Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9419"
No, tohle bude ještě zajímavé. Severus si Harrym myslí, že je tupec. Harry mi zase přijde poněkud unavený a možná laxní. Ta cesta jim asi taky moc nepomáhá.
Mononoke: děkuji za komentář!
Ade: Relativně sami. A utěšovat JE to rozhodně nemá.
LOL
Laxnost ve sběru informací - máme s Harrym společnou. Proto tvrdím, že víc chápu Harryho. A myslím si o něm vlastně to co Ty.
Ještě ses někde ptala na ty rubíny - promiň... že reaguji až teď. Něco jako - jak je to možné, že jsou chudí? Snadno. Nadpozemsky snadno. :) A navíc - navíc to píšu já! :D (Ani nechtěj vědět, jak dlouhý bude ten popis, až tohle začnu rozmotávat.)
Děkuji za koment!
Hej, jako já mám cestování docela ráda, i když přiznávám, že tři a půl hodiny v nepohodlném kočáře... To fakt není o co stát. Ale aspoň jsou tam spolu a sami:). Což chápu, že je v tuto chvíli opravdu asi neutěšuje:D

Odpovědi k ostatním komentářím. Máš pravdu, rozhodně bych radši provokovala Voldyho, tam je jasné, že tě zabije, kdežto u Severuse máš šanci přežít, když se budeš chovat slušně:)

A tohle mě u nich vždycky štve nejvíc. Nemyslím si, že by byl Harry hloupý, jen má nedostatečně informací a k aktivnímu sbírání informací přistupuje poněkud laxně. Jenže to by nemohl být Severus, aby to nepokládal za tupost a aby měl tendence něco vysvětlovat. (Bože, jak tenhle člověk mohl být učitelem...) Až si uvědomí, že spolu můžou civilizovaně mluvit a probírat i důležitější věci, tak budou mít z velké části vyhráno.
Děkuju za kapitolu, fakt se mi jejich interakce hodně líbí (a mám se nad čím rozčilovat:))
Tak minister ich kočiar nezastaví. Harry sa svojej zvedavosti nezbaví. A Severus ho pri svojej bolesti hlavy nezabaví.
Hm, bývalý špión asi pozná veľa kreatívnych spôsobov, ak bude potrebovať Harryho umlčať... a druhý raz to asi nebude iba ruka cez ústa alebo posmešný komentár, ktorý leva urazí ako teraz cestou v kočiari. Dva spôsoby zaúčinkovali, som zvedavá na ďalšie.
Díky assez! K té otázce... Už jsem doma, podařilo se mi umluvit doktora, takže mě pustili hned druhý den po operaci. Po téhle pouští rychle, ale ještě si mě tam tak jednu noc chtěli nechat. Ale vzhledem k tomu, jak ta paní, co se mnou byla na pokoji, strašně chrápe (rachotila skla v plastových oknech!), tak jsem ho umluvila s tím, že mě nic nebolí, tak tam už nemusím být. Takže teď se tak nějak plácám doma. Teda spíš ležím, protože mi na podlaze podkluzují berle a po schodech si stejně zatím nikam netroufnu.
Jinak Pottera tentokrát upřímně lituji - sedět delší dobu v dopravním prostředku je prostě mučení. A lituji i Severuse, že cestuje právě s Potterem.
Ty jo, tak to je tedy rychlovka. Tak se šetři, jasné? Ne že si zas něco provedeš, až budeš lézt po žebříku nebo tak... *hodí si hadr na hlavu a začne cestou do ložnice úpět*
:D No hezké. A Buclatá dáma se přitom tak snažila! Nechtěla ta paní hlídat Nebelvírskou věž?
Lež - moudré rozhodnutí. Já Tě snad zas budu muset zásobit, abys zůstala v klidu tam, kde jsi, nebo co. Pfrrr. 8-)
Že jo! Zbožňuju Tě! Kdo si mě chce naklonit, nechť tohle opakuje zas a znova v komentářích. Určitě uspíšíte aktualizaci (minimálně o pět dní). Ne, teď vážně - tohle rýpnutí do lidí, kteří milují cestování, jsem si nemohla odpustit, respektive ani ne tak rýpnutí do lidí, co rádi cestují, jako do poukázání na fakt, CO tomu musí obětovat, a jak hloupé to je! Zaveďme přemisťování, z něhož nebude šoufl!!
Pokládáš lítost na správné pomníky, yellow. :) Děkuji!
11.05.2014 13:34:57
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one