Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9135"
Kysele?
Zajímavý vývoj.
Nechala bys to na mně, prosím? Ze začátku povídky jsem nekomentovala pořádně (což tímhle nenahrazuju, naopak, jen... ok, tohle téma taky opusťme). O těch "lepších věcech" se nechceš bavit.
Jo?! A to mě má jako odradit nebo zastavit? :D Muhaha, nepovedlo se, i tak mám zájem. A u toho ale skončím. *zalepila si pusu a odkráčela*
Proč?!
Spokojenost byla na politiku, nebo na - teď jsem se málem podřekla... - fakt, že mám nějaké řešení něčeho, o čem ještě nic nemusíš vědět? :D
Sákryš - musela jsem se podívat do kalendáře, jestli nemám narozeniny - a ne, kupodivu prý ne.

Mari: :D Děkuji a děkuji za pochvalu názvů. Ale, prosím Tě, nechej toho, ano? Nečti to znova a hlavně - nekomentuj! Proboha, přece musíš mít lepší věci na práci než tohle! - Nebo Ti budu nucená poslat další kapitolu, a to by se Ti v tomto stavu OPRAVDU nelíbilo. *zlomyslně* A neříkám to ze skromnosti nebo něco. Kapišto?

Mononoke: Vy máte z těch delších kapitol tak hezkou radost! :) :D Zajímavá otázka! *podrbe se za uchem* Ano... i ne.

Melodye: Těší mě, že Severusův pohled ušel. Já když mám Severuse interpretovat, jak jsem si tuhle stěžovala Mari, jsem celá nesvá. Proto mě těší dvojnásob, když mi ho někdo pochválí. (Samozřejmě - když si to zaslouží, takže s mírou.) Děkuji mnohokrát!
Tak to teda bylo hustý. Kapitola z pohledu Severuse byla zpestření. No, jsem zvědavá za jak dlouho se s toho Harry dostane. Už se těším na další kapitolu.
Super, je tu dlhá kapitola. A dlho očakávaná akcia, ale začať hneď tým, že Severus už nebude špeh... znamená, že bude mať oveľa viac času na školské tresty s Harrym? Zákerný rodinný príslušník - tak Severus mohol trénovať už na rodine jeho umenie byť špehom s kamennou tvárou. Som zvedavá na pokračovanie.
A to jsem zapomněla říct, že ti chválím názvy kapitol. Inovace! Budu se těšit :)
Pro mě tahle kapitola vyjadřuje dokonalost. S velkým potěšením sleduji, že zabodovala.
Muhaha, papyrus :D
Ten Severusův sen je něco tak neskutečně dráždivého... Jsem nadšená. Říkáš neschopnost zachránit? Mě strašně těší, že ho to hryže u Harryho. Hm, ale obviňuje se tady pěkně, moc pěkně – Harry hadr.
Jéé :) To se ti povedlo, ten lístek.
Merline, takové sadistické sklony! Kdo by to do toho.. eh, Smrtijeda, shit... řekl? Chudák zvonek!
Ha ha, Burkes a laskavost. Ha ha. Hmm, ale se Severusem jsem tady dýchala – dostala jsi ho do pěkně nepříjemné situace. (Jeho černý, sarkastický humor je ovšem něco skvostného.)
Ale… kam až by takový Temný pán byl ochoten zajít, aby vyzkoušel své služebníky? – Tak to je dobrá otázka. Fajn, že si ji aspoň položil. A ha! Tohle by mu měl někdo připomenout, až zase bude někomu vyčítat impulzivní jednání a nedostatek uvážlivosti! Tak jako... když není čas...
Za Burkse jednička s hvězdičkou, neměl chybu. Ztělesněná úlisnost a tichá zákeřnost.
Akce úchvatná. Zbožňuju tu větičku s váhami :)
A moc se mi líbí ta úsporná komunikace mezi Severusem a ředitelem.
Touto kapitolou začínáme milovat Brumbála. Ehm... on je tu vlastně poprvé. *úsměv* Ještě že ne zdaleka naposledy! Jedno z nejkrásnějších zakončení kapitoly.
Hah, vás je.
Sit: Opravdu se Ti ten prášek líbí? *zapýří se* Děkuji. Já zrovna ten nepovažuji za jeden ze svých nejskvostnějších nápadů. Hej, nebuď krvelačná! Nestačí Ti, že málem umřel? :D To Ti jako trest není dost? (Jak je libo.) Velmi děkuji za nádherně nadšený komentář.
grid: Děkuji! Děkuji, že v tom vidíš tu krutost. Ale tak vinu... *pochechtává se* Vina je šikovný most.
dadish: Děkuji, zjevně nejsi jediná, kdo si to myslí. A moje nejoblíbenější kapitoly jsou vedeny v ještě lehčím duchu, ale zhruba tento styl by měl v povídce převládat.
Ade: No, co jsem říkala? Až se budeš nudit, dej vědět, jo? :D Tentokrát tak nějak odpovím. Sice, stojíce na nejvyvýšenějším místě, ještě devatero hor a řek nevidíme ani s dalekohledem, ale víc než polovina Tvých myšlenek se ubírá správným směrem. A jak přesně jsi myslela tu poslední...? To s 13.? Děkuji!
Víš, co mě ale ještě k tomuhle napadá? Teda k tomu, co napsala grid. Že vlastně před tamtou realitou s králem Harrym, Severus udělal něco hrozného, teda aspoň něco, co Harrymu za žádnou cenu nechtěl prozradit. A to, že byl nenáviděný učitel a zachránil mu život, by zas tak zlé nebylo. Navíc mě ještě napadá, že Harry si zachoval tu myšlenku, že je král a pomáhal svým poddaným a měl by jim nějak pomoc, nesouvisí to s onou zemí, která ho chce dohodit Severusovi? Nenavazuje ta předchozí část až za tuhle? Smysl by to dávalo částečně i tím, že v té předchozí se Severus k Harrymu tak odtažitě nechová a přitahují se, takže už spolu možná byli předtím. A nebo by klidně Harry mohl dostat tu nemoc, a ta ho poslala do té reality předtím... a ona třináctá kapitola je návrat do reality, kde ho Severus nemůže zachránit:)
Aspoň něco?
Tak toto bola zatial-aspon podla mna- najzaujimavejsia kapitola tejto poviedky. Tie predchadzajuce kapitoly ma sice neodradili, ale som rada, ze to v tom style nepokracovalo, dost tazko sa to citalo. Toto bolo take osviezujuce :) takze som zvedava na dalsie..
09.05.2014 19:18:16
trelawney
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one