Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4119"
no, nemá to jednoduché, král - nekrál, jsou tu zákony a Severus se jich bojí. Bojí se i krále? Ď.
Tak mě napadá, je Harry vůbec při smyslech? Přijde mi, že je mimo sebe, v nějakém snovém světě a Draco se ho snaží dostat ven. Severusova role mi není jasná.
Duša je niekde inde ako telo? Prečo si Harry nevie spomenúť? A Severus zas robí iba svoju povinnosť...
Tak se mi zdá, že jsem příliš čitelná. :D Obě otázky jsou správně položeny a ta poznámka taky sedí. Říkali Ti ve škole, že když vydělíš dvojciferné číslo jednociferným, máš si držet zbytek? Fajn - drž si tyto poznámky, Mononoke. Děkuji za komentář!
Tak zasa na budúce, zlatko. Tá scéna v Harryho spálni bola trápne skľučujúca, ale dalo sa z nej vycítiť, že Harry Severusa nepovažuje za svojho "poddaného". V jeho myšlienkách je ako niekto kto je nedosiahnuteľným a to ho zasa vracia späť do tej prekliatej hmly. Tuší, že ho pozná, ale nenachádza silu alebo vôľu vynoriť sa a prezrieť. Takže som trpezlivá a čakám na pokračovanie. Vďaka, že pridávaš tak skoro.
Děkuji za chválu častého přidávání, snažím se, neboť vidím, že se s komentáři taky snažíte (a protože mi dělají radost, ovšem). Možná bych vytáhla slovíčko trapná - možná ta scéna byla trapná, ale mě tahle trapnost přijde kultivovaná a zajímavá, tuhle trapnost mám docela ráda (jo, vyžívám se v ní). Ostatně proto ta scéna vypadá takto. Skličující - taky výstižné slovo. Jsem ráda, že je poznat, že ho Harry nepovažuje za poddaného. Normálně je nedosáhnutelnost se Severusem u mě spjatá, tady ale myslím, že jsou si v ní poměrně rovni (uvidíš). Ten odhad Harryho problému je taky velice přesný. Děkuji!
Pokračuji,vypadá to pořád zajímavěji.U této povídky mi kratší kapitoly nevadí,lépe se v nich orientuju. Opravdu jsem zvědavá na další děj. Díky!!!
*široký úsměv* Děkuji! Inu... budou i delší kapitoly, žádné strachy. Všeho do času.
Aaaa, k uzoufání krátké. Ne, já si nestěžuju, jen opět křičím:D.
Já si říkala, že se sem dneska musím podívat, páč jsem měla za to, že Ty na Severusovy narozeniny nezapomeneš, a ono to tak plánovaný asi nebylo...:)
Ha ha, Severus coby panenská oběť na královo lože předhozený Malfoyovými (asi je tu zase nebudu mít ráda):D:D:D. Chudák... A chudák Harry, protože on ho má snad rád, nebo se mýlím? Takže fajn, nějak se už viděli, ale kde? Že by znovu vešla v platnost moje představa o alternativním světě? Jakože vymazána všem paměť, nebo tak něco. Hmm, velmi napjatě budu čekat na rozuzlení. Děkuji mockrát, baví mě to hodně zatím:).
aniž bychom věděli, co se přesně stalo.
Ještě si dovolím k tomu Severusovi... to je právě na tom taky strašně zajímavé – jestli Severus ví něco víc, nebo neví. Což by mělo jít brzo poznat. A tady mi padá teorie, že tenhle svět řídí plně Harry... Přijde mi totiž, že ne, že ostatní postavy tu taky mají moc. Žijí... Jsou to Draco se Severusem proto, že oni přežili válku a podařilo se jim dostat se skrze Harryho barikádu?
Otázka taky je, proč je Harry sám. Proč v jeho království nikdo není? Resp. proč si to Harry myslí a Draco tvrdí opak? Vyplývá mi z toho, že se Harry z vlastní vůle uzavírá před světem. Že se trestá. Přitom si ale vzpomenout chce. Jenomže pořád nemám odpověď na otázku vztahu Harryho a Severuse, která je podle mě taky dost klíčová. Takže ve výsledku nevím nic :)
Ade, vidím, že Tvou prokrastinaci budu slavit jako Mariana mé flákačství. :) ŽÁDNÉ DELETE! Jen tak dál. Promiň, nenutím Tě dělat si jakékoli závěry. Ale vyjádřila jsi to pěkně. Já mívám taková období, kdy na podobná díla narážím, a nesnáším je. Už je, upřímně řečeno, ani moc nečtu. Ale je to schýza, najít něco pořádného, když se potřebuješ inspirovat. (Souhlasím, kouzelnické kytky jsou svině.) Jsem ráda, že se mi tento začátek podařilo napsat tak nestranně, tak neutrálně, že Tě k tomu tolik teorií napadá. Vážně jsou všechny pěkné a zajímavé, jen některé mě svádí k takovým těm povídkám, co zezačátku vypadají zajímavě a pak mě přestanou bavit (většinou proto, že to autor neumí zpracovat jinak než zjednodušeně). AU - no, spíš tak polovička páté (slovy 5 :D) knihy. (Já jsem na pětku docela zatížená, kde najdeš víc interakcí Harryho a Severuse?) Můžu konstatovat, že i v tomto komentáři jsi párkrát trefila hřebíček po hlavičce. Akorát nevím, proč se furt omlouváš!!! Tohle zase mě baví, jako snad Tebe číst (fajn, možná víc). Ohooo... mě baví reagovat! :) Jsem ráda, že Tě moje hemzání mezi neunavuje.
Merlo, to vyšlo ale krásně! Moje oblíbená část na Severusovy narozeniny – perfektní.
Kdo z toho měl poloviční infarkt jako já? :) (Ne z aktualizace, z obsahu kapitoly :) )
P.S. O doplnění komentáře Adelaine jsem chtěla taky prosit - byla by to škoda...
Mari... *usmívá se a kroutí šišou* Díky.
22.03.2015 23:04:55
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one