Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1847"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Assez, Mari - jsem ráda, že jste zpátky. smiley - Assez, díky za objasnění.
Mari, děkuji. :)

Belldandy, výslech, úvodní dialog, nějaký ten čas, Sev na koberečku.
Doznávám se, že tuhle kapitolu jsem ještě nečetla, teď ji čtu poprvé. Asi mi nepřišlo správné číst další kapitoly, když jsem ještě v tu dobu, kdy byly uveřejněny, neměla napsané komentáře k těm sedmi předešlým – zvlášť když jsem tušila, že je jen tak nenapíšu. A pak... Když není odpočinková četba. Tedy ne svou podstatou. Nic, to jen tak na vysvětlenou. Jsem ale v tuhle chvíli ráda, že tu mám 4 kapitoly pro mě nové.

Páni, to byla výživná kapitola! Hodně emoční. Nepřestanu obdivovat způsob, jakým ty umíš vyprávět, ass. Takto podané je to neskutečně poutavé.

Měla jsem chuť se skrčit, když mi došlo, že má Severus zase průšvih. Vím, jak Harry tyhle situace těžce nese. Tohle jsem mu nezáviděla.

„nesvěří přece všechna svá tajemství do jednoho košíku“ – Tímhle mě Brumbál tenkrát dostal, to bylo... nečekaně kruté.

Tohle nebylo jen o ponižování studentů. Bylo to o něčem víc. Zase – kde jsou hranice, které už se nepřekračují? Severus to Harrymu neulehčuje. Vůbec si nedokážu představit, jak si dokáže obhájit, že ani teď Severuse nevyhodí. Líbí se mi to kolísání mezi nutností Severuse chránit a snahou být objektivní a vyvozovat důsledky.

/S Malmotem jsem byl naštvaný/ - Ha ha ha. To je hodně nepovedené pojmenování jeho někdejšího stavu.

Merline! To bylo důslednější než jakákoliv facka. Nevím proč, ale cítím jakési zadostiučinění – za všechny ty útěky a zavřené dveře. Tady si bod připsal Harry.
Jupíí, tolik nových kapitol. Tak hurá do čtení!
Assez, ty své čtenáře teda nepodceňuješ. Žádné popisy děje. Hup do situace - a čtenářisnaž se a koukej se zorientovat. Nakonec se ale vždy dozvíme vše potřebné. :)Já měla na začátku pocit, že to daný incident přišla nějaká studentka z Nebelvíru teprve nahlásit.

Ten rozhovor se Severusem se odehrává evidentně až po výslechu výtržníka, takže uběhl mezi tím nějaký čas nebo jsem úvodní dialog pochopila špatně?Sice nevím, ale po pravdě je to pro hlavní zápletku samozřejmě docela vedlejší.Taky mi trvalo než jsem si připomněla, kdo že to byl Duke Malmot. Nicméně pak jsem si uvědomila, že to byl kluk z jedné z mých oblíbených kapitol v "Když..", v níž Severus připustí, že Harry vůbec není podobný svému otci. :) To bylo skvělé!
Ehm... tak jsem byla ze začátku zmatená jako srnka se světlech a vůbec jsem netušila, o co jde. Dokonce jsem procházela poslední kapitolu, jestli mi náhodou něco neuniklo. A pak jsem to postupně začala chápat. Ano, ano, moje myšlenkové pochody jsou tak rychlé, až mě to zaráží.

„Mrzí mě, že ten kluk, kterého milovala moje matka, umřel. To mě mrzí nesmírně.“ - Tak tohle hodně silný kalibr, možná až podpásovka. Hodně mě zajímá, co z toho Severus vyvodí.

Btw. co maturita? Státní části máte za sebou... Jaký z toho máš pocity? Budu držet palce, aby Ti to vyšlo!
07.07.2012 01:41:54
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one