Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6635"
Proč mě ten rozhovor pobavil, ačkoli v něm šlo o vážné věci.
Harry hodil reč s manželom a dozvedel sa, že má poslúchať, s nikým sa nerozprávať, usmievať sa... a poslúchať na slovo. Rozmýšľam, čo by mohol Severus chcieť od svojho dediča, keď sú toto požiadavky na manžela. A keby to bolo dievčatko...
Tak Harry aspoň vie, kto viedol Severusovu krajinu k prosperite počas jeho neprítomnosti.
A zatiaľ sa v stiesnenom priestore neprekliali... Zatiaľ.
Hm: když se Harry neuráčil se během ticha na něj otočit.... ktoré se má prednosť? (To nie je kritika.)
LOL Díky Merlinovi nejsme já ani Severus tak daleko v uvažování. Respektive ona to teď je spíš mlhavá tečka do budoucna, povinnost, kterou Sev ví, že musí splnit, ale nepřemýšlí o sobě jako o otci, protože je to - hooodně vzdálený koncept (aspoň to si myslí).
Které se má přednost? Mnooo... jedno patří ke slovesu "neuráčit", druhé k "otočit". To druhé se se dá škrtnout, ale na rozdíl od Alice mně přebytečná se neiritují. Pokud Tebe ano, varuj mě předem a mrskej mě v průběhu. Opravím to. :) Díky!
Jsem nějaká upsaná, tak jen v krátkosti. Kapitola se mi hodně líbila a rozhodně nezklamala. Je sice hezké, že se nepozabíjejí, ale kruci Severusi, jsi pěkný blb, kdybys ty taky nebyl tajemný jak hrad v Karpatech a aspoň Harrymu řekl, co od něj čekáš, do čeho se to dostal, tak bys třebas pak nebyl tak zklamaný, že? Ale to by byla nuda, protože pak by ses nemohl rozčilovat, že tě Potter štve. Jo, to chápu, to by nebylo ono.
Ne, fakt se mi hodně líbil jejich rozhovor a opravdu se těším na další jejich interakce v Tvém podání. Děkuji
*vezme ubrus a jde svou paní osušit*
*následně se začne pochechtávat*
Asi nejsem s to s ohledem na kapitoly, které teď píšu, cokoli k našemu Karpatovi říct.
Principiálně máš pravdu. Vidím (s potěšením), že Tě bude bavit se nad nimi rozčilovat.
Díky za důvěru. :)
Dobrá zpráva - dokážou být spolu na malém prostoru, aniž by se pozabíjeli nebo do krve pohádali :-D Cesta nám tedy probíhala relativně v klidu, jsem moc zvědavá, co bude následovat, a jestli Harry vážně nebude mít problém s posloucháním (známe ho, že). Ale Severus se v téhle kapitole choval docela hmm, mírně, tak uvidíme... Těším se! A moc moc moc děkuju za další kapitolu :-)
*začne skládat ubrus a meziřečí prohodí:* Mno. To by byla krátká povídka, kdyby se jen kvůli cestě kočárem zabili. To pro ně mám větší kapky. 8-)
Není zač, já moc, moooc děkuji za neuvěřitelně milý komentář.
11.05.2014 13:31:57
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one