Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Severus se potřeboval projít, což by vysvětlovalo, proč se bradavickými chodbami řítil orkán.

Na ošetřovnu se mu chtělo asi jako do hrobu. Ovšem při pomyšlení, že musí vysvětlovat – vážně musí, potřásl v duchu hlavou –, své počínání ve Velké síni Zmijozelům, zase radostně přidal do kroku.

Zarazil se. Z okna uviděl na prostranství porostlém trávou ministerský kočár. Co ten tady…?! Zrychlil, aby dohnal čas, který byl ztracen zbytečnou zastávkou.

Nejrychlejší cestou, což bylo přes Poppyinu kancelář (mimochodem to je spravedlnost, člověk ty haranty dennodenně učí a má kabinet, ale jakmile těm zrůdičkám zachraňujete život a nevíte nic o jejich tuposti, chodíte do léčitelčiny kanceláře), vkročil na ošetřovnu, přinutil Pottera (to budižkničemu, které z toho nemá rozum a vděku se Severus dočká leda v podobě snů, kde si to drzé nic zase bude umírat) spolykat to, co zhruba dvě hodiny třicet minut dvacet pět sekund a nějaké setinky ve své laboratoři vyráběl, a místo aby se Brumbála na onen kočár venku zeptal, pomyslel si, že je nejvyšší čas, aby se něco výrazně pokazilo; třeba útok Temného pána a šiku jeho nohsledů by byl stylový. Ostatně – přesně na tohle čekal už pár dní. Přesně od okamžiku, kdy se Potter nezabil na tom koštěti, a kdy odmítl nechat se vytáhnout na poradu Temného pána.

Tak? Já čekám, pomyslel si Severus a vyzval osud k tahu.

Pokud snad někdo nabyl dojem, že Severus Snape není optimista, zmýlil se.

„Půjdete s námi, pane Snape,“ příslovečné poplácání po rameni za dobře odvedenou práci přišlo od bystrozora. A nebylo to poplácání – bylo to chňapnutí, po němž následoval „doprovod“ z ošetřovny.

Tak se stalo, že Severus Snape neviděl procitnutí Harryho Potížisty Pottera – jediný úspěch, za který se mohl poplácat po rameni (což by stejně neudělal), jelikož měl naprosto jiné starosti.

Potom někdy vyslovte, že nemůže přijít nic horšího.

14.03.2014 15:35:52
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one