Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3610"
Chudák Severus.
Až je mi Severuse líto. ;)
Krása. Jsem zpátky absolutně nadšená a cítím v tom mírnou rezignaci na nenávist k Potterům, protože jsou to Potterovi;), akorát teda délku drabble taky nemusím.
Děkuji
*vrčí* O tom písmu jsem ti už něco říkala. Nésme blbí (blbé). Nooo.... ještě štěstí, že jsi psala i kapitoly normální délky.
A to je vlastně zajímavé, jak si tak uvědomuju. Nikdo jiný by na tu práci nestačil? Uhm, opomeňme, že jaksi ani on... No, ehm. A co Kingsley a Nymfadora?
Tvá slovní zásoba... *vysoce spokojené zabručení*
Kolejní internet tě prý nemá rád, snažila jsem se komentář odeslat snad milionkrát. Doma prostě jde vše. Jsem za dlouhé kapitoly ráda, ale na druhou stranu si říkám, že u těch krátkých se mám na co těšit :)
Víš, proč nečtu drabble nebo jen výjimečně? Protože si připadám jako náš pesan (takový malý telátko), když mu předám hrstičku odřezků, který jsem obrala z masa, on je slízne! najednou jazykem, jako já slupnu malinu a podívá se na mě, olizuje se, nadějným a posléze vyčítavým pohledem: hej, bylo to dobrý, ale to je jako všechno?! Zkus přihodit ještě asi tak dalších 10 kapitol podobné délky a mohla bych být spokojená :-D (tak jo, konec vrčení)
Opět výstižné slovní spojení: Severus jako hlídací bestie. K tomu není co dodat :-D Mmmm, zní to hezky ;-) Vážně moc doufám, že ho Harry bude hodně prudit, že mu to, jak psala Kiki, osladí a nenechá se udolat. Já mám prostě hrozně ráda Harryho vzdorovitost, když vybuchne a štěká a nenechá si líbit jen tak Snapeovo rýpání - i kdyby svým nereagováním lektvaristu tím víc štval, i kdyby si říkal, že bude ten lepší a nesníží se na Snapeovu úroveň, někdy je to štěkání tak.... vrrrr :-D
OK, těším se, co bude dál a doufám, že tu délku kapitol jsme si vyjasnily? *přísný pohled*
Díky :-)
*opatrně rozžažne svatozář, pod níž se krčí a ryje důlek do země*
Víš, proč nečtu drabble já? Nevíš, co? :D
Ale jinak jsem ten příměr dokonale pochopila, - hezký, mimochodem - *horlivě přikyvuje*, a zajisté Tě potěší, že mám v zásobě minimálně ještě dvě stejné délky.
Vrrr štěkání - vydržíte-li to, taky se k němu dostaneme.
Teď další malá apologie - délka kapitol. Moje primární myšlenka: mám v tom úseku co víc říct? Nemám? Fajn - nezdržuju, čas jsou peníze, neobtěžuju fabulací nějakých hloupostí.
Má to jednu příjemnou stránku - dlouhé kapitoly pak opravdu oceníte.
A je ještě jedna věc, kterou jsem řekla Mari - já si ty opravdu dlouhé nechávám na opravdu dobré a důležité části. Ale nebojte, pochopila jsem, že je ten model opravdu nešikovný - jak pro mě (když musím tak často přidávat, neustále se přihlašovat, neustále text kontrolovat, odhlašovat se, opravovat chyby, dávat aktualizace na DS... etc.), tak pro vás (když mi kvůli každému fláku masa píšete komentář, čehož si na jednu stranu nesmírně cením, a navíc to lichotí takovým blbůstkám, které mě taky baví - bestie a spol, nezaniknout, což lechtá moje ego a tak, ale musím myslet na nás všechny a čas a úspornost a já VÍM! vážně! Polepším se!), a najedu na jiný. Od 108! Prosím, teď to spolu ještě přetrpme jak po těch krátkých, tak po těch dlouhých. A můj plán pro další kapitoly, které teď píšu, bude mít pravidelný vzor - měl by mít, víceméně... nějakou dobu. Tak se mi snad podaří délku plus mínus optimalizovat. (I když nedám dopustit na dlouhé vs. krátké kapitoly. :D)
Děkuju moc vám všem, které píšete komentáře i pod kapitoly těchto rozměrů.
*a pak jí ten náznak výhružky došel, kleplo ji a povídka zůstala nedokončená*
Lochacha.
Ale jo, to je náhodou pravda. Ty krátké kapitoly mají svůj smysl. (Jen je to týrání čtenářů, ale mlčím, protože přidáváš rozumně.) Ovšem ty delší a dlouhé pak...
no tak jasně, kdyby ho neměl na krku Severus tak by tahle povídka byla o ničem, doufám že mu to Harry jak se patří jako puberťák osladí aby Severus za chvíli litoval :D
Mmm. Dobře. Pokud si vzpomenu, neodpustím si kecy o prvoplánovosti. O:-) Jinak... mmmMMM, MYSLÍŠ? °_O Děcka, nepodceňujte mé spisovatelské schopnosti. Může se stát, že by vás pak nemile překvapily. O:-)
Děkuji za komentář!
Hliadkujúca beštia? Tak Severus už získal pozíciu, ktorá mu umožní byť Harrymu bližšie a bližšie a bližšie... kým nebudú vedľa seba, na sebe, v sebe... V rámci prevencie musí predsa Majster elixírov sliediť, či Harry nemá pri sebe, na sebe alebo v sebe ďalší prášok vedúci na smrť.
Ne, Merlin moj, na elixíry budem ja! Brzo. Holky moje, vy jste skvostné. :D A aktualizovat bych měla... brzo, co? Jo, určitě, nebo se to zvrhne v docela jinou povídku, než ve kterou jsem to nakonec proměnila.
Na elixírech budeme brzy všichni, co tu jsme. Upřímnou soustrast se čtenáři. Já kdybych to četla takhle po částech, tak už tady nejsem (jako vůbec nejsem). Ale na druhou stranu je fakt, že až se dostaneme zase k delší části, bude to odměna několikanásobná.
A perfektní komentář, Mononoke, btw.
19.03.2016 09:12:58
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one