Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2507"
čtu si teprve ted, začínám asi na...hmm..třetí čtvrtý pokus? Nějak mi to nesedlo a až dneska vím proč. To nucení někoho žít ze srdce nesnáším, já to až moc znám, když člověk ztratí to, bez čeho nedokáže dál žít, ale když musí, protože má ještě jeden ten samý důvod proč dál žít musí. Co je víc, svoboda rozhodnutí odejít nebo zájem, přízen, láska toho kdo žádá zůstat. Kdo nepoznal dno, chvilku před koncem, nemůže pochopit tu obrovskou touhu odložit něco co se nedá už nést ani vteřinu a tu nesmírnou "Obět" zůstat. sry za úvahy, jdu zkusit pokračovat. ;-)
Není důvod se omlouvat, děkuji za úvahu.
Zvláštní je to, ale má to sílu. Dobré.
Ještě pořád je to tak trochu pohádka a ještě pořád se asi neorientuju jak bych měla. Ale je to zajímavé,tato povídka se hold rozvíjí trochu jinak,než jsme zvyklí.Uvidíme další díl,tam už by se mohlo ukázat víc lidí a hlavně Severus. Tak si počkám a uvidím! Díky!
Snad potěší(m/e). :) No - dokud víš, že se neorientuješ, a jsi v tomto ohledu zorientovaná, je to dobré, počkej, až si budeš myslet, že jsi zorientovaná, a zjistíš, že nejsi. (Aneb když si assez hraje. 8-))
Ano, podnikla jsem jisté úsilí, aby to aspoň ze začátku nevypadalo příliš ordinérně. Mari ví, jestli se mi to povedlo. 8-D
Mari to ví a čtenáři si to jistě velmi rychle vyhodnotí též :)
Ja si myslím, že to nie je realita. To je len v Harryho mysli a ostatní ako napr. Draco sa ho snažia do reality vrátiť. Alebo som teda celkom mimo. Faktom ale je, že ma to zaujíma a teším sa na pokračovanie.
To je ta důležitá část, že Tě to zajímá, grid, děkuji za komentář i za tip!
Nj, mně je to úplně jasné, že se to jen tak nedozvím, to neznamená, že nemůžu frustrovaně křičet:).
Chceš spekulace? Ok, pokusím se, ale ono je na všechno fakt moc brzo. Takže, podobnost s Kamenem by tam mohla být zatím, že je Harry král. Já si furt myslela a měla za to, že tohle celý je tak mimo svět HP, až jsem si říkala, že to bude nějaký sen nebo vize nebo tak něco. Tuhle možnost začínám úplně zavrhovat, takže začnu brát, že tohle je jejich skutečná současnost. Zdá se mi to, nebo Voldyho už porazili, když se král nudí a nemá co dělat a ztratil smysl a přátele? Nebo jen propadl naprosté beznaději? Nebo tam Voldy nebude? Ale to by snad nebyl Harry tak depresivní. Takže, Harry je král, který ale se nemusí starat o království, což je svým způsobem podobná funkce, jakou měl v Kameni. (Mimochodem, situace v tom království mi vágně připomíná Král umírá od Ionesca:)). Všechno kolem Harryho chřadne, ale když mu o něco jde, třeba jen o naději, umí zázraky (viz ten strom), což značí, že musí být hodně mocný, což ovšem ví nebo by měl, protože se 'přiřazuje' pro své lidi k bohu.
No, taky ho Draco chce dohodit Severusovi, protože jsou pro sebe jako dělaní. No, těším se, až se se Severusem potkají a jsem zvědavá, kdo jsou ti hosté. Předpokládám, že Sev bude mezi nimi, ale asi fakt nebude jediný, to by se asi vzpěčoval, ne?
Ok, tak dost mého blábolení, promiň, koherentnější komentář ze mě v současné době fakt nedostaneš (ono to jindy ale není lepší, chjo:)). Díky moc za kapitolu, mám ráda pohádky, což zatím ta povídka nádech pohádky má, tak se těším na pokračování a stále jsem zvědavá.
P.S.: Myslím, že neznám povídku, kde je Voldemort zlý a podlý, kterou neznáš Ty. Nebo si na žádnou jinou nevzpomínám. (Ono vůbec není asi moc povídek, nebo spíš jsem je nečetla, kde by byl rozepsán víc jako vedlejší postava a nebyl změněný, popřípadně měl
No, moc toho nebylo, ale kdyz si na neco vzpomenu nebo narazim na takovou povidku (a vzpomenu si), dam vedet.
No popravde, ja u Voldyho z hlediska krutosti nepovazuju za prehnane nic, ale hodnotim spis podle okoli - jakoze kdyz vrha crucio a avady napravo nalevo do rad smrtijedu, tak ho asi tezkobude nekdo nasledovat. Kdyz muci Harryho az ke smrti, nacez se Harry jako beznohy zvedne a utece, tak to mi taky moc nesedi, a v neposledni rade jsou povidky, kde Voldemort sice vrazdi sve protivniky ve velkem, ale vsem to je jedno, to pak taky pozbyva vyznam...
No zrovna u Lanevry Voldemort stoji za to.
To sice vycerpala, ale stejne mi to koukam k nicemu neni (ne ze bych to necekala...:))
Diky za odpoved
ROFL To je boží! *opájí se představou, jak se beznohý Harry zvedá a utíká před Voldym* No... ale myslím si, že kdybych něco takového četla v povídce, asi bych to moc neocenila :)
Do háje, kdybych neměla neodpustitelné čtecí dluhy, věděla bych, co si přečíst. Děkuji i já, Adelaine.
hm zajímave

To mě těší, přeji, ať je i nadále. :) Díky.
Draco svého krále docela zkouší, ten malý šibal. A co to Harry udělal s tím stromkem? Nezaskočil náhodou na návštěvu Neville? :-D Teď jsem hlavně zvědavá, koho to vlastně Draco přivede. Že by Severuse?
:D:D:D ROFL - To je... to mě ani... jo, hezké, Nade. :) Kupodivu ne, je to nějak tak, jak říká Ade. P.S. Gratuluji k tipu.
15.02.2019 10:51:21
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one