Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2672"
Musela jsem být zdrogovaná, když jsem si nevšimla Orfea. *hluboce zklamaná sama v sobě* Hlavně že jsem ti tu větu pochválila!
To byl hodně zdařilý výběr – aby právě Minerva Harryho seznámila s jistými ožehavými aspekty manželství. Tenhle jejich poučný rozhovor mám ráda. Minie se ti tady extra povedla.
Merline, to bude asi ještě těžké – než Severus Harryho přestane brát jako svou zodpovědnost a přítěž. Ačkoliv...
Jedna z mých nejoblíbenějších scének – noční rozhovor v ložnici. I když to čtu teď, zase to má na mě ten stejný silný účinek. Zase si myslím, že se tam odehrálo víc, než jde vidět. Co to Severusovo náhlé nutkání, které se vzalo Merlin ví odkud? Jeden z momentů, které mě ohledně vývoje jejich vztahu nečekaně povzbudily. Nemůžu v tom totiž nevidět něco, na co u Severuse naprosto nejsem zvyklá – snahu ospravedlnit se a vysvětlit. A chránit. Možná až poskytnout šanci... Wow.
Líbí se mi, že Severusovi není příjemné, jak jej má Harry v Norvežsku oslovovat. Aneb to bude ještě zajímavé. (Já chci Norvežsko!)
Ach... sekla jsi to nádherně. Kdybych to dostala já takhle seklé, tak... *rezignovaně si povzdechla a odkráčela*
*pak si to rozmyslela a ještě se vrátila* - Vážně bych ale chtěla, aby ta povídka byla dokončená.
Muhaha, díky za tip!
Ade. Ade mi trpělivě promlouvá do duše, abych se vzpamatovala. :D Už obtěžuju i ji. (Prostě - nebavte se se mnou, budete mít život mnohem jednodušší!)
Hej! Nekroť se. Ptej se, kdy bude. Nebo nebude nikdy. (Povzdech, ne výhružka.)
*pozvednuté obočí*
Adelaine, DĚKUJI MOC! (A tobě díky za bezva radu. *šla si dát něco k pití*)
:D Zařídím se.
Za mě palec nahoru. :) Jinak myslím, že pokud Dursleyovi nezaplatili Harrymu kurz plavání, pravděpodobně s nadějí, že se třeba někdy utopí, když nebude umět plavat (tuším, že to bylo zmíněno někde v Ohnivém poháru), tak ho s sebou na hrady a zámky nejspíš nebrali (navíc mi ani nepřijdou jako lidi, co by na nějaké takové "náročné atrakce" jezdili) a nejspíš mu neplatili ani případné školní výlety/exkurze. Takže tvůj předpoklad je podle mě zcela oprávněný.
Děkuji. Souhlasím - ani mně takoví Dursleyovi nepřijdou. Co se té poznámky o plavání týká, kterou bych si pravděpodobně bez Roku vůbec nepamatovala, tak to beru spíš jako přehánění z Harryho strany než fakt, na němž se dá stavět. To plavání mohla být věc nahodilá, ne zákeřná. (Ergo z toho neodvozuji, že ho doma mučili.) Ale je moc milé slyšet, že tohle někomu nevadí, nebo že s tím dokonce souhlasí, děkuji moc!
Kapča opäť vynikajúca. Jednu chvíľu som si myslela, že to Minerva s Harrym vzdá ale potom konečne chlapec zabral. No tiež sa mi páči ako to medzi nimi iskrí aj keď reakcie Severa ma štengrujú oveľa viac a mám chuť ho tresnúť niečim dobre po čele!
Vďaka a teším sa na pokračovanie.
Upřímně doufám, že vítr pánvičkou občas i otočí! :D
Děkuji za komentář, grid!
Nemyslím, že by skutečnost, že Harry nenavštívil žádné zámky, hrady vyžadovala obhajobu :-D Mě by ani nenapadlo, že by ho Dursleyovi sebou někam vzít mohli. Ale sakra, ten konec, mladá dámo! :-D Malfoy se Zabinim si vyměnili podezřelý pohled (takže všichni víme, kdo je zodpovědný :-D ) a Severus, Mistr lektvarů, je otráven. No nazdar. (doufám, že přežije, je asi absurdní tu psát :-D o čem by to pak asi bylo, že :-D Dobrá, tak doufám, že bude bez nějakých trvalých následků...). Skvělá kapitola, bylo to mezi nimi krásně našponované a píšeš je naprosto báječně!
Děkuju za další část a budu se opět moc a moc těšit na pokračování!
PS - ten Orfeus mě trochu zarazil, nevypadlo M?
PS - správně Tě zarazilo, vypadlo - autorce z hlavy spolu s dalšími, nejspíš. (Ještě že řř mytologie není moje specialita. *protočí nad sebou oči, zavrtí hlavou, útrpně povzdechne, tváří se, jako by tady nebyla*) Díky za upozornění.
Mně se na tomhle výbrku líbila Sevova hláška, ale to až se opravdu probere. *pokýve hlavou*
Díky za komentář.
02.07.2014 18:46:59
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one