Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3161"
Severus si umí vybrat chvíli...
Taky zatím chápu, ale vzhledem ke jménu autorky mám dojem, že si jen myslím, že chápu:). Aaa, já miluju Snapeovo entrée a jak s takovým přehledem dokáže Harryho usadit. Jen houšť a víc jejich interakcí.
Moc děkuji, assez a Mariano.
To nevadí, on ten začátek slibuje něco, co nebudu úplně chápat, a navíc i kdyby to bylo absolutně jasné a dovysvětlené, není to vůbec na škodu. Ta povídka má spoustu kvalit.
Vážně - nepřechvaluj mě. :)
Dneska jsem se zasmála, McGonagallka má dobrý hlášky :-D a ze Snapea by se zježily chloupky i mně...vrrrr :-D Parádní vstup na scénu, tak snadno si dokážu představit, jak Harryho rozpálil vzteky ještě víc, než už byl :-D
Ale hej, myslím, že nás pěkně šidíš, zrovna ta scéna při lektvarech by určitě byla hrozně zajímavá (další materiál k rozpálení se vzteky) a my se o ní dozvídáme až PO?! Tststs.
Díky! :-)
Já to té povídce vyřídím.
Díky, ale vliv na ni máš ty. Povídka sama o své délce nerozhoduje.
Sarkastický Snape so spokojným sólovystúpením.
:) Děkuju.
Assez, nejsi nějaká málo tajuplná a záhadná? Posledních pár kapitol mám pocit, že chápu o co jde. :)
Tak krátký a jednoduchý komentář, pár slov a u mě to vyvolalo vlnu smíchu :-D :-D :-D
Sit.
09.05.2014 21:04:54
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one