Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2728"
Teda assez, ty jsi skvělá, takhle nás rozmazlovat!

Já Ti toho chtěla napsat tolik, ale vždycky se dostanu k počítači, až když jsem strašně unavená a nemyslí
mi to.
Jen jsem se ještě k minulý kapitole chtěla zeptat, když tam Severus tvrdí, že netoleruje nevěru a bůhví co ještě (taky, že dal Harrymu tolik volnosti), jak to myslí? To ve výsledku předpokládá, že nakonec se daj dohromady a budou spolu spát?

Asi si konec téhle kapitoly budu muset znovu přečíst, protože si nejsem tak jistá, pro co se nakonec rozhodli. Ale nezávidím jim jejich momentální pozici, hlavně Harrymu.
A taky jsem zvědavá, jaké změny pro ně nastanou v Bradavicích, nějak se mi nezdá správné, aby vše probíhalo jako dřív, když teď oba zastávají oficiálně veliké funkce. (Mají diplomatickou imunitu v Británii?:D)
Děkuji za bleskové přidávání, za dlouhé kapitoly. No, chtěla jsem toho říct daleko víc, ale nějak si nepamatuju co, pardon. Tak jen snad, že nenasytně a netrpělivě s dychtivým očekáváním se těším na další kapitolu.
:D Evidentně netřeba omluv.
Pardon, pardon - nestíhala jsem. A pokračuji v nestíhání.
Tužku a blok si vezmi - odnaučíš mě to. Budeme takové a podobné situace rozebírat do zblbnutí a - a jo. Já totiž myslím, že vím, co myslíš, a ono to tak je, protože si podle mě v té chvíli podprahově skutečně rozumí. (Vina moje - přesvědčení, že si tak nějak všichni rozumíme, když najdeme správná slova. A pak taky - já je trochu podezřívám, a nechci aby to vyznělo tak, jak jsem se k téhle teorii dostala já, protože to bylo neuvěřitelně povrchní, ale - zkrátka je podezřívám, že oni si jsou podobní - oba umí být strašně strašní. A stačí jim k tomu málo. - Což mají taky po mamince. Ehm. Ne, assez, nepleť se do toho. Jááu! Neházejte po mně ten obývák, já za to nemůžu, že se nedomluvíte jen proto, že se domluvit nechce - Severusi, SEVERUSI, POLOŽ TEN GAUČ, NEBO SE TADY STANE VRAŽDA - Á - ÁÁÁ! Pottere! Pomoc - máš morální povinnost -! Ty sígře jeden! No poč- jau! Do háje jděte oba, když už ani nic nemůžu říct. *zuřivě se na ně mračí*)
Ono se to s vysvětlováním má blbě, to je to. Jak napsat inteligentně a nepodceňujícím způsobem něco, co byste podle mě měli a/ vycítit, b/ odvodit ze znalosti kánonu.
:D Já si to taky nezávidím psát, ale jsem čím dál tím raději, že jsem tuhle povídku nezhrkla a neodbyla jedním tahem (...jako všechny ostatní) ve chvíli, kdy jsem ji začala psát.
Jasně - taky píšu o lidech a situacích, co mám ráda, když píšu svoje, píšu trochu jinak o něčem trochu jiném a dá mi to trochu víc zabrat. Obvykle. :) Takže chápu ona "přihlédnutí". Soudnost, říkáš? :) To se mi líbí, označovat to jako soudnost. Děkuji.
:D Jsi borka. Já se mnohokrát neovládla. A ozvala se. Mimo jiné i proto budu tak oblíbená. A asi jsem stála u zrodu konce mnoha spisovatelek. Hm.
Fair trade? - Děkuji. Toho si cením a budu na to spoléhat.
P.S. Ale fakt doufám,
P.S. Ale fakt doufám, že máš ráda megalomanské, epické příběhy. No prostě pohádky. O:-) :D Budeš to potřebovat, aby ses udržela na židli. (A já taky.)
Jo a nedozvěděli sme se co mu chtěla Hermiona říct!
Kiki, postřeh a postřeh - ale vše se dozvíte, nebojte.
A to sem si říkala že Malfoy určitě dá pokoj :D že nebude moci vyvolávat mezinárdoní konflikt nebo tak něco... Vlastně i mezi běžnými studenty by nemělo být dovoleno ho nějak urážet ne? :D taková bitka na chodbě s tímto podtextem by byla fajnová...
Zlatíčko assez :-)
Ach jo! Chuďátko náš Harry :-( Jsem deprimovaná solidárně s ním. Vytáhnou ho na Ministerstvo a nechají ho stepovat na chodbě, zatímco za zavřenými dveřmi rozhodují o jeho životě. Jako vždycky. A když si vzpomenu na ten tajuplný začátek tohohle příběhu, který je s tímhle určitě nějak spojený a jehož smyslu se jistě časem dopídíme, propadám se do pomyslného splínu ještě hloubš. Nový poznatek - ano, i tady, zdá se, Brumbála nebudu mít v lásce, co naplat, už jsem si zvykla a nebudu se za to omlouvat :-D Na druhou stranu, jakkoliv nemusím Siriuse, tady díky za něj. Aspoň někdo dopřeje Harrymu upřímné láskyplné "rodičovské" objetí a stojí vždycky při něm. Mají to tam teď ale situaci, v té škole. Jednoho krále za profesora/kolegu, druhého za spolužáka/studenta... :-D a stejně všemu a všem vládne Brumbál.
Děkuji moc moc moc! Politické intriky čtu ráda, užívám si přitom ty pocity, jak bych všechny manipulátory nejradši zvalchovala na jednu hromádku :-D
Velký veliký dík, užila jsem si to :-)
Je tak příjemné pro změnu slyšet, že má Harry zastánkyně! - Neklesej na mysli. Věřím, že ne vše je tak zlé a černé, jak se bude zpočátku zdát.
Ach - Brumbál. Mám dojem, že si na něj názor poopravíš, bo včera jsem konečně asi došla na to, jak tuhle velezradu odčinit, a mám z toho i radost. Nakonec je to totiž logické řešení. A... já mám Brumbála ráda, nebude to žádný a la Lanevra Brumbál. V tomhle jí mileráda přenechám prvenství a jedinečnost.
Nemáš Siriuse ráda? Ani v Kameni? :) No... asi jsme si rovny, já ho nerada píšu, ale konečně, a to je vývoj zpřed týdne nebo tak, jsem mu přicvakla pořádnou úlohu, kterou bude vyplňovat mezi svými stabilními povinnostmi, a z toho mám taky radost.
Situaci mají, jen co je pravda. *ahmmmm*
No - k politice jsem se vyjádřila asi v úvody. Velectěné zde přítomné dámy jistě pochopí, když se nebohá, nezainteresovaná osoba sem tam sekne - anebo nějakému termínu vymyslí zhola nový obsah.O:-)
(Politiky? Oprávněně. :D)
Mnohá díky za komentář!
Teda assez, ty jsi nasadila rychlost. :) Ale v žádném případě si nestěžuji. Ale rozumný komentář ze mě ještě asi nějakou dobu nevypadne. I tak... děkuji.
yellow, to ani ne. To já teprve nasadím. Až dojedeme s povídkou na dno mých zásob. :D A chtěla jsem nás vzájemně potěšit, když máme to zkouškové. Takový komentář úplně stačí. Já děkuji!
09.06.2014 22:42:19
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one