Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3483"
Uf, kde jsou ostatní?
Tohle se mi líbilo. Jak Harry nesnáší pozornost, tak je super, jak jsi popsala, že si všiml jejího nedostatku. Zvláště že se vytratili i jeho strážci. Kdo ho měl v tuto dobu hlídat? No jsem zvědavá, jak to bude pokračovat. Nechávat Harryho samotnýho nikdy není dobrý nápad. Děkuju
Děkuju. :) Původně jsem nechtěla - řešit to, ale bylo mi to divné, aby mu to divné nepřišlo.
Musím říct, že číst takhle víc těch kapitolek najednou je blaho pro mou nenasytnu duši :-D A to vědomí, že mám před sebou ještě jednu... mmm. Skvělé!
Harry zistil, že nie je stredobodom pozornosti davu svojich strážcov, priateľov, fanúšikov, učiteľov, nepriateľov a vrahov? Tak to je horšie ako zle. Má teraz kopec času vymýšľať, ako sa dostať ešte ďalej do zabudnutia. Len zvyčajne mu to vychádza opačne a zase sa dostáva na výslnie. Kto nás čaká za dverami?
Bývalí Severusovi kolegovia, ktorí mu nemôžu odpustiť, že zbehol? To by bol skorý skok v deji.
Možno iba strážcovia Harryho bránia s učiteľmi tomu, aby bol Severu odvedený do väzenia, kde by sa k nemu bývalí kolegovia dostali ľahšie ako do školy.
Harry má na sebe iba župan? Mno, možno Severus znova nedobrovoľne skončí pred všetkými s ním na jednej kope... veď už mu to raz prešlo aj pred Albusom...
Stále sa ešte neozvali z tajomnej krajiny, kde potrebujú Harryho pomoc i jeho prítomnosť v posteli vládcu?
Souhlasím, že kdyby to byli Smrtijedi, byl by to předčasný skok v ději. Děkuji za dlouhý komentář, Mononoke.
opět si rejpnu... :D promiň - ale tahle "kapitola" se dá považovat obsahem i za větu "Vzbudil se, vstal, oblékl si župan a odešel." heeeeh? O_o jestli je to umělecký záměr, tak mi poněkud uniká a jenom ve mě vzbuzuje frustraci. Znám mnohé metody mučení čtenářů a k téhle raději nebudu vyhledávat přídavné jméno :D napadlo mě něco jako "trapný" nebo "zoufalý" "neadekvátní" ale žádné které by vyjádřilo mé zahořknutí když si chci sednout a skutečně si něco počíst a dostanu sotva líznout pár písmenek :D zkrátka - smím vědět PROOOOOOOČ? o_O anebo "za coooo?"
Za to, že zítra bude další kapitola. *dívá se a přikyvuje*
Velmi zajímavá povídka. Jsem na ni narazila náhodou tak jsem si o neděli na ni konečně udělala čas. Musím říct jsem trochu zmatená,ale to je u mně normální takže v pohodě. Zřejmně si musím znovu přečíst první tucet kapitol,abych pochopila to jak to navazuje. Někde jsem asi vynechala nějakou kapču. Takže ji jdu najít.
Tak a teď jsem zvědavá co se to Harrymu stalo :-D
Nemyslím, že bys něco vynechala, myslím, že budeš muset teprve zjistit, jak to navazuje.
Děkuji za komentář.
10.05.2014 13:28:05
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one