Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4307"
Teď už se mi nezdá divné, že je to postavené někam mezi čas a prostor, kamínky a mulčovací kůra,... to sídlo je asi v pořádné divočině. Harry má v Dracovi dobrého rádce. Ď.
Dost zvláštní příběh. Ale zaujal mě.
Návnada na háčiku hodená pred Veličenstvo. Skočí po nej?
Děkuji! :)
Prečítala som si to všetko pozorne a myslím, že na nejaký veľký koment to zatiaľ ani nemôže byť. Konštatovanie, že je to zvláštne, neobvyklé je aj u mňa tým, čo som z týchto prvých kapitol po prečítaní mala. Ale uvidím, čo bude nasledovať. Čo do deja vnesie stretnutie Harryho so Severusom. Pokiaľ ide o inšpiráciu KM, tak to ma zaujalo. Veľmi som zvedavá, ako sa to odrazí v poviedke. Ďakujem, zlatko.
Grid, já děkuji! :) Vítej. No, jsem zvědavá, co na to řekneš, až na to přijde (na inspiraci Kamenem).
je to zvláštní, začíná to dost jinak než sme zvyklí.. Je to něco nového. Sem zvědavá jak to bude pokračovat
Já jsem zvědavá, jestli se vám povídka bude líbit, až v ní - tak jako já - začnete poznávat nesmazatelné stopy Kamene. (Nebránila jsem se. Ne moc. I když o inovace se snažím taky, nač jinak psát druhý Kámen, že ano?)
Děkuji za komentář!
Zvláštní,strašně zvláštní! Myslím,že s takhle psanou povídkou jsem se ještě nesetkala. Je taková bolestná,jako by mi při čtení seděl na duši balvan. A tak se rozmýšlím - bude líp,stojí za to si počkat na další díly? Snad ano,tak si počkám,protože se ve mě zvedá zvědavost,jak bude povídka pokračovat. Zatím díky!
Tvá zvědavost mě nesmírně těší, Weras! :) Budu se na Tebe tedy těšit.
Tak jo, tahle kapitola byla delší, takže si nestěžuju. :-) I když v ději jsme se příliš neposunuli, aspoň tam zazněla velice zdařilá charakteristika Severuse Snapa. Možná by se měl drahý aristokratický přítel Malfoyů (jasně že je Draco přítel Malfoyů, když je sám Malfoy) vykašlat na zbytečné kecy, hodit si jeho výsost přes rameno a vystrčit ho z jeho zamrzlé reality rovnou do skutečného života. Jsem zvědavá, kdy a za jakých okolností se setká se Snapem. Držím Dracovi palce, až mě to bolí. :-D
Vím, jak to bylo myšleno. Ale bylo to používáno spíš jako "příteli z rodu Malfoyů" nebo rovnou "příteli z Malfoyů". Ale co já vím, nikdo z nás tu dobu nepamatuje, no ne? :-D
Nade
:) Tak hlavně že si rozumíme. Jinak máš samozřejmě pravdu - nepamatujeme tu dobu.
Aaaa *zmučený a frustrovaný výkřik*. Já chci vědět, co to znamená!!! Ok, Adelaine si bude muset počkat:(
Jinak, je to nezvyklé, stále pořádně nevím, co si mám myslet, ale líbí se mi to. Jen občas mi přijdou ty šroubovaný věty až moc násilný. Jen občas, jinak se mi to hodně líbí a jako vždy tam máš věty, u kterých se rozplývám blahem:). Jsem ráda za něco nového a nezvyklého a moc se těším na Severuse.
Děkuji mockrát za kapitolu
Ade... přece mě znáš. Musíš tušit, že se dozvíš, co to znamená, nejdřív někde uprostřed povídky, ne-li na konci. :D A tím "dozvíš" nemyslím to, že nemůžeš mít tipy... (poděl se o ně, prosím, z Mari je neustále páčím). Mmm... tak jo, těší mě, že se Ti to líbí. Doufám, že bude víc. :) Na Severuse se netěšíš sama. O:-) Děkuji za komentář!
Je to tak zvláštní, nezvyklé. Ale moc pěkné a dobře se to čte. Prosím, pokračuj dál :-)
Uff, těší mě, že se to aspoň někomu čte dobře (a dokonce už teď). Děkuji taky, že sis všimla, že to zvláštní je. Mělo to být zvláštní, aspoň dokud si na zvláštnost nezvyknete. Bála jsem se, že to odradí úplně všechny, abych byla upřímná. Asi, být jen čtenářem, bych se na to i já dívala jak z jara (po tisícím přečtení se na to tak zase dívat začínám, ale to nevadí, má to i své světlé chvilky). Děkuji za komentář, určitě pokračovat budu.
22.03.2015 22:08:49
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one