Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6728"
No, mám dojem, že se Harry možná i trefil a možná taky ne. Ale to už je asi teď jedno, že?
Harry možno bol prvotným cieľom pri výbere Severusových poddaných a možno nebol. Kto blonďavý sa nachádza v Harryho blízkosti na škole? Alebo aj mimo nej? A vedia Severusovi ľudia, že má rozpory s Temným pánom? Že je špehom - to by sa asi neutajilo, ale to, že je Smrtijed - ak ním v tomto príbehu je.
Minister vie o Severusových preferenciách? Ako sa teda môže dostať k dedičovi? Mágiou? Som zvedavá, ako sa to bude vysvetľovať Harrymu, vie o alternatívnych spôsoboch ako mať dediča?
Hm, ak ide o vládcu, nebudú chcieť aby mal za partnera niekoho nedotknutého (keď to tu má nádych stredoveku) a nebudú to aj kontrolovať? A kto okrem Popy fušuje do zdravia študentov? Tak by mal Severus informácie z prvej ruky... Pravej či ľavej? Som zvedavá na pokračovanie.
Mononoke
Znova som si prečítala prológ.
Harry teda bol prvotným cieľom a rátalo sa aj s prezradením a ohrozením u Severusa v dobe núdze.
Len nerátali, že Harryho presvedčia bez toho, aby ho vôbec videli...
A s Popletalom a jeho zákernosťou sa rátalo tiež. Teším sa, ako bude skúšať zničiť Harryho ponuku danú Severusovi.
Snad na větší část Tvých otázek odpoví povídka brzo.
Dědic - tak toho budeme řešit později, pravda. Máme toho ještě před ním hodně před sebou (před hrdiny; a oni budou hrdinové, ne jen postavy).
Hlavně za poslední vagon (odstavec) dotazů Tě mám tuze ráda, úžasný komentář! Moc děkuji.
Tvůj dodatek je vysoce správný, moc mě těší, že sis našla čas a dala tu práci vrátit se do Prologu. Nesmírně mi to lichotí. Děkuji.
Těším se na to, jak se Ti budou následující události zamlouvat.
Děkuji, děkuji!
Supeeer, skoda, ze nebyla kapitola delsi, ted budu cela napjata, jak bude reagovat Severus a pak vlastně i Harry :D Děkujeme za pokračování a nemůžu se dočkat dalšího :)
Teď delší je. Snad se bude i líbit. Děkuji za komentář.
Krásný příklad Nebelvírství v akci :-D
Jsem moc zvědavá, co Harry tím svým výrokem způsobí a jaké reakce vyvolá, ode všech :-D Tedy až pomine ten prvotní šok a překvapení, samozřejmě.
Moc díky za další díl!
Děkuji! Harrymu vyřídím.
Snad nezklamou (moc). :)
Děkuji za komentář.
Dovedete si představit, jaký by to byl trapas kdyby byl vybrán někdo jiný než Harry? :D takhle tam naběhnout míchat se do něčeho o čem nemá ani tucha... No kdyby ta povídka nebyla právě o tom párování mezi nima a všechno by bylo jinak, tak by na tom byl Harry hůře protože by se nechtěně zamíchal do něčeho nepřipjemného co by se bez jeho asistence obešlo... Tady má vlastně kliku že to vzal takhle hrdinsky protože by tomu beztak neutekl :)
To by byla dobrá parodie, co? Ano, dokážu si to představit. Spojuji si s tím tričko Supermana na nepasujících tělech.
Severus má o Nebelvírech a Potterovi pravdu.
Že jednají impulsivně, vrhají se do věcí po hlavě, aniž by se nad tím alespoň zamysleli.
Jo, to taky dělají. :)
10.05.2014 13:40:52
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one