Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7230"
Ach, vidím, že Severus je opravdu Severus. Jenomže Harry je Harry, takže očekávám velkou bouřku.
Mononoke: to je krásné. Doufám, že si všechna svá díla někam ukládáš. Hm? Byla by jich škoda. Takové komentáře dává jenom Mononoke.
Ade: Vážně bys chtěla, aby spolu dokázali hned zkraje mluvit? Opravdu? - Jinak musím konstatovat, že Mariana měla asi pravdu, když památně pravila, že se čtenář dokáže vžít do situace obou. Jak je vidět, Harrymu to přeješ i nepřeješ. :D
Někam posunulo? :D Ani se raději nebudu ptát, jak tohle myslíš. A pokud si matně vzpomínám, tyhle části jsem psala za účelem, aby se na první kapitoly tak trochu zapomnělo. Nic si z toho nedělej; práce a její případný nezdar je v tomto směru zcela na mně. ;)
LOL Beru na vědomí.
Sit: Přesně to jsem měla na mysli a nemohla jsem tomu přijít na jméno. Harry je znevýhodněný a Severus může hodně. S touto startovací pozicí jsem si vyhrála. Děkuji Ti za komentář, taky se těším!
Králi sú ľudu predstavení, najvyšší hodnostári sú so situáciou oboznámení a Harry skončí omámený...

Zmija uštipla hneď na začiatku, leva skrotila veru zradne,
potrvá kým sa toto dá do poriadku, vzťah zatiaľ iba chradne.
Lev chce pomáhať zo všetkých síl svojich, ale je neskúsený, mladý,
zmija chce iba poskoka, ktorý plní príkazy zadané, špeh je chladný.
Keď mocné dieťa dostane korunu a bude sa biť za iných zas a znova,
neochorie aj ono a ex-špeh ho bude chcieť zachrániť ako jeho Casanova?
Kto ochorie a kto nie, kráľ bude na to hľadať vysvetlenie,
kráľov lev zatiaľ bude možno hľadať inde iné potešenie.
Lev na zlatej reťazi predsa nemôže vydržať ešte dlho uviazaný,
ak prídu nepriatelia, bývalí špehovi kolegovia do krajiny nevítaní.
Kto ďalší bude chcieť poklady krajiny chudobnej,
okrem Temného pána či ministrovej túžby chamtivej?
Jo, měla jsi pravdu, už zase se nad Severusem rozčiluju. Chudák Harry. ALe ne, za tohle si částečně může sám, ale sakra, já bych tak strašně chtěla, aby spolu dokázali mluvit, ale to ne, to by prostě nebyli oni. Grr. Nicméně líbí se mi ta jiskřivá nesnášenlivost mezi nima. To mi vždycky přijde víc než dobrý;)
Teď k tomu ani nemám výhrady, jen snad pomalu zapomínám, proč tam byla ta první část, ale to jsem Ti psala, že se člověk u Tebe musí dobrat na konec, aby mu došlo, jak k povídce přistupovat. Teď jsem otevřená všem možnostem, tak si jen užívám jízdu. Jen jsem netrpělivá a chtěla bych, aby se to už někam posunulo:). Takže fakt se nezlobím, že aktualizuješ. Klidně ještě častěji, jsem zlý a nenasytný čtenář;) Děkuju
Sakra, já teď nevím, jestli se smát nebo skřípat zuby nad Severusovým chováním :-D Nu což, zvládnu obojí najednou, myslím. Mě se to líbí, vážně se mi ta jeho nekompromisnost líbí, ale vytáčí mě :-D A nemůžu se dočkat, jak Harry zareaguje! Je chudák tak znevýhodněný a Severus může všechno. Snad je to jen zdánlivé a Harry se projeví jako pravý lev :-D Chachachá, už se těším :-D
Děkuju!
No, kiki, bacile a grid, vidím, že jste se shodly na úvodním slovu. :)
kiki: vidím, že to vidíme podobně.
bacile: jak že začíná Karenina? Že každá rodina trpí po svém nebo něco v tom smyslu? Oni jsou hrozní oba - každý po svém. Úroky budou. A úroky úroků... a tak dále.
grid: MOJE varování? A já jsem tak hodná a trpím mlčky! - Teď vážně: Harry má tu nevýhodu, že je jeho svoboda dost omezená. A tu výhodu, že je lev.
Děkuji za komentáře!!
Tak jsem se zase rozhodla tvou povídku přečíst a zase jsem si vzpomněla, proč jsem jí číst přestala. Nápady máš dobrý, ale nějak to neumíš rozepsat, nebo to na mě aspoň tak působí. Některé kapitoly jsou zbytečně krátké, až mi přijde, že kdyby vůbec nebyly, moc by se nestalo. Ale co mi nejvíce vadí, je chaos. Ztrácím se v tvých povídkách takovým stylem, že vůbec někdy nechápu, o co jde. Třeba v těch prvních 12 kapitolách jsem se ztrácela tak, že jsem přestala číst (A doteď nechápu, jakou roli v celém příběhu hrají). Vím, že je těžké psát a že čas je taky nedostatečný, ale myslím, že tvoje nápady jsou více než dobré a zaslouží si lepší přípravu. Raději si dýl počkám na dobře propracovanou a vymazlenou kapitolu, než nějakých pár nápadů hozených na zdi. Chápu, že se mnou mnozí nebudou souhlasit, a že jsem se až doteď neozvala, ale tenhle nápad se mi líbí a moc ráda bych si ho přečetla dokonce, takže mi nedalo neozvat se. Neber to, prosím, zle, ale jako můj osobní názor na tvoje dílo.
Hej já tě k ničemu nenutím, jenom popisuji jak to prožívám... Někomu to třebas vyhovuje, jenom jsem zatím jeho koment nečetla... :) třebas se ozve
A ja si toho cenim, mimochodem.
Rekla jsem snad, ze nutis? Nebo si to mam s temi 8 stranami rozmyslet?
No už začínam veriť v tvoje varovania, že Severus bude voči Harrymu vystupovať dosť hnusne...nie žeby som nebola zvyknutá, ale tak zas dúfam, že chlapec nebude celkom bezmocný. Vďaka za kapču, zlatko.
No to je celý Severus. On holt po dobrém nic řešit nebude. To jsem zvědavá jak mu tohle vrátí Harry až se probere.
Krásná kapča a těším se na pokračování :-D
no, nevím nevím jestli je to zkrocení...já být na harryho místě, tak je to spíše otevření pandořiny skříňky... :D
19.03.2016 05:50:11
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one