Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2952"
No, čím dál tím lépe. Přetvářce se bude muset Harry naučit ve zrychleném kurzu, jinak to dopadne blbě.
Teda, Harry si vybral za kamarády pěkný zbabělce. A nebo je Snape děsivější než Voldemort. Za ním ho klidně doprovodí, ale před Severusem zdrhaj. Ts ts.
„Došlo mi, že bych se měl rozloučit s nevinností svého budoucího muže ještě dřív, než započne obřad.“ To je tak krásná věta v tomhle kontextu (ehm, i v jiném, ale o tom jindy;))
Chudák Harry, bude to mít těžké. Děkuju
Ale ne! Oni jsou stateční! Jen ještě nedostali šanci! :D (A - jako chápej! Snape! - Snape×Voldy, Snape×Voldy - koho bys provokovala raději Ty? :D)
Já díky.
Pa-rá-da!!! :-D Ach ten Brumbál, věčný to optimista :-D Ach ten Harry, věčný to... cože jsem to... hm :-D A Severus v tvém podání se čte jedna báseň. Krásné, děkuji :-)
Nechej mi Brumbála, Lanin štrykuje, můj je optimista. :D A manipulátor, ale o tom potom. *ošije se a:* Děkuji; za pochvalu Severuse mám vždycky dvojnásobnou radost; jako jeho správná fanynka (špatná formulace, nejsou správné a nesprávné fanynky) jeho pohnutkám taky nerozumím, proto se často straním psát jeho pohled na věc. Beru ho jako něco trochu mezi nebem, trochu mezi zemí. :)
Konečně jsem se zase mohla pustit do čtení, nadšená, že je tolik kapitol od mého posledního čtení. Je to skvělé. Jiné, než ostatní povídky, osvěžující. Napínavé i zábavné. Doufám, že povídku dopíšeš. Těším se na další kapitoly :-)
Tak zase vítej zpátky. :) Těší mě, že si to o MaK myslíš. V dopsání doufám i já. Ničím jiným než ostatními povídkami se asi zaručit nemohu, a říkat cokoli jiného by asi nemělo význam, když mě neznáš. Oh ano, vlastně... povídkami a tím, jak dlouho píšu, čtu a sleduji dění kolem snarry (prakticky od 3. filmu, mimochodem), jak dlouho mám ráda Severuse, bez něhož by to tady nebylo.
kdy bude další? už zase čekuji několikrát denně... :D a furt nic...a nic a nic a nic... člověk aspoň po ránu v buse by si chtěl něco počíst a vposlední době se na tenhle pár toho moc nezvěřejňuje
Takže... ano, pardon. Přání splněno, vysvětlení, předpokládám, sdělím pod další kapitolou.
Tak konečně jsem se prokousala kapitolama až sem a jsem nadšená. Kde je dalšííííííííí :-D
Musím říct krásná povídka. Ohromě se u ní bavím :-D
Budu se těšit na pokračování :-D
Zdravím. Těší mě, že jsi nadšená, i že se bavíš, i že se budeš těšit. Další se pěkně ohřívá u mě v troubě. :)
I já se těším na další komentář od Tebe. Děkuji.
Konzultácie na poslednú chvíľu boli vykonané, Harry sa poďakoval za záchranu života (opäť Severusovi) a na oplátku dostal informáciu, že Severus ho bude doučovať pretvárke. Keď už s elixírmi nepochodil. Takže Harry, už sa musíš znova učiť sa, učiť sa, učiť sa. Len predstava, že Severus doučuje súkromne niekoho, kto nepozná zmijozelskú pretvárku znamená, že bude mať princ čím zamestnávať svoje myšlienky - keď už chce byť bábkar a mať všetko pod palcom. Hm, tak úplne všetko hneď po obrade? Uvidíme...
Děkuji!
18.03.2016 23:25:59
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one