Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8527"
Kdo by to řekl, že Sirius má smysl pro humor?! Jinak souhlasím, Sirius se mi tu vážně líbí, což je u fanfikcí docela s podivem, většinou ho tam nemám moc ráda.
Proč si myslíš, že má Harry takovou oblibu ve světě? Jasně že kvůli tomu, že zabil a má zabít Voldyho, ale myslíš, že si lidi myslí, že je to proto, že je tak mocný a silný, že je něco jako nástupce Brumbála? Nebo ho vnímají jen jako celebritu, která má štěstí? Víš, jestli mu prostě veřejné mínění přisuzuje moc (a nemyslím jen politickou).
Jo, Sirius je tu dobře otcovský, sice mi připadá, že Severuse málo pomlouvá, ale no... je tu očividně dospělejší. Mimochodem, kdo se Ti píše hůř? Sirius nebo Remus?
Moc děkuji za kapitolu (i za tu novou, k té se postupně dokomentuju:D)
Napadla mě v závislosti na tom, cos rozebírala v kapitole, ale vztahuje se to samozřejmě i ke kánonu.

Netrpělivě čekám tedy na další kapitolu, až se dozvím něco víc.

Jistěže jsem měla tip, když jsem se ptala:)
Takže tipovala jsem, že Remuse nemáš moc dobře zažitýho. V jednu chvíli mi totiž přišlo, že mluví daleko víc jako Ty než jako Remus. Tak jsem ráda, že do určité míry to asi víš.

Jo a abych teda dál pokračovala v kritice, co mě napadlo, že mi tu trochu chybí, je Harryho přemýšlení o vztahu se Severusem. Víš, jako on ho líbá, tancuje s ním, vzal si ho, jedno proč to všechno udělal, a vlastně nepřemýšlí, jestli bude se po něm vyžadovat něco víc, jestli se po něm bude vyžadovat naplnění manželství (já si vždycky říkám, že v těch smlouvách by mělo být něco magickýho, aby fakt to manželství bylo platné až po:D), jak vlastně bude žít po zbytek života. Já mám trochu pocit, že je mu 16 a že by měl o něčem takovém aspoň trochu vzdáleně uvažovat. Nebo třeba vůbec o vztahu s kýmkoliv celkově... A mně je jasný, že je tak trochu bezradný, cuká s sebou, když se ho Severus dotkne, ale líbá ho bez problému, ať tedy čistě účelově, a je mi jasný, že nechce nevěru, ale nějak mi asi chybí, aby se k tomu nějak jasněji vyjádřil v sobě, víš, jak to myslím...
O mínění veřejnosti se teď asi moc šířit nechci, ještě o tom mnoho napíšu, jak se znám. (Různí se. Hodně.) Vycházím z kánonu. Čarodějům přijde roztomilé, že malý klučina je zbavil nutnosti boje. Mainstream podléhá dojmům, a dojem tvoří noviny (viz HP5 a Seamus, pokud z hladu nekecám). Noviny každý den o Potterovi řeknou něco jiného. A lidé... myslí, že by měl Voldemorta znova porazit, bez ohledu na to, zda je mocný, nebo měl štěstí.
Koho kromě Severuse a Harryho mám zažitého?
O tom, že nepřemýšlí, vím, děkuji za připomínku.
:) A proč myslíš, že tam taková klauzule není?
Ano, asi tuším, jak to myslíš.
Nádherná kapitola. Musím říct, že Sirius se mi tu OPRAVDU moc líbí! Skvělé, assez, velký dík!
díky, Sitaro
Úžasná kapitola. Díky assez!
díky, yellow
V téhle kapitole má Sirius mé veškeré sympatie. Říkala jsi, že se ti nepíše snadno, resp. že dělá problémy. Tady byl Sirius důležitý a svou úlohu sehrál podle mě perfektně. Kdo ještě je taky tak moc rád, že ass nechala Siriuse žít? :) Já si ho v téhle povídce docela užívám, a abych pravdu řekla, mám ho tu ještě raději než Remuse, kterého mívám obvykle v oblibě víc. Cítím, že se v této povídce Harrymu podpora blízkých osob víc než hodí, a Sirius jako kmotr na co nejplnější úvazek (za situace, kdy je obviněný z vraždy a na útěku) je tu boží. Totiž... mně přijde, že Sirius není zrovna ukázkový otcovský typ, ale tím spíš, a s povahou, jakou má, se toho zhošťuje prostě skvěle. Baví mě ho pozorovat, jak má o Harryho starost a probírá s ním vážné věci.
Ráda jsem si poslechla TU otázku ještě jednou – z úst Siriuse. Nějak mám pocit, že jsme se v té odpovědi posunuli zase o něco dál.
*dívá se na to celé s něhou v očích* Jo – tady jsem zcela jistě chtěla zase objímat postavy. Nevíš, proč se mi to v téhle povídce stává často? :)
U této kapitoly jsem taky ocenila, že se tu pokládaly a zodpovídaly důležité otázky. Hodně kapitol předtím jsem se těšila, až padnou.
Muhaha, zajímalo by mě, jestli jsem sama, kdo si představuje, jaké by to bývalo bylo, kdyby těmi zásnubnímu rituály fakt prošli :) A jak by probíhaly.
Když mně se strašně líbí, jak si Harry není vědom své hodnoty. Jak není sebevědomý adekvátně svému postavení. A potom se ale jeden nestačí divit, kam to až může dospět... Což už je méně... Což je šokující.
To bylo na: "Protože. Protože chci, víš?"
Děsíš mě. Všichni mě ta děsně děsíte! *a po assez se nestačilo ani zaprášit*
Áhá :) Děkuji.
Tímhle děsíš zase ty mě.
03.07.2014 18:22:15
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one