Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3711"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jsem potěšena.smiley
Nebo jinak – kdo říká, že tohle je lepší než válka? – pěkná věta, Mari, a zvlášť od Tebe si jí cením.

Yellow, nemáš idealisty ráda? :)
Jo, tohle je typické. Ve skupině a mimo dotčeného, to se dobře pomlouvá. Umím si představit, jak to profesory musí štvát, mít za kolegu sarkastického bývalého Smrtijeda. A je zábavné sledovat aspoň takto zprostředkovaně, jak jim pije krev :-)

Autoritativní Harry mi vážně imponuje.

Nemusíte bojovat, vždyť válka skončila! – Tak si říkám, jestli pro něj vůbec může někdy skončit. Když i po těch letech... Válka by pro něj skončila jen smrtí, podle mě. Nebo jinak – kdo říká, že tohle je lepší než válka?

„Co tedy stačí?“ – To je jedna z těch otázek s nedosažitelnými odpověďmi. Věřím, že ta odpověď přijde zase ve chvíli, kdy ji Harry bude nejméně čekat.

/Možná se vážně obává odpovědí./ – Ha! To je ono, že? Tomu bych věřila, z toho bych vycházela. To dává velký smysl.
Jak by idealistům i světu bylo líp, kdyby idealistů nebylo. Vytyčí si nějaký cíl, ke kterému nemohou dosáhnout, a pak je při prozření čeká zklamání, když si uvědomí, že toho ideálu nikdy nedojdou a všichni realisté to věděli (a ještě se jim mnohdy vysmívali).

Není lepší brát život takový jaký je, zkoumat ho a pozorovat a možná se snažit alespoň trochu přiblížit tomu ideálnímu vysněnému stavu věčných snílků?
28.06.2012 20:45:15
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one