Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7815"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
To zní slibně :-) Ten Severusův pohled.
No… tady jsou alespoň ráda, že jsou tábory rozhozeny.

Co dodat…? Až uvidíte Severusův pohled, nebudete chtít zabít Seva ani Harrouše, ale autorku. 8-)
Jo, tahle byla drsná. Syrová. Docela dost jsem Harrymu nadávala – jakkoli většinou při něm víc než stojím. Abych ho krátce poté mohla litovat. Tohle bylo... docela zoufalé gesto.

Nevěděla jsem, na co se soustředit dřív. Jestli na to, jaké to pro Severuse muselo být – vidět před sebou najednou Jamese – nebo ztratit to jediné titěrné pojítko s Lily. Nebo to přeháním. Každopádně tohle byl jedinečný nápad. Harry před Severusem bez jejích očí. Nedokážu si ani představit, že by Snapeova reakce byla jiná. A přesto... přesto být teď na Harryho místě, tak... nevím, co si myslet. Neřekla bych, že by byl Severusův postoj jednoznačný. No dobře – nebo se jen nechci vzdát naděje, že se to dá vyložit i jinak.

Vlastně nevím, pro koho ta situace byla nepříjemnější. Měla toho v sobě ale hodně.
Btw. assez, máš nový design? Pěkný, pěkný! :)
Tak teď se Potter zase zachoval jako idiot. Co ho to sakra napadlo? Severus se musí smiřovat s tím, že Lily už prostě není, a že jí není ani Lily jr., takže jediná připomínka, kterou má jsou Potterovy oči. A ten mamlas si vezme hnědé kontaktní čočky. Jako by to snad mohlo něco změnit.

Ale Severusova reakce byla taky docela přehnaná. I když... aspoň už to řeší a neutíká před tím.

Chjo, to jsou fakt takový trolové! *tluče hlavou o stůl*
Tak to bylo od severuse pěkně malicherný ! - Jestli tedy mám věřit Harryho interpretaci, že mu čočky odstranil kvůli tomu, že by tak přišel o Lilyiny oči. Nicméně ani mě žádný jiný důvod, proč by něco takového dělal nenapadá. - Nicméně tím sám sebe trochu popírá, což? Hned tu je důkaz, že Lily pořád vidí všude a ve všem. Dejme mu čas ... třeba ještě něco zjistíme.Nemohu se ubránit myšlenkám k jakému konci, k jakému řešení tahle povídka asi směřuje. řekne nám severus jednoho dne víc o sobě. to už svým způsobem dělá. Usmíří se jednou oficiálně Harry se severusem. To už taky tak trochu dělají ... Co bude pomyslná tečka. Nedokážu si stále představit.Tak jsem hned assez hoď další kapitolu! :) (Promiň, už jsi jich dala hodně za poslední dva dny. Samozřejmě to nechám na tobě.)
28.06.2012 19:04:19
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one