

…ano, to z toho asi plyne, že?

Tak tykadla, jo? :D Děkuji! DĚKUJI! A… děkuji. :)
Mám čekat další kapitolu i zítra ... To asi těžko, že? :)Nebylo to ode mne docela vychytralé nastoupit na tuhle loď ve chvíli, když už je pěkně na širém moři? Teď je tu pěkně rušno. Pořád se tu něco děje a do budoucna to vypadá tak nadějně: "Snape už vždy bude mít v tom svém pancíři trhlinu.". No, ne že bychom si dozvěděli až tolik ... (Víme všeho všudy, proč Severusovi vadilo, že se Harryho syn jmenuje po něm ... i když samozřejmě zůstává otázka, zda jeho obavy, že Albus pozná Snapeův podíl na smrti jeho babičky - je jediným důvodem.) Ale i to málo je v tomto případě hodně ...A tentokrát si mě i pobavila : "Slyšel tu fámu, ... kterou jsem uvedl na pravou míru. Ale prosím, můžete se pokusit přesvědčit ho o vašem úhlu pohledu" Už vidím Severuse, jak Albuse přesvědčuje o tom, že je hrozný ničema a vrah. Docela věřím, že při správné konstelaci událostí a mizerné náladě by to i zkusil.A Harry dostal jednou příležitost vysvětlit, proč to udělal a Severus si to dokonce vyslechl. To taky myslím něco znamená ... že si byl schopen vyslechnout, když mu někdo druhý říká, že si ho váží."Vy-víte-komu. :)" Víme?Ahoj assez
Teda! Hrozně se mi líbí, když Harry Severuse dokáže něčím překvapit. Nečekala jsem, že to s tou návštěvou v ředitelně myslí takhle – tím spíš jsem nadšená. Učí ho důvěře? Já tleskám. A strašně moc mu fandím :-) A zjišťuju, že se Harry mnohdy dost podceňuje – a přitom mu to nejvíc jde, když se s nikým neradí a jedná, jak to cítí, že je to správné. Má na to.

Harryho otázky jsou trefné, obzvlášť ta o Snapeově zdvořilosti. I když za sebe můžu říct, že mě zase až tak nepřekvapuje. Ale... ona celá ta situace, ve které je Harry, ten zlobivý student, Severusův nadřízený, je... ne zrovna jednoduchá. Vlastně hodně těžká, ne? Pro oba. A podle mě se s tím vypořádali a vypořádávají dost dobře. A jak už jsem možná kdysi psala – tahle pozice se mi zdá jako ta pravá pro to, aby vůbec nastala možnost, že si určité věci vyříkají.

Jéé :-) Když to James vyslovil, tak jsem si říkala, jestli by snad nemohl myslet... a on jo. To bylo úžasné, ass! Velmi citlivě napsané.

A teď mě tak napadlo – už dlouho se tu výrazněji neobjevila Lily. Nenapadlo třeba někdy Harryho zeptat se Lily na Severuse? Párkrát u něj s Ginny byla... Nebo takhle – docela by mě zajímalo, jestli se spolu ještě Lily a Severus setkají.

A baví mě sledovat Severuse, jak mluví s jinými lidmi, než s Harrym – baví mě to porovnávat :-) A vždycky mě dostane, když se v takových rozhovorech dokáže vyvarovat urážek a naopak se chová snad skoro až příjemně :-)

Jsou skvělí, Al a James – povedli se ti. Líbí se mi, jak jsi je dokázala odlišit. A zbožňuju, když si James Ala dobírá :-)

Potěšilo mě, že jsme se opět dostali k tomu jménu. A ještě víc mě potěšilo, že se nám tahle věc o kousek odkryla. První úspěch byl, že o tom začal Severus. Šlo krásně poznat, že ho to nepřestalo hryzat – a že na to opravdu ještě nepřišel. Nebo přišel, ale chtěl to slyšet na vlastní uši?

„Už ví, že muž, jehož jméno nosí, zavraždil jeho babičku?“ – Tohle o jeho pocitech hodně vypovědělo! STÁLE si to klade za vinu. Něco jiného je, když si člověk uvědomuje svou chybu, svůj podíl na vině – než když se přímo obviní, jako by jeho jednání bylo příčinou jedinou a zásadní. Takže mi z toho plyne, že ještě sám sobě neodpustil...

„Proto vás jeho jméno tak rozrušilo,“ – AHÁ! Tak takhle jsem se na to nikdy nedívala! A přitom to zatraceně dává smysl! Což jen dokazuje, že Severova logika je vážně jedinečná. Uff, chudák Sev.

/Měl jsem pocit, že pokaždé, kdy jsem mu s odpovědí klepal u dveří, zabouchl je a odvrátil oči, aby se nemusel mou existencí na prahu znepokojovat./ - Hodně dobře vyjádřeno, takhle mi to taky připadá. Něco jako obranný mechanismus? Myslím, že ten má Severus vybudovaný silný. A není se zas tak čemu divit, že.

Já jsem tak strašně moc ráda, že mu to řekl! Úplně jsem se bála, že ho Severus přeruší, že zase uteče, že někdo vejde, nebo že se prostě zase něco stane a Harry to nestihne říct. Naštěstí tomu tak nebylo a já skoro cítím, jaká tíha asi z Harryho spadla. Senzace. Velký úspěch, pokrok! Další v krátké době! *pusa od tykadla k tykadlu*

NÁDHERNÁ kapitola, ass. Taková povzbudivá, hrozně příjemná, po níž se člověku dýchá tak nějak volněji. Děkuji moc! Tyhle poslední tři kapitoly jsem si nesmírně užila.
01.04.2012 23:46:04
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one