Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5393"
Konec? Vzpomněl si? Konečně?!
Na Severusovu otázku – možná prostá, jasná odpověď. Přesto nesamozřejmá. Ne od krále.
Ten okamžik, kdy si Harry dovolil alespoň na chvíli odhodit pocity zodpovědnosti za druhé, nemyslet na své závazky k ostatním, dát průchod tomu, co ho tíží... ten pro mě byl opravdu významný, zlomový a vůbec – ohromný. Ohromně silný. Harry se skutečně obnažil.
Chtěl vykřiknout, ale kousl se do rtu – kdo by přišel na pomoc? A on tak strašně neměl ve zvyku dovolávat se pomoci, která neexistovala. – Ono to asi není nejpodstatnější, ale nějak mě to zasáhlo.
A stejně mě to hlodá – otázka, proč se Severus vyhýbal Harryho pohledu. Prapůvodně jsem si myslela, že je to proto, že se bojí, že by si Harry mohl vzpomenout. Což by ovšem bylo zvláštní, protože se ho přeci snaží přemluvit, aby... se vrátil. I když je fakt, že by to naopak vůbec nebylo zvláštní, kdyby prostě jen nechtěl, aby si Harry vzpomenul na to, co provedl Severus. Pak jsem si myslela, že třeba jen sám nechce Harrymu pohlédnout do očí – ne kvůli Harrymu, ale kvůli sobě – že by to jemu nějak ublížilo. (Btw. neskutečné, jak tady v těchto kapitolách naprosto nezáleželo na tom, co chce Severus...) Tahle možnost se mě moc dlouho nedržela. No a teď? Vyhýbal se tomu, protože se bál zklamání, že si Harry nevzpomene ani potom?
Počkej! *hluboce se zamyslela* Nemá tohle všechno něco společného s... takovou jednou výhružkou od... no, to, co bylo Harrymu jako poslední řečeno tehdy v lese...
Zcela jistě se to opakovat bude? Jeho jistota mě fascinuje.
Skvostná kapitola.
Co si žádá překlad?
Vůbec nic -> pokročila hodina -> assez čte -> assez shledává, že je tam spousta čárek, moc sloves a tak vůbec moc slov -> assez (se) vypne. Jinak - ano, NEMĚLA bys tady v tu hodinu být, a nechápu, jakou trpělivost máš na mysli.
Severus dal kráľovi darček k Valentínovi... Pre neho bude vždy kráľ. Aj keď nebude mať korunu.
Konečne kráľa vyviedol von zo sveta, ktorý si vybral po vyhranej vojne. Boli straty také veľké, že si Harry vybral samotu?
Kto ho bude čakať vonku? Som zvedavá na pokračovanie.
Zvláštní... asi jsem nikdy nezvážila, že by zrovna tohle mohlo Harryho potěšit. Ale máš pravdu Ty, jeho aristokratickou krev to rozvibrovat muselo. To by jinak nebyl král.
Já jsem zase zvědavá na vaše reakce. :) Děkuji za komentář!
Přidávám se k virtuálnímu křiku. Ale to mám za to, že žebrám kapitolu a pak si ji nejsem schopná v klidu přečíst:D
Harry sundal korunu, I'm so proud, ale obávám se, že mu to jen tak neprojde.
Strašně se mi líbí, jak mu dáváš ty pocity, že ho ty 'problémy' (aspoň část) netíží, protože je tam Severus s Dracem, protože ví o jejich přítomnosti a toho, že jsou tam pro něj, ale tíží ho, když je s nimi. Báječné.
Takže válka je vyhraná.
Ha ha, já tu přečetla špatně větu: "Proč si člověk nevybere náhražku, ve které má vše – je oslavován a vítán a uctíván a nezměrně zneužíván?, načež mu dojde odpověď: Protože jednou pro vždy otevřel oči a pochopil." a četla jsem 'vybere' a říkám si, že máme částečnou odpověď, kde Harry je, a ono je to úplně jinak. Nicméně taky by mě zajímalo, k čemu přesně se to vztahuje.
Konec byl krásný, a ještě úplný konec mírně děsivý a já se bojím o ně dva. A bojím se, že si Harry vzpomene jen na něco, třeba na to, co udělal Severus.
Díky moc, krásná kapitola.
P.S.: Můžu si rýpnout? Já jak nesnáším přechodníky, tak si jich asi moc všímám. Prosím, dej tam na začátku kapitoly místo 'dokončil a vidě, že...' 'vida, že...'
Jak – TAKOVOU formu? *z očí škvírky*
Že Ti říkám, abys mi to raději ani neříkala a rovnou to opravila. :-* Tak takovou formu.
Ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!! Ty nás mučííííš! A užíváš si to!!! Sakra. Takový konec! To jako vážně?! Huh, mám z toho úplně husinu :-D To tedy byla kapitola! Páni. Potřebuju co nejdřív další dávku :-D
Harry šel dneska docela do sebe, což. Nečekala jsem, že o tom začne přemýšlet, dumat o té koruně... a o tom, že nevěří Severusovi (zbožňuju komplikované vztahy). Ale ten konec, brrrr (husina trvá). Jsem hrozně zvědavá, co bude následovat!
Fakt úžasná kapitola, díky za ni!
Tak ale tomu nešlo odolat! Takový materiál! :)
Jo, to má pravdu, děcka. Další kapitola je masakr. Už se na ni těším - třeba mi tentokrát docvakne... něco... aspoň něco!
Jinými slovy - masírujte ji, bombardujte teoriemi. (A já se jen tak decentně pokochám.)
09.05.2014 14:25:44
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one