Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


To je historicky nejdelší kapitola! Rezervujte si na ni pěkně celý den, jinak ji nestihnete ani dočíst. (Mari? Tak co? Bude stačit, když zvětším to písmo? 48, třeba? :)) No, a aby to vždycky nespadlo na Mari nebo na Ade, žeee? Sit! K Tvým službám.

„Jak dlouho předpokládáte, že bude hrát hodného hocha?“

„Nebuď na něj přísný, Severusi. Měj pochopení – sám bys takový dohled nesnesl,“ pokáral ho Brumbál.

„Nejsem on,“ zavrčel na to Snape.

„To zcela jistě ne,“ Brumbál se darebácky usmál a dodal, „naštěstí,“ čemuž se Snape ušklíbl. „Jsi tedy ochoten…?“

„Nikdo jiný by na tu práci nestačil,“ utnul Snape konverzaci a sám si bolestivě uvědomoval, že přetnul všem svým nervům přívod krve. Jinak by nepřežil.

Z ničeho nic to nebyla otázka vlastní nechuti Potterovi dělat hlídací bestii. Vlastně mu nejvíc vadilo, že mu to nevadí, protože prostě existovaly důležitější věci než on nebo než obrovská nechuť udělat Brumbálovi radost. Temný pán neměl kolem sebe jen idioty nebo Severusovy příbuzné. A Potter nebyl jenom nějaký sen uprostřed nestřeženého spánku, kterým by mohl jen pohrdat nebo mu přikázat, aby se otočil a šel pryč. Byl magnetová hora, ke které ukazovaly veškeré kompasy temných stvoření, a zároveň byl modla zoufalých lidí, naděje, že se ta stvoření dají zkrotit. Měl tedy Severus dát přednost svému úsudku, který mu říkal, že za jiných okolností by se na Pottera ani nepodíval, natož aby ho chránil? Že Potter nebyl hodný jeho inteligence, tedy ani tím, aby se rozčiloval s jeho hloupostí?

To nemohl.

05.03.2014 20:52:32
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one