Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1310"
Souhlasím, skvělá kapitola. Chtěla bych k tomu asi jen dodat, že jak zezačátku jsem si říkala: Hurá, Harry se Severusem se musí vzít a budou spolu', tak Ty mě velmi umně, skrz Siriuse, Remuse apod., vedeš k tomu, abych si uvědomila (jako já to samozřejmě podvědomě vím celou dobu, ale Ty mě dovedeš k tomu, abych to 'prožila'), že to není Hurá, ale že v jejich kůži to musí vypadat strašně - nesnesitelný, momentálně bez vyhlídky na zlepšení a zatraceně napořád bez možnosti úniku. A to je děsivý, ale tak čtenářsky příjemně děsivý. A líbí se mi i nový pohled na to, co Harrymu vyčítá veřejnost. Děkuji Ti, assez.
Strašně moc si užívám, že mohu povídku psát z mnoha úhlů pohledu, to je pravda, to jsem mnohokrát nezkoušela, neměla k tomu příležitost, a odradila mě od toho jakási rada, že se pak těžko orientuje v postavách, neumí-li se to, ale občas se to zdá neukočírovatelné. Bojím se, že to nakonec bude rozprsklé, a nic víc. A tak se snažím. Snažím se mimo jiné centrovat a centralizovat. (Což, s přihlédnutím k P-p-P-plánům zní vééélmi vtipně, ale snaha být musí. Aspoň to.)
A když si to tak hezky uvědomuješ, a tak ideálně mě chápeš, a když toho máš tolik načteno, klidně mě můžeš začít sekýrovat ve smyslu: ten to udělal líp než Ty, čuč. (Jak já se těším, až Ti předvedu, co rozumím pod pojmem drsná povídka já. Ehm - dobře, ne povídka, drsná postava. *a ťapá si na tom písku a ťapá a ťapá, až z toho byly pře-vééééliké Bradavice*)
Taky mě těší, že jste mě neposlali do háje s "veřejným míněním". Já jsem takový žonglér, když na to přijde. *mlátí se do hlavy* Na druhou stranu - a co? Nemusíme to řešit moc, ne? (*dokud na to nepřijde řada, zasmálo se pandemonium*)
Skvělý večerníček :-D
Chachacha, moc se mi líbilo, jak Sirius vystartoval na Severuse :-D To bylo báječný. A Remusova následná domluva jakbysmet. Kecy Denního věštce mě vytáčejí, jak si všichni dělají na Harryho nárok a cítí se zrazení volbou jeho manžela... no hoši, to je tak... grrrrrr!
Super kapitola, obrovský dík! :-)
Těší mě, že se líbila, děkuji za komentář. :)
26.06.2014 17:30:29
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one