Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3830"
Á já se taky těšila, taktéž hledám ke čtení něco skvělého! Tak jsem moc ráda, že jsi přidala novou a dlouhou kapitolu:)

Já mám pocit, že Severus už začíná dostávat rozum, tak pomaloučku, polehoučku. Konečně. Ale neočekávám, že mu to dlouho vydrží, když má na starost chodící katastrofu a sám je při ní docela výbušný. A ta nestydatá koketa mu to podvědomě moc neusnadňuje:D. Ach jo, kdy Severus pochopí, že to není Davidem, ale přístupem.
Děkuji moc za kapitolu, taky se nedočkavě těším na ples.

P.S.: Jak je myšleno 'David'? Normálně česky nebo anglicky?
To se mi líbí, jen tak dál a přidávat rychle:D

To my taky stojíme za ním a je mi jasné, že si to Severus myslí jen proto, že by byl rád, aby se Harry choval stejně vážně a důstojně jako on - neusmíval se, nežertoval, nemluvil, na všechny se mračil, nikoho se nedotýkal a tak. Chápu, že když se Harry uvolní, tak vypadá okouzlujícně, a Severuse štve, že to není s ním:D

a) to bychom nechtěli (pro to napětí), pak by to byla nuda.
b) to prosím nee, jedině kdyby tím příběh začínal, aby to nebylo moc pozdě.
c) nevím, nevyzkoušela jsem to ještě.
d) dospěje k tomu, to by se mi líbilo, ale zajímavější by bylo, kdyby se zamiloval a musel by se potýkat s tím, jak s Harrym nevychází;)
.
.
.

Rozhodně jsou sladcí, když se hádají a nechápou...

P.S: Dobře, ach jo, nemám ráda tohle slovíčkaření. Je mi jedno, jak se to má číst, já to čtu anglicky, protože česky mi to k němu nesedí, tak mi to přišlo divný, že mně zajímá, jaks to myslela Ty.
LOL Co bych pro vás neudělala?
LOLLOLLOL On si Severus MYSLÍ, že by byl rád, kdyby byl Harry důstojnost sama. Severus je v jádru vlastně veskrze naivní člověk. :D (Harry nad svou oblíbeností jásá a dělá přemety, zpoza ramene na vás zuřivě mává a zubí se. Počky, Haryku, počky, já ti vyrazím zoubky, jen nech tetu assez dopsat odpověď, jó?)
- Severuse štve, že to není s ním - ano, to bych podtrhla. :D
a) já si to hned myslela
b) :D Ty ani nevíš, a já to ani neříkám, protože do bitvy daleko (ačkoli to je relativní)
c) že Ty k té hladovce přižvykuješ nějaký sýr?! :D Přiznej se! Načapala jsem Tě! Ha!
d) :D Jaj. To mě ani nenapadlo. Něco jako ten Lanevřin, jo? A mělo by to být znázorněno formou hádek, nebo vnitřních monologů?
.
.
.
Tak to si tu dnešní užij.

P.S: No podívej... čteš-li to anglicky, čteš to tak, jak autorka zamýšlela, aby se to četlo. (Že mu občas nadá do Davídků, když si z něho utahuje, je věc druhá. Pokřtěn byl jako Dejvid. A díky za otázku, jsem ráda, když se mě ptáte.)
Á, já se tak těšila, potřebuju skvělý čtení jako sůl! :-)
Tak už víme, co Voldy Harrymu řekl. Bohužel z toho mám podobný pocit jako Harry. Co když je na tom přece jen ždibíček pravdy...? Jsem ráda, že jsme si všichni ujasnili, jak je to s tím posloucháním obou králů :-D Eh, snad se Severus neuchýlí někdy časem k tomu uvěznění... :-/ Ale aspoň něco Harry může.
Ta jejich neustálá tenze při tanci mě dráždí a zároveň se mi fakt hodně líbí :-D A líbí se mi i Severusovy myšlenky o Harryho "nestydatém koketování". Jak se ti daří psát, aby nezněl jako majetnickej žárlivec. I když si dělá nároky. Ale spíš kvůli svý hrdosti a tomu, co by na to kdo řekl, kdyby to zaznamenal... Hm, jsem zvědavá, jestli se časem dostane i do toho "správného" stavu majetnického žárlivce :-D
Díky moc za parádně dlouhou a pěknou kapitolu! Jsem zvědavá na ples a tak vůbec na všechno, co pro ně chystáš ;-)
Ty jedna tajnůstkářko :-P
Jo, tak jsem to myslela, je to tím kontextem a já si myslím, že je nám všem tady jasné, že Harry s Davidem ve skutečnosti nekoketují, že se prostě jen cítí ve společnosti toho druhého uvolněně a příjemně. Harry tam má jen ty dvě milé tváře - Davida a Elvíru, chudáček. Zajímavé ale, že Severuse hned napadá koketování :-D
Zajímavé, což? :D Tak jo, asi nejvyšší čas aktualizovat.
No že by Severus žárlil na Davida? No jsem fakt zvědavá jak dopadne ples :-D
Děkuji za komentář.
Nemají to hoši jednoduché. Ani jeden. Docela Pottera lituji - vidličky jsou zlo. :D Tak uvidíme, jak přežijí ples, snad je nepotká žádní katastrofa. I když to asi ne, vzhledem k tomu, že Potter je chodící katastrofa.
Já vím, ale já musela. A řekla bych, že v porovnání s tím, co pro něj teď chystám, by se raději naučil používat pětkrát tolik vidliček. A to přitom ještě o nic nejde.
:D A jak říkáš - chudinka Harry je chodící katastrofa.
Děkuji za komentář!
19.03.2016 01:08:33
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one