Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9429"
Uf, chudák kluk.
Sakra, člověk má na týden či tak omezený přístup k netu a tady je zatím taková nadílka! :-D Supéér!
To znám, to potěší. :)
Severus stihol skončiť s Harrym na kope... a to pred Brumbálom a spolužiakmi?
XD
Ty jo, že se Harry nepodivuje, proč furt spí a nemůže se probudit, že ho nenapadne, proč se nepodivuje Brumbál. Nebo ten se podivuje?
Kdo to byl, ty mrtví? Že by Dursleyovi? Nebo prostě cizí lidé, které jen viděl ve snu.
Dobře, přiznávám, že po pár volnějších kapitolách je takhle opět jedna, která pokládá spoustu otázek, a jsem zvědavá na rozluštění.
Děkuji moc za kapitolu a za brzké přidání.
Shit. A to jsem chtěla být za mrchu, protože jsem měla v úmyslu přidat jich najednou opět víc, ale když nikdo nic nereklamuje... *hvízdá si*
Brumbál - to je dobrá otázka. Myslím, že oproti mým chytrým čtenářkám o tomto Brumbál zatím neví. (Pššš.)
Mrtví se, tuším, budou ještě řešit. *poškrábe se na hlavě a zamumlá cosi jako: By mě zajímalo kdy a kam jsem to zas odsunula*
Merlooo, haů. Dobře - těším se. Protože na jednu stranu jsem se hrozně snažila, ale na druhou budete mít, jako obvykle, co dělat, bo tohle lano je z hooodně vláken.
Děkuji za komentář.
Díky assez! Jen tak pro zajímavost, co mám s touhle částí společnýho???
Jinak mám opět nejspíš poškozený meniskus. Doktor měl takový fofry, že mi jen řekl, že mi to dají do sádry, a že mám za týden přijít na kontrolu. Do té doby nohu nezatěžovat, a že mi sestřička dá berle. Až na to, že ta zjistila, že žádný nemají.
A nedělala jsem nic. Před měsícem mi to podjelo na ledu, nespadla jsem, ale zakřupalo mi v koleni. Měsíc jsem chodila s ortézou, protože mi v koleni pokřupávalo, ale postupně se to uklidňovalo. No a v pátek jsem si nevzala ortézu, chtěla jsem doběhnout taťku, rozběhla se, na nezpevněným povrchu mi sklouzla noha z kamene, křuplo mi v koleni, přátelsky jsem se pozdravila se zemí. Přes víkend mi koleno nateklo, bolelo čím dál víc a v pondělí mi dali sádru.
tu sádru měla taky na dva týdny. yellow
Mmm... k tomu jsem se ještě ani nedostala. Už se těším, až za pár kapitol zvolám: Konečně víte, na čem jsme!
Já slyšela, že je to tak třeba i se všemi klouby, které si vyhodíš, ale pořád proti tomu brojím a tvrdím, že je to jen pomluva. 8-) Sna dmi to u Tebe vyjde (snaž se, žádné létání a padání, jasné?!).
18.03.2016 23:20:17
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one