Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9897"
Koukám, že Severus nebyl zrovna příkladný král. Politika je holt komplikovaná záležitost.
„Kdo normální vejde do Velké síně a řekne: Vezmu si Severuse Snapea?! A ještě to potvrdí?“ :D Normální nikdo, Rone. Neříkej, že sis toho po těch letech nevšiml…
Máš moc hezké charaktery postav. Ron je co k čemu, Hermiona je výborná, Harryho miluju a Severus je úchvatný. Brumbál je správně dědečkovský a nenápadně manipulativní. Jop, líbí se mi:)
Jen mi řekni, jak to, že to Voldy a Popletal nevěděli, že Severus je princ? Když to věděl i Artur, i Ron… Já mám pocit, že něco takového se zaprvé neutají, zadruhé je to v zájmu politiků se po podobných věcech pídit. Kdyby to nevěděl nikdo, kromě občanů Norvežska, tak s přimhouřenýma očima (a vysvětlením kouzlo zakazuje mluvit:D) bych to brala. Takhle mi jediné vysvětlení připadá – kouzlo?
Děkuji mockrát za kapitoly, krásně jsem si je užila. Ke zbytku se vyjádřím časem, až si je hezky v klidu vychutnám, teď Ti jdu napsat mail:)
(Myšleno nic aktuálního, a myšleno, že se ani nezajímají. Proto... *úsměv*) Téhle problematice (ano, je to celá problematika) se ale ještě budeme věnovat. - Tak? Je to dobré kouzlo? :)
Okej, Voldyho beru. Já mám prostě stále pocit, že u Popletala se jedná docela důležitý fakt, který by MĚL vědět, ale na druhou stranu, když se kouknu na naše politiky a na to, co jsou občas schopní říct... tak asi to prostě beru. Dík
No hľaďme, čo sa z toho vykľulo? Princ bude kráľ ak sa ožení a aby toho nebolo málo, tak sa ponúkne /veľmi statočne a najmä pohotovo/ chlapec ktorý prežil, aby zachránil čarodejnícky svet, že si ho vezme. Tentoraz má u mňa Ron za svoje vedomosti jedno malé bezvýznamné plus. A Popletal má po kariére! Som zvedavá na pokračovanie.

Prostě klíště na klíště... é, klišé na klišé? No, ale ono těch sňatků, ke kterým by se Harry takhle přihlásil, opravdu moc nebylo. Takže aspoň tahle variace.
Já Ti nevím - pro mě to vždy bylo o tom (tedy než mě nějaký duchovní mrzák donutil učit se dějepis), že král musí být nejdřív princ. Takže jsem si hrála. (A bavilo mě to.)
No... Popletal je nezničitelný, stačí neprat... ale děkuju i za něj. Nějak tak to postupem času doopravdy bude.
Tak to bolo riadne dlhé vysvetlenie, netradične od Rona. A Harry už vie viac o dôvodoch, prečo Popletal tak túži po získaní bývalej kolónie. Severus sa neozval, pretože bol špeh u Toma?
Kupodivu jsem u něj ani tentokrát neusnula.
A aaaaamhmh. *pokyvuje hlavou*
Děkuji za komentář.
10.05.2014 19:04:54
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one