Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5905"
Ten závěr mě velmi pobavilo. Zdá se, že tu máme dva sebevrahy...;-)
:D Přesně, Profesore, přesně má slova.
Ha ha, škoda, že tam ten otazník nenechal:D Super test (jako vážně polštářem?:D) i to, jak se snaží přece jen odpovědět. Těším se na přípravu lektvaru. Asi se opakuji, ale vážně se mi líbí, jak píšeš. Já to nedovedu vysvětlit (protože s největší pravděpodobností na to prostě neznám dost slov), ale jsem ráda za to, jak dovedně používáš básnické obraty a metafory a abstraktní vyjadřování. A dává to přitom skvělý smysl a je to plynulé a vytváří ve mně při čtení skvělý povznesený dojem.
Jo jo, moc chválím a děkuji za časté přidávání, ač teda nejsem úplně nejlepší komentátor, páč pak s Tebou nedržím krok:)
Co se týče čárek - hmm, já třeba mám pocit, že čistě teoreticky bych základy měla ovládat, ale znát pravidla a umět to aplikovat v praxi, to jsou dvě různé věci:)... Nicméně miluju to, jak chybějící čárka dokáže změnit význam věty:D
Doufám, že se Ti král bude líbit, až a jestli ho dočteš:)
Ok, co je teda polštář?
Ehm, cítím se povinna Tě informovat, že se Sinam ne vždy souhlasím;). A opravdu poslední, co mě u básnických obratů zajímá, je, jak moc přesné jsou. (Vzhledem k literatuře, co jsem Ti taky doporučila, je to myslím docela jasné)
Jo no, já jsem vždycky byla neposlušná...:)
Otázka, Ty to asi fakt potřebuješ do školy nebo do práce, co? Že Tě ty čárky tak rozčilují:D
:D Já jsem díky Ionescovi dokázala přežít gympl. No nevím, moje ruštinářka říkala o absurdním dramatu, že je to 'smích skrz slzy'. Myslím, že to docela vystihuje, já se vždy celou dobu smála, až mi nakonec došlo, jak strašně smutný a normální (to je na tom nejsmutnější) to je.
Hmm, kdo tam všechno byl? Marie?
Přísada. ;)
:D :D Díky.
Uklidňující slyšet.
Psaní je moje práce. Ne, rozčiluje mě to bezdůvodně - pokud je gramatika čj hodná označení "bezdůvodný".
Myslíš tu slépku, druhou manželku? *ušklíbne se* Těsně vedle. (Jinak ano, ta tam je.)
Ááááá, ano, takový Harry se mi líbí! :-D "Má to mít!" to bylo hezkéé :-D Nic jsem nepila, ale u "Vyšumí" jsem se zase smála nahlas... prostě takové hezké slovo, co víc říct? :-D Na to by mohl Snape napsat pěkný peprný komentář svým červeným inkoustem :-D Vyšumí. :-D Na délku kapitol začínám pomaličku rezignovat, povídka má pro mě hrozně příjemnou atmosféru, je radost ji číst.
Děkuju!
A opravdu Tě minul?
*protáčí oči*
Ľahostajnosť Harryho s výbušnosťou Severusa znamená zaujímavú hodinu pre všetkých. Je tam s Harrym aj jeho ochranka?
:D No to záleží na tom, na kom je řada. Že je to nešikovné, mi dochází až teď. Ale budiž - pokud ho Snape hlídal od půlnoci do osmi hodin, nemůže být v hodinách tak bdělý, aby ho chránil od osmi do čtyř. Ammm - tady konkrétně nebyla - řada byla na Severusovi.
Na délce kapitol by doopravdy chtělo zapracovat. :) Doufám, že se brzy dočkáme Severusovy reakce. Protože jestli to nebude epochální výbuch, tak už nevím.
Assez, nic proti. S tou délkou kapitol reju jenom kvůli svému osobnímu stavu. V pondělí mi opět zasádrovali koleno, takže se mírně nudím - nemám doma nic na čtení s výjimkou věcí na bakalářku nebo do školy a u toho jak v sedě, tak v leže usínám v současné době usínám. :/ Takže se snažím najít alespoň něco na čtení, a protože už toho moc nečtu, tak otravuji nebohé autory, které ještě čtu.
A ne, nenudí mě to. Jen mi to přijde trochu podezřelé na to, že jsi autorkou právě TY. :)
No nic, asi jdu napsat Daveovi... A to je důkaz té nudy, kterou trpím, protože maily a navíc dobrovolně píšu jen ve chvílích největšího zoufalství. :)
yellow
Voilá? :) To máš říct hned, že máš úraz a potřebuješ pobavit, Merlo! To já budu přidávat jak zuřivá. Ostatně... bez Tebe by tato část nevznikla. Co se Ti vlastně stalo? Povídej, moc nepřeháněj, nemusela bych krvavé detaily rozdýchat.
Díky. JÁ jako autorka na sobě makám. Ale neboj, až nebudu vědět, ze které do které, tak zase sklouznu tam, kde hniju pořád. Nejasnost. 8-) Nicméně - snažila jsem se. (Ano, tohle je můj epitaf, tak mi ho tam nezapomeňte někdo vyrýt.)
Omlouvám se, že jsem neodpověděla na každý komentář zvlášť. Tak nějak mě napadlo, že budete víc než o mé řeči stát o kapitolu.
Za komentáře všem děkuji.
Jen v rychlosti - na Rona jsem taky byla naštvaná. Stačí, podle autorky, být chlap, nic si z toho nedělat a hlavně nečekat, že si na to vzpomene při písemce. Ale jinak je Ron fajn.

wwes mnohokrát děkuji za komentář, těš mě, že se líbí.

A... mmm... jo, jako ničím jiným jsem si jistá, že tohle v roce 3035 uveřejňovat nebudu.
09.05.2014 23:11:31
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one