Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9584"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Ano, jsou detailní.

:)
:-) Když jsem to četla, měla jsem úplně čistou mysl. Omamné účinky na mě měla ta scéna, víš? :-)

Tohle jsou detailní komentáře? *odkašlání, povytažení obočí, povzdech*

Zcela jistě, ass, to se od tebe nevyžaduje, detailní odpovědi. Za jakoukoli reakci na moje vnímání děje jsem hrozně ráda, dokresluje mi to celkový obraz o povídce, ale skutečně to je z tvé strany navíc. Prostě – tímhle se tedy rozhodně netrap.
Mari, áno, vážně. Omamné? To víš – jinak než v rauši se to psát nedalo. :D Možná ani číst, že… Díky, Mari, cením si Tvých detailních komentářů. A ačkoli nemám sílu na ně detailně odpovídat, dělám si do wordu poznámky. :)Yellow, o-ou.

Belldandy, takže mí (Harryho, fajn) kluci jsou klišé. OK.
Á, Lily se vážně objevila. A spustila hotovou lavinu. Merline!

Dvě silné kapitoly tak nebezpečně blízko u sebe... A já s tak vymačkaným mozkem tu akorát sedím a mažu větu za větou.

Tahle kapitola... „Když si mě žádá“... ta mě zase jednou rozložila na kousíčky. Můj bože, ass, ty tohle tak moc umíš psát! Vlastně... podobné kapitoly toho strašně moc prozradí mimo jiné taky o autorovi.

Tys říkala, že s Lily to je ještě složitější, vzpomínám si na to. Tady se to ukázalo v plném rozsahu.

Nevím jistě, ale mám pocit, že tady mi snad bylo Severuse líto úplně nejvíc. Jako bych mu tady rozuměla úplně nejvíc.

/Byl rozbitý. Hledal svou Lily všude./ - Ne, nepřekvapilo mě to. Ne od Tkalcovské. Ale stejně... stejně mě to zasáhlo. A zbožňuju Harryho za to, že tohle nepokazil. A nemůžu uvěřit tomu, že Severus jeho účast přijal. Ta chvíle, to objetí, ta rezignace... TY EMOCE... to bylo omamné. Každé jedno slovo, kterým jsi popsala tu scénu.

Severus nemá jedinou šanci, že by ho někdo pochopil víc, než ho chápe Harry. Nemá naději, že by mu kdokoli jiný mohl pomoct – ne po tom všem, co s ním Harry sdílí. Ne při jejich minulosti.

/Merline suď, chci pomáhat, když na to nemám právo, člověku, jenž o to nestojí, ale který za to stojí mně./ - Dokonale vyjádřeno. Uff, nedokážu pochopit, jak můžeš udržovat vzestupnou tendenci, ass. Za chvíli se začnu té povídky bát.

Překrásná kapitola. Taková křehká.
Tak já z toho Pottera fakt nevím - jednou se chová jako dospělý, vyzrálý a inteligentní člověk (jako třeba dnes), a pak se chová jak absolutní idiot.

*another brick from the wall* Přijde mi, že oba už konečně spojili své síly a začali cihlu po cihle odbourávat tu zeď, která mezi nimi byla. Tak snad se k sobě brzy prokoušou - něco mi říká, že tato kapitola byla hodně důležitá, a že Severus konečně možná (snad) přestane hledat svou Lily.

Doopravdy mě zajímá, co máš s touto povídkou v plánu. Ne! Neříkej mi to, já si počkám.smileysmiley
Tak tady je ta slíbená Lily! :) A vida není jako Lily. Možná by to bylo už příliš velké klišé, když James je jako James a Albus je jako Harry (a Harry se čím dál víc podobá Albusovi :)).A stejně připomíná Lily. Nebo si aspoň Harry zas jednou odvážně dovodil.
28.06.2012 22:30:31
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one