Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9861"
Co to? Severus je král? A Harry jeho ženich? Hm...
"ve vší své velikosti krátkých nohou", to je krásná věta.
Ach jo, Harry, ten tvůj záchranářský komplex tě jednou přivede do hrobu. Ale musím přiznat, že je teda odvážnej, jen tak si v pyžamu nakráčet do situace, které tak zcela nerozumí (Nebo rozumí?!) a přihlásit se jako potencionální ženich vládce Snapea, nenáviděného profesora. Ale samozřejmě já mu to vymlouvat nebudu, protože já narozdíl od nich, je ráda vidím spolu:D
Díky
Díky - taky tam mohlo být vysokosti. No nic už. 8-)
*píská si, aby něco neprozradila*
Já Ti nevím, já si taky myslím, že Harryho všichni podceňujeme. Harry se nezdá, ale Harry je vlastně příští Einstein. *pokyvuje zcela vážně hlavou*
Co do jeho odvážnosti... *povzdech* To je velké téma - na jiný den.
Taky děkuji.
Skvelé, Vyvolený so svojim záchranárskym komplexom má znova nábeh do niečoho skočiť rovnými nohami. Hm, má na sebe iba župan - ešte by mohol ministrovi pripomenúť, že ho naposledy ošetroval iba Severus a naznačiť, že boli spolu...v jeho posteli... iba pre liečebné účely samozrejme (zatiaľ).
Tak Temný pán má dopad aj na iné krajiny. Severus fakt nevie, kam skočiť skôr.
A Minerva sa nezdá, ale evidentne ovláda protokol lepšie ako minister so svojou suitou. Veľmi pekné. Len Albus je zatiaľ trochu v úzadí.
:D:D:D Moc děkuji za krásný komentář, Mononoke.
Áno, Severus má toho moc. To on rád. Obyčejně. :)
Já bych Minie nepodceňovala - ona se zdá, a ona ovládá, ona je prostě božská. *Vivat Minervě!* Ehm, pardon. To já jen tak straním postavám, do kterých nejsem zamilovaná (jako třeba do Seva). Toho si nevšímej.
Pozn. mimo: je špatné splnit si sen a psát povídku hlavně proto, abych mohla vymést kdekterá klišé a zkusit si napsat scény, které bych v klasicky vážně míněných - mých, osobitých - povídkách nepoužila? No nic, jakožto čtenáři se na to jen připravte.
A kdy bude další? :/ čekuju tu asi 5x denně :)
Kapitola byla standardní délky... tak by mohla nastat standardní mezera, ne? Zvlášť když už brzy zpomalíme.
Dobře... bude brzy. Zítra, pokud se k tomu přečíst tuto a tu další dostanu.
Blaho!!! Áááách :-D Ano!!! To bylo přesně to pravé. Nádherně to tam vřelo *potěšeně si mne ruce a nadskakuje na židli* Jen do Popletala :-D A tedy vůbec jsem nečekala, že se Harry nabídne dobrovolně! Že řekne to své "mě" tak hrdě a všechny tím ohromí. A moc se mi to líbí! Jsem hrozně zvědavá na další vývoj! Prosíííííím, další kapitolku, moc prosííím, smutně koukám :-)
Děkuji, to byla vážně paráda a šťastní to čtenáři, kteří povídku objeví až časem a budou si moct slupnout všechno naráz, skoro jim to závidím :-D
Dík!
Pane jo, to je nadšení. To mě úplně a dočista nadchlo.
Achmmm... kapitola: dočkáš se, neboj.
Já ani ne; přečíst něco, co už je, dojít k autorovi - a dobrému - který už nepíše a Ty ho ani nemůžeš kontaktovat a přesvědčit, aby psal dál - to je deprese.
Já děkuji,
Tak už tam tu představu asi začínám tušit. Ale že by měl Severus byť jen chvilku klidu, aby si ho užil, to se mi v jeho pozici nezdá. Jinak moc zajímavá kapitola, konečně se to pořádně rozjíždí.
...no ono je to totiž cíl téhle povídky a mé spisovatelské kariéry! Dostat ho do toho lehátka a vrazit mu do ruky sklenku! Tos ještě nepochopila, že to je smysl povídky? :D (A čím těžší si to udělám, tím líp!)
No... děkuju.
No konečně standardní délka kapitoly :D a taky výživná :) pět bludišťáků pro Minervu! XD Brumby jí měl nechat si zchladit žáhu na tom pacholkovi... Miluju když to dávaj ve fanech Popletalovi sežrat... :D to je zástupce všech byrokratů ze všech vlád na celém světě a aspoň ve fanech si můžem užít toho když ho někdo utře :D
Oni ještě dávají Bludiště?
Ach... Minerva. Svévolně jsem si ji přetvořila k obrazu svému, obávám se.
Těší mě, že se Ti líbí, když je Popletal pranýřován. I mě to těší, když se to povede (jo, tohle se mi povedlo, *samolibě přikyvuje, i když si to ještě ani nestačila přečíst*).
19.03.2016 05:49:40
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one