Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3831"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Není důvod. Utahaní byli oba.
*červená se rozpaky* Máš úplnou pravdu, ass, nenapsala, tak jsem si to dokreslila já. Asi jsem se nechala zmást tím zraněním...

/Ono… Severus je zvláštní zvířátko. Může nechtít vidět i nevidět zároveň./ - Ježiš, to jsi napsala úchvatně! :-D A rozumím :-)
Belldandy: „Z ošetřovny ho madame Pomfreyová pustila hned ráno.“ – včera byl onen duel a hádka.Mari – no tak prr, já výslovně napsala, že Harry byl ten, kdo byl poražen? :D

Ono… Severus je zvláštní zvířátko. Může nechtít vidět i nevidět zároveň.

Celá ta scéna na prázdné (nedovedu si ji představit s obecenstvem) chodbě na mě hodně zapůsobila. Zajímavé. Ani já si nedovedu představit, že by je při tomhle někdo sledoval. Vlastně už spíš si dovedu představit, že se ten někdo otočí a odejde, než aby poslouchal.

Děkuji. :)
/Harry vzadu se dobře bavil./ – A já s ním! Snapeova hodina! Sice to nečtu poprvé, ale radost z toho mám úplně stejnou, jako při prvním čtení :-) Ten úvodní proslov se ti moc povedl, ass.

Už mě to zase svádí okopírovat sem každou druhou větu, abys věděla, že mě dostala. Tahle kapitola je jedna z těch extrémně vydařených.

/Pojďme studentům ukázat, že jsme kamarádi/ - Famózní nápad.

/Ačkoli spíš než vyhovění šlo asi o mstu, říkal si Harry, když se podepíral o stěnu a kulhal zpátky do ředitelny./ - :-D :-D :-D Severus má kuráž – položit na lopatky ředitele – před celou třídou.

No tak já na to nekopírování asi budu muset rezignovat... To se nedá.

/Muselo to znít jako klepání některého ze Zmijozelů, protože Snape okamžitě otevřel, místo aby ho tam nechal vystávat jako studenta. Nebelvíru./ - Prostě skvělé!

No... aha. Severus to pojal jako rozkaz... A já si naivně myslela, že za Harrym chodil, protože chtěl. To bylo docela tvrdé dopadnutí. Harrymu muselo být hrozně.

„Co vám na tom sejde? – Nepochopí. Jestli Severus někdy pochopí, o co Harrymu jde, tak... tomu asi neuvěřím, jaký to bude šok. (Nejlepší na tom je, že bych ho ale ani jiného nechtěla – Severuse.)

Nikdy nepřestanu být okouzlena tím, jak oni si vzájemně nerozumí. Na tom je něco ohromujícího i uklidňujícího. A přitom jindy zase jako by se dorozumívali jen očima (nitrozpyt teď nemyslím). No vážně – to je takový kontrast – Severus je tak nesmírně inteligentní – ale vstřícnost jako by rozpoznat nedokázal. Ne, má-li být „namířena proti němu“. Dlouho jsem ho podezírala z toho, že prostě jen nechce. Teď si snad začnu myslet, že ji opravdu nevidí. A „vstřícnost“ tam mám z nedostatku jiného vhodného pojmenování.

Každopádně nad tím strašně ráda uvažuju.

Celá ta scéna na prázdné (nedovedu si ji představit s obecenstvem) chodbě na mě hodně zapůsobila. Dlouho jsem se od ní nemohla posunout dál.

Ano, tohle mě dost zarazilo. Výrazně. Co ty vrstvy oblečení? Hned jsem si vzpomněla, že už to bylo zmíněno minimálně jednou – že se Harry tak teple obléká. Takže? Doufám, že není nemocný. A ne, nechci odpověď teď. Pokud to je důležité, tak jsem si jistá, že se to dál dozvím. Píšu to, abys věděla, že si takovou otázku kladu. Jakkoli je spíš jen... jen že to bylo první, co mě napadlo.

Boží, jak ho nejdřív zřídí a pak dává dohromady. Prostě boží.

A jak si tohle vyložit? Přišel. Už ne z donucení. Wow, to je ale změna. Najednou si z nesplnění rozkazu nic nedělá? Tak si říkám, co konkrétně z toho, co se na té chodbě stalo, s ním tohle zmohlo...

„Protože jsem se rozhodl.“ – No vážně. S ním něco muselo hodně pohnout. Nemožné! Že by začal otevírat oči?

Jo, povedla se ti, ass. HODNĚ. A řekla bych, že se k ní ještě budu vracet.
Ano, povedla. :) Takže Severus teď zůstává dobrovolně. Poněvadž se rozhodl. :)A to, že přestaly být rozkazy důležité od včerejška, je prostě takový vtípek ve symslý právě teď přestaly být důležité nebo byl včerejšek něčím speciální (v tom případě mi to asi ušlo)?

assez, tahle se ti povedla! Doopravdy byla super, dokonce jsem pochopila celý děj (jen by mě zajímalo, čím ho ten Sev trefilsmiley) aniž bych musela číst vysvětlující diskusi mezi tebou a Mari, což je u mě a u téhle povídky takový malý zázrak.

Přijde mi to, nebo klucí doopravdy opustili tempo ochrunutého slimáka po angíně a udělaly mílový krok ve svém vztahu? Ta jejich "hádka" byla prostě super, a kdybych tě "neznala" a jednalo se o jinou povídku, tak bych pomalu čekala sex nebo minimálně polibek poté, co Sev Harryho zachytil. Jsem ráda, že jsi to ty, tahle povídka a Sev se jenom rozhodl.smiley
28.06.2012 22:29:41
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one