Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


„Ne!“ ozval se táhlý výkřik a král – Harry se nadechl. Tu poznal, jak ztuha to jde. Dřív, než stačil cokoli říct, cokoli udělat, podlomila se mu kolena. Vřavu kolem sebe vnímal jen okrajově.

Měl dopadnout na tvrdou zem, ale místo toho ho ovinuly pevné paže a sametová měkkost číhosi hábitu zpomalila pád. Rukou si přejel po trupu, až se dostal k teplému vlhku. Ztěžka vztáhl prsty k obličeji a viděl, že je ona tekutina karmínové barvy. Kdosi neodbytný, kdo neustále opakoval do jeho ucha slovíčko ne, vzal královu ruku a… zátěž samotná stačila, aby se mu ušpiněné prsty ztratily z dohledu. Za podivného skučení toho člověka se dotek přemístil z královy paže na vlhký flek. Jeho svaly sebou samovolně škubly; pryč od doteku. Král tolik síly neměl.

„Za Anglii!“ řičel kdosi z davu, jehož právě pohltila zelená záře. Všude kolem byl takový lomoz, jen je dva obklopovalo uklidňující ticho. Trochu otrávené Severusovou spěšností, rozrušením, a přece ukotvující okamžik.

„Neodcházejte, prosím…“ šeptal Severus naléhavě. Král vzhlédl a střetl se s černým pohledem. Nechtěl. Musel. Vnitřní rozpor ho trhal na dva kusy, a když to muž nad ním zpozoroval, řekl pevně: „Najdu si vás,“ skousl si ret; po delší odmlce dodávaje, „a zachráním,“ ale to krále už pohltila milosrdně nepokojná tma.
 


Pozn.: Informace vás budou taky zajímat.
19.02.2014 16:29:54
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one