Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6245"
Čuchat ke kopru zespodu! Perfektní hláška.
Severus je dobře drsný.
:D Děkuji.
Mmm, líbí se mi Severusova drsnost :-D
Chudák Harry *chachá*
:D
Prečo to nedávali do jedla? Veď Harry bežne vynecháva chody. Ale piť musí - veď hlad je prezlečený smäd. Istotu by mali, keby ovplyvňujúcu látku dávali do vzduchu... keď už prášok na metle nevyšiel.
Což by nepostihlo primárně Harryho, ale všechny... včetně dětí Smrtijedů. Nicméně jako plán je to rozhodně geniálnější ve své dokonalé absolutnosti.
Děkuji!
Haha, jeste ho mohl polibit, aby vedel, co to jedl:-D I kdyz to spada do kategorie moc velke riziko (coz si ja samozrejme vubec nemyslim, kdyz jde o tyhle dva;-) )
Jo, to jsem tak napůl myslela:D. Já si ho představuju, jak stojí za Harrym u každého jídla, za tou jejich levicí, a vždycky, když chce Harry něco sníst, tak mu to Severus vyrve a očichá, ochutná, nalije odhalovací lektvar a pak teprve schválí:D. Pak můžem být rádi, že mu to nebude předžvýkávat:D
*začne příst* Mám docela štěstí, že mám náskok v kapitolách, a kapitoly jsou mým rukojmím, které propustím dle své libovůle, což?
Protože... muhahaha, víte, jak jsou vaše návrhy sugestivní, že ano? 8-)
Severus má svérázný způsob zachraňování života. :) Ze začátku jsem se o Pottera až bála. Co se tu komu snažím nalhat...
:D
09.05.2014 23:03:38
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one