Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4727"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
:-)

Sama si s tím inovativně nepřipadám, ale těší mě, že si to myslíš.smiley
Jen si pamatuji, jak jsem se díky podobné poznámce hraně urazila.

Není. Líbí se mi ta představa.
Neměnilo by to nic na tom, že prostě máš detaily vychytané.

Nemáš ráda tajemno, nebo co? :-)

Inovativní? :-D To je nejspíš myšleno ironicky...?
Nezapomínám? O co, že jsem se k tomu vrátila jen náhodou/že jsem na to narazila jak slepý na housle?

Tajemno? Neurážej. :D

Líbí se mi, že máš k Dolores tak vysoce inovativní přístup. (Severní pól.smiley)

Děkuji.
Ha, koukám, že tenhle jsem napsala ještě 10. 5. (omg)

To bylo prostě kouzelné, jak si Harryho nevšímali :-) A obdivuju, že on je pořád svůj a když je to potřeba, tak autoritu má, značnou. Nevím, jak to přesně vyjádřit. Vím jen, že je mi tenhle tvůj Harry až neskutečně sympatický.

Ah, jsem ráda, že jsem se dočkala i vyjádření ohledně Kingsleyho :-) Je vidět, že vážně na nic nezapomínáš.

Reakce profesorů na potenciální návštěvu Dolores se mi moc líbila. Ale z čeho jsem byla vysloveně nadšená – Severus zůstal. A ten nepřítomný pohled v očích bych u něj ráda viděla častěji, věstí nadějeplný vývoj situace.

„Uhněte trochu, padá nebe. Pan Potter ví, co znamená slovo ambivalence.“ – Jedna z jeho nejlepších hlášek vůbec, za tím si stojím. Boží!

„Budu zasvěcen, jak se tomu hodláte vyhnout?“ – Je v dobré náladě, očividně :-) Máš pro něj velký cit, ass.

Wow, to setkání Minervy a Luciuse bylo VYSOCE zajímavé! Nikdy bych si ty dva nespojovala dohromady... a přece to tady působí tak přirozeně. A šel z toho takový závan tajemna... Ha, ha, chtěla bych vědět, kde Dolores skončila. Ale líbí se mi, že si ji můžu představovat kdekoli, třeba na severním pólu :-)

„Vypadá to, že se ztratila,“ - :-) U tohohle jsem se musela usmívat.

Líbí se mi myšlenka, že ropucha měla všechny ty materiály. Uff, tím lépe, že se jí zbavili. I když se mi tomu ani nechce věřit, že by tohle nebezpečí už vážně bylo pryč. No, minimálně je tu ještě Popletal, že.

Téda. Těší mě, že se tábory rozpadly. Ta atmosféra byla opravdu tíživá. A pokud děcka vážně něco pochopily, pak je to senzační.

Snapeův oblíbenec Wildteer :-) Jsem ráda, že Harry to téma nadnesl, samotnou mě to zajímalo. A „Nerad sázím na ty, kteří kopou za mě. – tak výtečnou odpověď jsem ani nečekala.

Ad Protiva – to se ti hrozně moc povedlo, ass, to vysvětlení. Mám z toho nesmírně příjemný pocit.
Jupí a o-ou. Ass, dopředu říkám, že netuším, kdy se sem na čtení dostanu. O komentování ani nemluvím.smiley

Ale neskutečnou radost mi udělal i Severus v levém horním rohu.smiley
Takže Minerva a Lucius. Teda trvalo mi to, než jsem jsem si vydedukovala, že jsou to oni dva. Myslí mi to pomalu ...Bylo ovšem až tak důležité odstranit Dolores? Chci říct : Doleres je sice pryč, ale záměry ministerstva se nemění a najít nějaké ochotného a všehoschopného poskoka pro ně nemůže být až takový problém?Ach tak .. za vším nebylo ani tak ministerstvo, ale nějako kruhy, kterým byla v čele Umbridgeová?Sorry, mně to moc nemyslí ...Možná bych si měla přečíst kus znovu :)

„Tak já tu plíseň ze stěny půjdu odstranit,“ řekl smutně Kratiknot. - Tak tímhle ne v tu chvíli zrovna očekávaným prohlášením mě Kratiknot dostal. :). Rozhodl se, že kdyzž nemůže nic udělat s tím, co je probírají, půjde dělat aspoň něco jiného, něco užitečného. Takových lidí by se hodilo víc ...„Jak se cítíte?“ zeptal se Harry, když se sborovna vyprázdnila. - Tak takhle já bych si Severuse Snape netroufla ptát. je vidět, že si k němu už stejně dovolí víc než kterýkoli jiný smrtelník. (Ale to už objevila yellow, když se podivovala, že si ho Harry troufl dávat do souvislosti se slovem láska.) :)
Teda assez, ty nás rozmazluješ. Pozor na to, pak budeme chtít takový svělý kapitoly v takovým hojným množství pořád.

Jsem ráda, že se vypořádali s Umbridgeovou. Tohle bych od Minervy nečekala, i když... Opět se projevila jako lvice bránící svá lvíčata a tahle lvice je na naši milovanou Dolores nějak vysazená. Ale jen do ní. Každopádně její spojení s Luciusem bylo velice zajímavé.

Btw. co jsi myslela tím, že co se v následujících kapitolách nevysvětlí, už se asi nevysvětlí? Snad neplánuješ konec?
No, ano, dostala jsem se na tyhle povídky až teď ,ale nelituju toho... Skvělý to je :D
29.06.2012 11:15:36
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one