Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3412"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jedno to rozhodně není.

smiley

To není důvod pro to, abych ho vidět nechtěla. Naopak.
Sebevrah. Dokonalý.smiley
...můj požitek z odvedené práce to docela kazí, ale to je jedno, fakt. Jsem nějaká citlivka.

Jo, mluvím s Tebou. A ne kvůli překlepům. :D

A věř mi, to zákulisí vidět nechtěj. Je prohnilé, plesnivé a každou chvíli se může zřítit.
To se chytila zrovna toho nejméně podstatného.smiley Váhala jsem a přemýšlela, jak to napsat. Ono... tady nejde ani tak o mě, jako o ty ostatní. Ale hlavně jde o to, že, pro Merlina, to je vážně hrozná blbost, trápit se pro překlepy! Můj zážitek z četby to nekazí ani o pikokousíček.

Eh... to mluvíš se mnou? To jako protože tě trápím pitomými překlepy? Nebudu se ptát, čím jsem si to... budu se bát, abych to nepokazila.

Chtěla bych to zákulisí chápat víc a reagovat pak adekvátněji...
Dívám se, dívám...

Považuješ se za nenormální? Zajímavé.smiley

Hmm, pochybuji, že to má cenu teď. Mě každá chyba něco jako zkazí radost. Dost se mě to dotýká. Ale raději aby byly objeveny, než abych někomu zkazila pravopis. :D

...jsi boží a v poslední době jeden z mála, který mě nezklamal.smiley

...mluvila jsem o tom, co je v zákulisí. Nemusíš si tím kazit chuť.
smiley Ha! A tohle NEBYLO úmyslné!

Místo "povídej" mělo být "podívej".
Ass... těch pár překlepů... Normální čtenář by je ani nezmínil, to já jen proto, že vím, že to bereš v pohodě. A v těch dlouhých kapitolách aby se nenašel ani jeden překlep? To je možné? Ok, asi jo, ale opravdu není proč se stydět kvůli takovým drobnostem, jsou přirozené. Betu nemáš, pokud se nepletu... Doufám, že víš, že bych radši tvou kapitolu s množstvím hrubek (které ty vůbec neděláš), než žádnou kapitolu. Povídej - vím, že jsi na sebe dost přísná, ale pokud budeš vést řeči o tom, že by ses měla stydět, tak už tě v životě na žádný překlep neupozorním.smiley

Vsadím se, že v tomhle mém komentu taky překlep bude.

A zcela jistě ne, ty mě samozřejmě nenutíš k ničemu, to jsem taky myslela, že je jasné. Nutí mě když už moje svědomí. Ale ani tak to není nucení v pravém slova smyslu. Je to prostě... složitější.

Určitě, může být. Mluvila jsem o tom, jak to působí ohledně té obtížnosti na mě jako čtenáře.
Belldandy: Bez obav, to slovní spojení znám. A taky Tě ujišťuji, že za ty roky jsem zvyklá, že mě čtenáři nestíhají.

Yellow: brzké uzdravení přeju.

Mari: Řekne mi, že tam mám chyb jak máku. To je podstatné vědět, aby se bylo zač stydět. Hm… snad Tě to nenutím číst naráz?

Nevím, o kolik to je složitější. Mé deus ex machina byl slash. Vždy, na asi jednu výjimku. Asi proto pro mě náboj není problém. Ale nikdy ne sprosté rozbalení vercajku, nýbrž něco důležitějšího. – Jinjang. – Něco mnohem většího než ta hloupá, hloupá lidská pojmenování.
Já se prostě bojím. S každou další kapitolou je můj strach větší. Skoro ani nechci číst hned další, jenže se tomu nedá moc odporovat. Navíc – už takhle budu zase mít zpoždění... A to nechci! Teda nechci, aby bylo moc velké. Co ti asi řekne komentář k 54. kapitole, když tu už bude kapitola 60. (například, přehnáním, doufám!)

Já to ale prostě nechci mít hned přečtené! Tolik nových kapitol! Přijde mi to jako... Nepřijde mi to fér. Ale mám na výběr?

Tomu říkám gradace. Jestli jsem někde u 52 lapala po dechu, tak tady už žádný dech ani nemám. A vlastně jsem za to určitou částí i ráda, že jsou tu tyhle kapitoly najednou, že si to můžu vychutnat bez čekání, bez napínání. Ale stejně se to ve mně dost pere.

To společné opravování písemek opravdu bylo skvělým odrazovým můstkem, skvělou příležitostí pro ta odhalení. Trochu se divím, že se toho Severus účastnil, a vlastně sám tu konverzaci nastartoval, když z toho pro něj plynulo podobné „nebezpečí“. Čímž chci spíš říct, že to Severus mohl předvídat. Kdybych mu mohla nahlédnout do mozku, tak bych se určitě podívala, co si od toho sliboval. Ale nechápej mě prosím špatně – jsem nejšťastnější, že byl ochotný do té ředitelny přijít. A následný vývoj událostí si nemůžu vynachválit.

Merkur byl fajn :-) Kdybys na konci nepřipsala tu poznámku, vůbec bych se nad tím nepozastavila. Tohle dílo od M. jsem nečetla a vůbec by mi nedělalo problém myslet si, že jsi to vymyslela ty. Konečně – hodí se to sem.

„Nemyslím. Jsem.“ – Bum. To bylo zase jednou jako facka. Nemůžu se vzpamatovat z toho, jak se nám Severus najednou začíná odhalovat. A dobře! Když Harry bude vědět, co ho trápí, tak s tím snáze může pracovat, ne? Odpověděl mu na to nádherně. (I když jsem měla chuť schovat se místo Harryho – v obavě, co přijde.) A já věřím, že Severus to nepouštěl jedním uchem tam a jedním ven.

/...nechyběla ani tehdy, když jste mě zachraňoval před Volemortem./ - :-D Voldy by se asi naštval :-D Takhle už to nezní tak hrozivě :-)

„A co chcete po mně?“ – Hrozně moc se mi líbil Harryho vnitřní boj po téhle otázce. A vyřešil to skvěle. Tedy aspoň mi přijde, že takto to mělo náležitý účinek. Nebo aspoň mohlo mít.

A zase „mimo téma“ – zrovna si říkám, o kolik těžší asi je psát o Severovi a Harrym bez slashe. NE, že by slash byl jednoduchý, to nechci ani naznačovat. Ale... prostě mi přijde, že psát toto – skoro vlastně jakoby věrné pokračování sedmičky... To je něco mimo moje chápání.

Tak lhostejnost, nebo nenávist, Severusi? To by sis měl ujasnit, takhle to nepůsobí věrohodně, když ty pojmy střídáš. Uvěřila bych mu cokoli, ale tu lhostejnost ne, tu jsem mu nevěřila dokonce ani někdy v začátcích, tam v té ministerské knihovně. A tam k tomu měl hodně blízko, abych uvěřila.

Miluju, když Severus ztratí sebeovládání. To potom stojí za to. Skoro mi to přijde, jako by si ti dva nedokázali sdělovat ty zásadní věci bez té vášně, rozčilení, bez ztráty sebeovládání. Tedy aspoň pro Severuse mi to docela platí. Což tedy nevypovídá zrovna o lhostejnosti.Za což jsem nesmírně ráda.
Láska? To bylo od Pottera hodně odvážné, já bych si asi netroufla.

Snad nebude vadit, když si od belldandy z komentáře vypůjčím "Co pořád chcete slyšet? Jak mě to mrzí?!“ / „Jak jsem byl zničený a zároveň šťastný, když jsem se dozvěděl, že plán Brumbála nebyl nechat vás umřít?“ /„Že jsem to všechno dělal taky pro vás?!“, abych to nemusela vykopírovávat. - Severus utekl? Že by to bylo přiznání?

Omlouvám se, že nejsem (jako obvykle) schopna inteligentních komentářů na úrovni, ale dnes mám aspoň výmluvu - jsem nachcípaná a děsně mě bolí hlava, takže to jako obvykle nechám na někom jiným. :D

Díky assez!
Děkuji. Opraveno na: „Tahle slova procházející ústy byla psána krví.“
Z toho, jak hrozně píšu já, je snad zřejmé, že nemám právo kritizovat případné překlepy nikoho druhého :)))).
Assez - ty píšeš,jak "namydlený blesk" (tak se to říká u nás doma). Mám pocit, že ostatní čtenáři ti zrovna nestíhají ... Al je to skvělé!!!Panečku, tohle bylo něco: "Co pořád chcete slyšet? Jak mě to mrzí?!“ / „Jak jsem byl zničený a zároveň šťastný, když jsem se dozvěděl, že plán Brumbála nebyl nechat vás umřít?“ /„Že jsem to všechno dělal taky pro vás?!“ Může přijít vůbec ještě osobnějšího, co Severus připustí?Noc ve svém dvojspřeží přesáhla dávno desátou a užuž uháněla se střetnout se znaveným Merkurem - působí náhle zvláštně, jak se to zjeví v relativně obyčejném textu, ale proč ne? Já jsem se s literární klasikou vždycky seznamovala hlavně přes literární pop. :) Doufám, že jsem tě zrovna neurazila zařazením do takové kategorie...Assez píše často krásně a hlavně zajímavě, tedy o dost zajímavěji než mi přijde v českých fanfikích obvyklé. Což říkám hlavně proto, že si to myslím. Nicméně to využívám jako úvod pro dotaz, zda tahle věta je taková jako měla být:"Tahle slova procházející úst psána krví." ?Hned jdu číst další kapitolu.
09.04.2012 21:44:12
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one