Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2730"
Jo, kysele to chutná. Chudák Harry, nebude to mít snadné.
Ty jo, strašně dlouho nějak odkládám psaní komentáře... Musím přiznat, že tohle je první a zatím jediná kapitola, která mi nesedla, zvláště první polovina. Přemýšlím, čím to je, protože tam byla spousta krásných vět. Asi mi prostě nesedla ta mírná odlehčenost, přitom věta: „Popravdě – jako bych si vybral špatný den na létání, pane.“ mi tam skvěle sedí. Nevím...

Nicméně jinak se mi líbí, jak jsi vyzdvihla, že mu zachránil život a že to je závazek, který se nedá brát na lehkou váhu. Já mám pocit, že v mnoha dílech (ono i v kánonu) mu Snape zachrání život tolikrát, kvůli jednomu dluhu, a přesto Harry mu nikdy nic nedluží:).
Díky moc za kapitolu
Zajímavé. I mě v něčem nesedla. Ale lepší spojnici jsem od té doby nevymyslela. Takže kapitola zůstala tak, jak je.
Děkuju.
Tak nie netopier, ale mora zachránil Harryho a ten už cíti, ako ho takýto záväzok ťahá k zemi. Možno aj pod zem až do pivníc k izbám záchrancu. Veď má mu byť niekto nablízku, tak prečo by on nemohol stvrdnúť u Majstra? V šere podzemia?
Márííí? Proč jen tahle povídka svádí svádět Harryho do Severusovy postele? OPOVAŽ SE - *zahuláká nepřístojně*. Mwrhahaha. Ale - neužíváš si to taky jako já? O8-) Ty komentáře! *rozplývá se*
Why, indeed? *yep*
"...snažil se vytáhnout se na posteli, leč tíha vzdálenosti, která ho před okamžikem dělila od smrti, mu zabubnovala na hlavu a mocně zařvala, takže sebou Harry jako žok praštil zpátky na postel." :-D To bylo krásně a obratně řečeno! A ta věc se skončením Harryho svobody byla řečena zase tak prostě a jednoduše... ouvej,
Už aby tu bylo pokračování... :-D
Moc děkuju za tuhle kapču!


Vyřídí Harrymu, děkuji za něj!
*blažený povzdech*
Není za co, bude brzy. Jen co se dokopu. :)
Harry dostane osobného strážcu...Severus bude mať celkom určite tú česť, že?
:) Děkuji za komentář, grid.
Teda nevím přesně co si mám představit pod tou blízkostí (/co kecáš víš/, ticho tam)... ehm... toho si nevšímej, taková vnitřní bitva :D líbí se mi, že tvůj Harry není tak tupý, jak v některých povídkách bývá. Těším se na další kapitolu :)
Absolutně zkažaná. Je fajn, že Harry je aspoň na stejne ùrovni jako Severus. :)
1. možná odpověď: Taky Harry přece musí být Severuse taky hoden.
2. možná odpověď, která možná měla být jako první: Já bych Pottera zase tolik nepřeceňovala. :D
09.05.2014 19:20:38
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one