Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1966"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
smiley
To jsem si mohla myslet.smiley
To byla reakce na Tvé jupí, to jupí. :)

Bell, viz. nová kapitola. Prozatím.
Aha, takže lékárna asi ještě bude řešit ...
Jsem zvědavá... Mohla bych se zeptat, proč jupí?
Belldandy: Ti dva se o tom nebaví. Tak to zatím je.

Mari: Jupí… :)

Já děkuji za komentáře vám všem.
Uff, dobře, nebezpečí zažehnáno :-) (Ale nemohla jsem se podívat rovnou na konec 57, to vůbec!)

/Nepotřebuji jeho jádro, kým je. Chci se jen přiblížit k jeho oběžné soustavě. Do jeho gravitačního pole. Do světla, které ze středu vyzařuje./ - Mám hrozně moc ráda tyhle věty – a teď myslím tyto konkrétně, ale i podobné věty od tebe všeobecně. Říkám jim věty s přesahem – který pro mě mají. Krása.

/...jen rabování. To totiž zná. A proto odráží všemi možnými i nemožnými způsoby všechny, kteří se snaží./ - Tady mám nádherně potvrzeno, že Severus opravdu ten obranný mechanismus má. Co s tím? (silně řečnická :-)

Scorpius. Další ožehavé téma. Líbí se mi, jak s tím šel Harry na Severuse pomalu :-) A Sev opravdu nezklamal. „Nevidím důvod“ mě dostalo. To by ho pravděpodobně zabilo, kdyby svolil. Kdyby se Harry zeptal: „Předpokládám, že si volno vzít nechcete?“, tak by o tom snad mohl přemýšlet, ne :-)

Lékárna, jupí! :-) A Severus se opět snaží dělat, že mu na tom vlastně vůbec nesejde. To, že ji Harry přepsal na něj, snad považuje za urážku... nebo milodar? I když... zrovna v tomhle případě stojím asi víc za Sevem. Přesněji – nedivím se jeho reakci. Ovšem taky vím, že Harry jednal s těmi nejlepšími úmysly. A pak jak z toho ven.

„Proč jste odešel z Ameriky?“ – Moc dobrá otázka, což Severus, zdá se, zrovna neocenil. No vážně – už tehdy mě to strašně zajímalo, takže doufám, že mu to Severus v nějakém zápalu prozradí. Ačkoli... s informacemi, které máme, se to částečně dá odvodit, troufám si tvrdit.

/…pro vás umřelo a vykopalo si hrob, do něhož se zahrabalo./ - Tohle bylo víc než smutné. Nepochopené dobré úmysly zamrzí, a co potom pošlapané city...

Hrozně oceňuju, jak tu větu Harry doplnil. Napadl ho Scorpius a vlastně je to moc dobrý nápad – ta lékárna se pro něj přímo nabízí. S tímhle by Severus mohl být svým způsobem spokojen...

Ass... konečně – děkuji za všechny ty bleskově přidané kapitoly. Přes všechny mé stísněné řeči, v konečném důsledku jsem velmi ráda, že jsi nám teď na Velikonoce udělala takové Vánoce :-) Opravdu je to mnohem lepší, než kapitola měsíčně. Děkuji!
Jejda, když budu ještě vzhůru, přibude ještě nová kapitola? :) Já už se na smyslplný komentář teď po půlnoci necítím. Je jasné, že Severusovi se rozsypává jeho nepřistupná zeď. Jak to vlastně dopadlo s tou lékarnou, vzal ji .. kvůli Skorpiusovi? Už musím končit, cítm se jak po pár skleničkách.
08.04.2012 22:46:27
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one