Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7130"
Adelaine psala, že v Meči a koruně stále víc vidí ovlivnění Kamenem (manželství?). Já jsem psala, že musím souhlasit s jejím komentářem, až na to, že nemůžu soudit, jak moc je Meč a koruna ovlivněna Kamenem manželství, protože jsem KM prostě nevydýchala, přestala jsem číst po velmi krátké době.
Jinak jde to mizerně. :/ Ale v pátek jedna část státnic, středu poté pak druhá část, 12. přijímačky a pak konečně klid. A 20. odjíždím!
Tak takto jsi to myslela, aha. Děkuji za objasnění.
To mě mrzí, že to jde špatně. Takže 6., 11., už 12. přijímačky? Ach jaj. A 20?! *zděšeně* Merline, to to letí. Takže pevné nervy a hlavně zdraví, yellow. Myslím na Tebe.
yellow, pochopila jsem. Držím pěsti. Jak to zatím jde? - Jak myslíš, že jsi nevydýchala to s Kamenem?

Adelaine, to o krocích mám ačkoli ne prvně, tak nejvíc zafixováno s Kamenem. Takže děkuji.
Děkuji za komentáře.
Nestíhám číst, nestíhám komentovat. :/ Snad se to brzy zlepší. Jak napsala Adelaine, naši hoši udělali obrovský skok vpřed. A i dál musím s jejím komentářem souhlasit. Až teda na to ovlivnění Kamenem, to nemůžou soudit, protože tu povídku jsem nevydýchala.
Malý krůček pro lidstvo, ale ohromný skok pro ně dva. Pěkné, dělají mi radost:D. Ale oni mají tendence točit se v kruhu a na každý krok dopředu se o tři vrátit, takže se bojím, co přijde dál. Ten patron mě taky zajímá, očividně Harry není tak beznadějný. Čím dál tím víc v tom poznávám ovlivnění Kamenem, ale možná jen proto, že vím, že to tam mám hledat. Líbí se mi to. Mockrát děkuji za kapitoly, byly krásné a moc se těším na další
Tak některé momenty mně fakt dostali. Jsem taky zvědavá jak Harry dokázal na takovou dálku poslat patrona k Brumbálovi.
Krásná kapča a těším se na pokračování :-D
Děkuji.
Ha, musím definitivně mít čuch na dny, kdy aktualizuješ :-D Už po několikáté jsem sem vlezla a našla novou kapitolu bez upozornění na DS.
Taková dohoda je skvělá věc, Harry si může přiznat body za pozitivní překvapení Severuse Snapea, to se - hmm - řekla bych, našemu lektvaristovi zrovna často nestává :-D Ale obávám se, že Harryho nestěžování si by mohl v budoucnu pěkně zneužívat... nebo jsem jen zbytečný pesimista? Moc se těším na to, až si to později budou vyříkávat mezi sebou :-)
Děkuji!
Šikovná.:)
Děkuji i já.
01.06.2014 22:30:18
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one