Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4227"
Opravdu nebyl dobrým králem... Jenom - proč je tam taková bída, když je to vlastně nohatá zem?
Jakto, že je tam bída, když mají ty skřetí šutry či co? A taky to vypadá, že tam krále vlastně ani extra doteď nepotřebovali vzhledem k tomu, že si Severus jezdil po špásech a o zemi se rozhodně nestaral. A ani to nevypadá, že by ho potřebovali kontaktovat dřív. Hmm, soběstační občané, nebo výkonná vláda?:)
A očividně tu nemoc nechali docela rozbujet, proč Severuse nekontaktovali dřív, nebo třeba soví poštou? To vypadá, že už to tam řádí docela dlouho.
Jinak rozhovor se mi líbil, líbí se mi, že Severus umí být civilní a slušný a rozhodný a rozumný apod... Děkuju
Severus si povedal svoje a jeho poddaní tiež. Obe strany sa vyrozprávali a na princove plecia ďalšie povinnosti boli naložené. Ešteže má pevné plecia, čo tú ťarchu povinností unesú a princ neklesne. Aj vytrvalé nohy, čo tú ťarchu povinností do cieľa donesú a princ nezlyhá. Aj silné bedrá čo toho mocného čarodejníka, ktorého bude mať za partnera zvládnu a princ neklesne a nezlyhá. Takže fyzicky je princ pripravený, ešte to zvládnuť psychicky. Ale už má problém, nad ktorým premýšľa a zabúda na starosti. Potrebuje rozmýšľať ako vybrať ježka z klietky alebo odhaliť dôvody smrti svojich poddaných. Naozaj je zaujímavé, že ho Tomovi zatiaľ nikto neprezradil. Alebo prezradil a tajomná choroba je jeho prekliatie?
*drze se culí* Mononoke, předávám korunu (ne korunu českou, korunu královskou). Jinak co se Severusovy schopnosti zvládnout věci týká, taky o něj moc strach nemám. Nebo mám, ale... je to složité. Snad sami uvidíte jak moc.
Děkuji za potěšující komentář!
Pošmákla jsem si, fakt že jo :-) Čte se to fantasticky a pořád a pořád jsem nedočkavá dějů příštích, zklamaná ani v nejmenším. Uáááá *mne si ruce* jsem hrozně zvědavá, jak to bude probíhat a pokračovat a jaké všechny zádrhele nastanou... :-D Hele, kapitoly z Voldyho úhlu pohledu asi nebudou, že? Mě by docela zajímalo, jak by reagoval, až by zjistil, že měl ve svých službách budoucího krále :-D Chachá.
Příjemná "tečka" dnešního dne. Moc jsem si to užila a děkuji!
assez, já nemyslela Tebe, ale Voldíka ze stránky (můžu tu dělat reklamu jinému autorovi?) tmave-modry.blog.cz Proto mě to tak zmátlo. ;)
Áhá! Ten Voldík, co ho máš na stránkách! :D Už mi to hlava bere, promiň. Jo, jasně že můžeš dělat reklamu. Reklama je lepší než ticho. Dík za objasnění.
Většinou se proti Severusovi spikne jen Brumbál, tady se k němu přidal i osud a jeho poddaní. Nemá to lehké.
Ne, asi si o to říkám. :)
ROFL - nechej toho, já se zase cítím útočně. Ale když Ty tak kopíruješ všechny ty hlasy proti tomuhle typu Harryho (a mně se tak daří mít k tomu přiblblé poznámky!). Tak si to neber osobně. Beru to jako... diskusi. Akademickou. (A dlouho mi trvá ukázat i špatné stránky Harryho. Ale má je. Sem tam. *pokrčí rameny*)
10.05.2014 19:08:56
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one