Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


První věc, kterou si Harry po probuzení uvědomil, byla bolest hlavy a zad.

Další, co se mu mihlo hlavou jako neposedná moucha, byla nejistota, jestli Snapeovi vůbec poděkoval za záchranu – už druhou – života. Nechtěl být nevděčný a to pomyšlení ho, ať už se Snapem měli vztahy jakékoli, trápilo. (Počet záchran za posledních pár dní v tom taky jistou roli hrál.)

Třetí překvapivá věc byla absence lidí kolem jeho osoby. Necítil na sobě žádné pohledy – ani jeden. Což v jeho případě opravdu bylo zvláštní. Hlavně s ohledem na to, jak pečlivě byl dodnes hlídán někým z Řádu.

Opatrně se posadil a vyškrábal se na nohy. Když na něj ani po oblečení županu nikdo nevystartoval a neurgoval ho zpět do postele, pokrčil rameny a odešel z ošetřovny. Všechno to opatrování mu přišlo nepřirozené, nedokázal si na něj zvyknout, ale když teď neměl kolem sebe nikoho – vůbec nikoho krom pár nerudných obrazů a kamenných zdí – připadal si nějak malý, holý a ztracený. A to byl pro Nebelvíra zatraceně frustrující pocit, takže si přitáhl župan blíž k tělu – neboť šaty na ošetřovně nebyly k nalezení – a pokračoval, kam ho nohy nesly, aby zjistil, co se děje.

Ten titulek v novinách, přemýšlel mezitím, ten sen – nebyl sen. Ani noční můra. Viděl jsem, co se dělo.

Někdo mu otrávil džus.

A teď ho nikdo nehlídá…

…jeho nohy ho přinesly k Velké síni, kde se zarazil.

16.03.2014 11:14:05
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one