Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2593"
Wuáááá, to byla ale vzrušující kapitola!!! :-D Páni, nadskakovala jsem tu i se židlí, oči mi utíkaly napřed, ale ne, zarytě jsem se vracela a užívala si každého slovíčka! Mmmmmm, nádhera, děkuju!!! Bože, to je paráda číst něco tak skvělýho, co dá člověku zapomenout na všechno kolem. Harry je naprosto úžasnej. A Severus... :-D No.... :-D Žárlivost se nám tu vystupňovala a došlo i na mé oblíbené přiražení na stěnu, chachacha :-D Moc krásně napsané, líbí se mi, jak to Harry vnímal a že není žádný cimprlich, ale dokázal se rafinovaně osvobodit :-D Severus je děsnej cynik, no ano, vždyť jak by manželství Harryho, Davida, přicházející dítě... mohlo být překážkou poměru? Ach jo. Huh, já se tak HROZNĚ MOC těším na další vývoj! Jak to vypadalo, že by se to mohlo lámat k o něco lepšímu (ten Severusův pohled a myšlenky, když Harry opouštěl parket), tak nám tohle očekávání pokazila jeho následná paranoia... A to ho Harry tak krásně bránil před těmi drbnami a tak hezky se rozhorloval nad jejich řečmi...
Nádherná kapitola, úplně mě strhla! Ještě jednou dík :-)
Ach jo, je hrozně nefér prudit a prosit o brzké přidání dalšího dílu, když jsi nám teď dopřála dvě dlouhé kapitoly najednou... to jen - v tomhle stresovým období je to jako balzám, tak kdyby ses někdy brzy rozhodla přidat pokračování, asi bych nadšením spadla ze židle... Prosím?...
Trochu útěcha? Je to bezvadný! Píšeš Harryho takovým způsobem, že ho miluju stejně jako třeba v Nocích :-) Nedokážu to tak dobře okecat a neumím bohužel debatovat jako Adel, bell a Lana, ale dokážu se nádherně vyžívat v pocitech, který ve mně ta která povídka vyvolává a to je pro mě nejdůležitější :-D U té tvé je mi krásně. Přirážení na stěnu plus polibek, to je moje :-D
Cynik, určitě :-D
Ty vzdycháš, já si potěšeně mnu ruce (ráda dlouhé příběhy, móc ráda).
Aspoň že tak :-D Hele jako, padání ze židle je klidně možný :-D Jednu jsem nedávno "nalomila" a táta ji chudák dodělal a moje současná taky není nijak stabilní, pořád se jí rozutíkávají kolečka :-D
Bože, 1000 stránek, to by mě asi zabilo. Hodně štěstí s učením i s bakalářkou. Já se mořím s diplomkou a už vážně melu z posledního, navíc komunikace s vedoucím na je na provaz, fakt. Samý nervy. Tak jsme si vzájemně postěžovaly a já se jdu odreagovat ke čtení, protože jsem si všimla, žes ji přidala... mmmmm, miluju tě, no fakticky :-D Děkuju!
Sit.
Mmm. Co jsem měla na mysli a o kterém vynahrazování jsem mluvila, je ten aspekt, který Ti chyběl i v Kaylině trilogie - že se podle Tebe Harry moc nebrání, jestli si (zhruba) správně pamatuji, o čem jsme mluvily.
Jinak jsou Tvá slova pro mě nejen potěšující, ale i inspirující, děkuji. :)
Máš pravdu, že ony jsou veliké analyzátorky, hlavně belldandy, ale já mám slabost pro kus nefalšovaného, poctivého nadšení, které se do komentáře promítne, a to čistě proto, že je to rys mně vlastní. (Pocity a emoce, ano, to máme společné.) Tak nějak si říkám, že dokud aspoň u někoho nadšení zbylo, má smysl se v tom nimrat dál. Takže mi promiň, že s Tebou nesouhlasím, když říkáš, že to nedokážeš okecat.
Kolečka? Fuj. Já si hodně dlouho říkala, proč mě z toho krámu, na němž sedím, bolí záda. Od chvíle, kdy jsem se dozvěděla, že je to židle 2-4 hodiny, jsem se neptala. :D Už je pěkně prodřená, mrcha, a to ji zase tak dlouho nemám.
Díky. Držím pěsti a už se vůbec nepozastavuji nad tím, jak to že jsi teď tak zdeptaná. Držím pěsti v komunikaci s vedoucím, při tvorbě a obhajobě. Není za co. :)
Děsím se toho, že Severus kvůli své žárlivosti provede něco co nedopadne moc dobře. Jinak to jak to Harry natřel těm hnusným drbnám. Jupííííí
Děkuji! :D
To jsou trolové, oba dva. Potter absolutně nechápe, o co jde a Severus absolutně zbytečně žárlí a vyšiluje. Prostě tragédi.
Úplně Tě vidím, jak se chytáš za hlavu. :)
Jaj! Nezklamalo, vubec! Prave naopak. Ach, rozplyvam se.
Rozvinu to, včera kvůli hodině a nepřístupu ke slušné klávesnici jsem to trochu odflákla. Kapitola byla krásně vzrušující, Severus se opět prokázal jako velekazič jakékoliv zábavy, ale ještěže se Harry nedá a tak fikaně odpovídá. Dělají mi chlapci radost, aspoň chvílema. Jasněže pro cynika Severuse, když dojde k nějakému závěru, nic není překážka, nic není pro něj svaté. Líbilo se mi, jak je vidět, když se poprvé setkali s lidmi zvenku, že všichni nemají Severuse natolik v úctě a lásce...
Mimochodem dala bych vše za to, abych věděla, co jde hlavou těm drbnám, když uviděli vcházet Harryho se Severusem společně, oba uzardělý, ztěžka dýchající (to, že vztekem, nikdo neví) a Harryho v pocuchaném stavu, protože ten se stopro neupravoval. Ha ha.
Děkuji moc za kapitolu, krásně mi bodla. Ani nevíš jak.

P.S: Třeba tu mě těch pár přechodníků vůbec nevadilo.
:D Děkuju.
No... Severus. *přitiskne k sobě špičky prstů*
:D Ty jsi krutá! Chuděrky určitě měly už tak o zábavu postaráno. A jinak už teď řeším spoustu, spoooustu věcí, a zbožňování Severusove versus nezbožňování, to mi nepochybně dá ještě zabrat.
Tak to mě moc těší, děkuji.
P.S: :D No děkuju.
05.06.2014 11:24:23
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one