Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4379"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
smileysmileyNo jo, to by dávalo větší smysl.
Jé a já myslela, že jde spíš o to, že Severus se Ginny přiznal nebo aspoň naznačil, že miluje Harryho. Tedy - obráceně. smiley Ale možná není tak důležité, který, protože tak jako tak to hned mění celou situaci.
Ne, nemyslím si, že bys ses posmívala. Posměch od tebe neznám.

Když to je tak hrozně těžké. Mám k tomu dost úctu, k tomu, co trápilo Ginny a na co nemohla Miona přijít. Hryzalo mě to skoro nejvíc z celé povídky (samozřejmě mimo mnoha jiných věcí).

/...něco takového matka nevysloví, nevysloví to milující žena.../ - navedlo mě to jenom k jednomu.

Dobře, ok. Prostě mě napadlo, že by to mohlo být to, že si uvědomila, že Harry Severuse miluje.
Ale no tak - nebuť labuť. Kdy jsem se Ti naposledy posmívala? (Dávno.) Tak?
Nemám to zapotřebí.

Tak... vylučovací metodou se na to přijít dá... :-D Ne, já vím. Jen jsem si to nějak nemohla připustit, v tu chvíli ještě.

Hm! No jo, to sice neřekneš, ale budeš vědět, že je to blbost, když bude. Problém je, že já už jsem tak mimo, že ani nevím, jestli to, co si myslím, je natolik šokující, aby z toho byla Gin špatná a Miona zděšená. Takže se omlouvám, ale radši ne.
Mari, :D, i Ty… zase přeháníš.

Čí? Čí asi myslela ruce?

Ano, asi jí došlo, o čem Ginny mlčela, to jsem tím naznačovala. A co že si myslíš? *škrábe prstíčkem* Já neřeknu, jestli máš pravdu nebo ne, slibuju!

…:D Děkuji převelice, jsi příliš laskavá.

Belldandy – Lhaní se vztahuje k předchozí kapitole.

Yellow, gratuluji. :) A – Min něco tuší.
Dobře jsem udělala, že jsem to nečetla v době, kdy jsem se potřebovala plně soustředit. Hodně moc dobře. Vlastně mě to šíleně moc uklidnilo – protože ano, kdyby vůbec nic jiného, tohle byl důvod, proč nečíst dál.

Pfrgh! Taková... snová kapitola. Myslím si, že se mi to asi jen zdálo. Bojím se překliknout na další. Zcela jistě ale ještě překliknout nemusím – dokud nenapíšu komentář. A to bude trvat. Ale bytostně potřebuju překliknout na další!

Ta kapitola... mi připadala taková jakoby osudová. Což není ten správný výraz, ale z nedostatku vhodnějších... A taky trochu svíravá.

/O futra se opíral obsidián s mahagonem./ - Zjevil se jako duch :-) Já bych z toho měla taky málem infarkt.

/Vím to. Vím to, protože ještě žiju./ - Tahle logika mě zajímá. To zní jako... no, interpretovala jsem si to po svém a líbí se mi to. Moc.

„Víckrát to neudělám.“ – Spadla mi brada. Harry by se neměl vůbec podceňovat – tohle bych považovala za úspěch.

„Copak je spravedlivé, že se nedozvím, proč se James Potter rozhodl mě šikanovat?“ – Sakra, jak on to dělá, že i když si v některých chvílích myslím, že neměl pravdu, stejně ji asi nakonec měl? Že jeho chování to ospravedlnění prostě má? (A jak můžeš umět psát tak šíleně komplikovanou postavu?? JAK TO, že ti to tak děsivě jde?)

A zase to oblečení! Já na to snad nepřijdu... Fascinuje mě, že to zajímá i Severuse.

„Existují lepší způsoby zahřát se než mít na sobě osm vrstev oděvu.“ – Šokující prohlášení. Po všech stránkách.

Minerva... to byla jedna z těch svíravých částí. Minerva opouštějící Bradavice? Nepředstavitelné. Asi proto, že nemám ráda tahle loučení. Ale jinak, snad můžu říct, že ji chápu. Ale zcela jistě si nemyslím, že by zrovna ona měla co si vyčítat.

Piertotum locomotor – Tahle scéna ale byla povedená.

/Vím, že jsi v dobrých rukách./ – Ano? To by mě teda zajímalo, čí ruce myslela :-)

:-D No jistě – James a Scorpius. U toho jsem se musela usmívat. Hlavně tedy tomu, jak byli sourozenci šokovaní.

Nejvíc jsem ale byla rozčarovaná z Hermiony – z toho, co jí došlo. Došlo jí to? Co Ginny chtěla říct? O Harrym? Ne o Severusovi? Hmm... Něco si myslím (po dočtení téhle kapitoly), ale moc tomu nevěřím. I když mi to dává perfektní smysl. Takže jsem extrémně zvědavá, co z toho bude.

TA situace... věštila NĚCO. Úplně z ní prýštilo... něco. A ne, ne, ne. Nebyla jsem šokovaná úplně. Vlastně spíš méně než více. Ale stejně je to teď – to se spíš asi nestalo. Nebo – to nebude znamenat to, co bych chtěla.

Něčím mě přitahují situace, kdy to pro změnu není Severus, kdo potřebuje zachraňovat, ale Harry. A kdy Severus spolupracuje.

/užovky… nebo jak se ta kolej/ - :-)

Bože, já už vážně nemám slov. Tvoje vyjadřovací schopnosti jsou nadlidské. Dala jsi té scéně takový ohromný náboj! Nebudu to zbytečně dál rozmazávat, prostě... (chtěla jsem napsat, že se klaním, ale nemáš to ráda, tak....) klobouk dolů.
Ono na ty mé "proč?" asi žádná odpověď být nemůže ... a jájsem ráda, že se to stalo, o tom žádná ...:)

A ten, kdo lhal byl Harry, že? On mluví o sobě. Ale stejně nevím, jakou lež má na mysli?
CO se to děje!!! Pomoc !!! :)

Jak k tomu došlo? Proč zrovna teď? A proč ne dřív? A proč??Ne, že by to negradovalo. Minerva, Hermiona, James a Scorpius (no toto :)). Ale i tak zůstávám v šoku ...A z jiného soudku: Kdo to na začátku lhal? Severus? O tom klukovi? Nebo o něčem jiném? Jsem zmatená ... :)A tím, že Harry označil za hodnou i svou tetu mě fakt dostal. To by nikdo jiný neudělal. Ale i já asi svým způsobem vidím Harry tak, že je něčeho takového schopen.A opravdu měl na sobě Harry osm vrstev oděvu? :) Cože tam mají za roční dobu? :))) A to je pěkné, jak se Harry v čemsi ukrývá. Minimálně v šatech. A pak ještě za flašku.
"Vím, že jsi v dobrých rukách." - Minerva něco tuší?

Když už si začínám říkat, že ty dva se k sobě určitě nedostanou, tak ty tam v takovou pro mě zcela nečekanou chvíli uděláš takový zvrat. Achjooo, já se chci učit a nepřemýšlet o tom, jak k tomu došlo.
Jo ještě jsem zapomněla... James a Scorpius! Ty mi udělali doopravdy radost, protože to byla aspoň jedna věc, kterou jsem u tebe dokázala odhadnout. *tančí na stole radostí*
07.07.2012 13:09:31
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one