Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6790"
Uf, co se stalo?
No sakra!!! Já čekala velké odhalení a ono se nekoná. Zrada :-D Jako héééj, kolik těch prazvláštních rovin tam vůbec je? To jsem z toho... to...
Nastřádalo se mi to, tak jdu honem na další :-D
Díky!
Promiň a - :D Jo, promiň. Taky díky.
*pochechátává se*
OK.
Vážně? :D No vidíš, a jsi o indicii napřed. Lochacha. Mwrchchchch. No nic. Dobře. Abych nebyla jenom zlá, budu taky nezdvořilá a odpovím otázkou: patří minulé životy do křesťanství?
Tak jako... *zašklebila se* Jsem o dost napřed, což jednoznačně není fér.
Co že to? Pokud ano, tak mi zas něco podstatného uniklo.
Život není fér... :) Pokud ano, tak mně taky. Ale to by nebyla žádná novina.
:) VELMI zajímavá část. A nechápu, jak je možné, že ji teď zase vidím v o něco jiném světle. Najednou mi dává smysl. V jistém ohledu. A tak si jen kladu otázku, kampak Harry směřuje.
Ty jo... věříš na minulé životy, ass?
*nevinný pohled assez, která se rozhodla udílet odpovědi na příděly*
*vyprskne smíchy* E-h-emmm... takže tohle má být nenápadný pokus, jak ze mě odpověď dostat podruhé, i když víš, že už ses ptala? *nasadí výraz Severuse, založí ruce na hrudi, ušklíbne se* To je mi nenápadnost.
Myslím, že jsem Ti odpověděla, aby ses zeptala, až tohle monstrum (hej, a nemyslím Tebe!) dokončím, dokončím, a jestli v tom pro sebe odpověď nenajdeš, zeptala se mě znova. Zlá. Žlá-mwhahaHA.
Tahle assezka není má nejoblíbenější.
Ale houby. Ta otázka byla beztak jen takovým výkřikem bez přemýšlení.
Ha! To je velmi zajímavé, protože jsem měla pocit, že takhle jsi mi odpověděla u otázky, zda věříš na osud.
Bitka v plnom prúde a Harry asi v šoku zo straty krvi sa myšlienkami zatúlal za pevné múry, kde bol sám... ale navštevoval ho tam aj Draco, jeho rodičia... a späť ho zobral Severus. Iba preto, aby Harry znova niekde musel.... Severus mu sľúbil, že ho znova zachráni. Som zvedavá na pokračovanie.
*zamračí se, něco zamumlá, co zní podezřele jako: vždyť říkám - neví toho ještě moc, a pak se zcivilizuje:* Děkuji za komentář, vykreslila jsi krásný obraz.
Ahoj assez, tak jsem dnesk po dlouhé době zavítala na DS a zjistila, že jsi rozepsala další povídku. To jsem si nemohla nechat ujít, tak jsem tady. Přečetla jsem to naráz a teda... jako obvykle si připadám absolutně zmateně. Tak si budu muset počkat na nějaké rozřešení. Budu muset častěji kontrolovat DS. :)
U-ááá, u-ááá! Vítej! :D Hned jdu opravit info v článku. Moc ráda Tě tady - vůbec - vidím... jestli budeš mít čas/chuť, napiš mi, co je nového.
Mmm - jo, díky!
assez
Hmm... žádné velké rozřešení typu 'já nejsem král,' se nekoná. Přiznávám, že to jsem trochu nečekala;-). Hej, ale skoro to vypadá, jakože byli v bitvě a u Harryho byl předchozí příběh jen útěkem před realitou těžkého zranění. Aaaa, já se těším, až si ho Severus najde a zachrání:-) .
Díky moc za minikapitolku!
:D Nevím, proč mě potěšilo zrovna to, že jsi to nečekala. :D
Není zač, děkuji já za komentář.
09.05.2014 14:26:41
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one