Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5819"
Ade, Sitaro, to je dilema! Komu napsat dřív? A pak přišlo osvícení: oběma!
Sitaro, proč Tě sny iritují? Tvé konstatování je otázka, kterou mám zodpovědět, nebo poznatek, který mám nechat být a o jehož pravdivosti či mylnosti se časem přesvědčíš? (Ale co Tě na tom irituje? :D)
Ade, předpokládám, že Ty teď nešifruješ, z čeho se ta snová mlhovina skládá, ale co značí do budoucna...? *lví - šakalí - vlčí úsměv*
Sitaro, Ty mě zjevně s tou zhebla-scénou ale strašlivě podceňuješ. :D To mě těší!
Ade... víš, nejsem si úplně jistá, že by se Harry řítil za "profesorem Snapem, učitelem lektvarů". Byla jsi někdy Ty v nemocnici za nějakým svým učitelem? (Některým, s kterým jsi nevycházela?) (Teď jsem Ti asi "strašně neporadila", spíš jsem si protiřečila, že jo? Protože další otázka bude nutně znít: Tak proč si ho bral? A odpověď moje může znít: Z podobného důvodu, proč za ním běží na ošetřovnu. A jsme zase na začátku.)
Hajzl-scéna: Ade to vystihla pěkně. (I mě by vadilo, kdyby okolí nijak nezareagovalo. A proto si to co? Ano, komplikuji!) Já bych to ještě posunula. Harryho to gesto naštvalo ve světle člověka v ohrožení života - spravedlivé to rozhořčení dobrého muže/mladíka, že? A co Severus - jako a jak to můžeš tak vědět?! :D °_O (Děkuji za komentář!)
Sitaro, kdyby to v hlavě neměly srovnané jen děti! Podivné... teď Ti nezareaguji na to, jaký vztah má Harry k těm ostatním, mezi nimiž jsou i autoři té malůvky. Má odpověď by teď byla bližší Severusovi. Možná proto, že nad klávesnicí už částečně klimbám, tak se do Harryho nedokážu za nic vžít. Nicméně - ano, i pro ně by umřel. Děkuji za komentář, Sitaru, budu se moooc těšit na další! :D (Máš to blbé, no. Spoléhám na Tebe.)
No to, že tomu nerozumím :-D Prostě čtu příběh a najednou bum, divný sen, který mi nedává smysl - co tam dělá, co má znamenat, jak do toho zapadá? Chtěla bych všechno vědět hned...(nevýhoda "věcí" na pokračování), ale vím, že se o tom přesvědčím časem a víc si zatím užiju tu nevědomost (no jo, přiznávám to), až pak přijde to odhalení...
To víš, já komentuju ráda :-D Kor když můžu chválit a rozplývat se... takže klidně spoléhej :-D (já zas budu spoléhat na to, že budou přibývat další kapitoly, takže to máš asi zase blbé ty :-D ;-) )
Dobrá, sen nechápu, ale schválně si počkám, až budu mít víc indícií, co z toho vyleze. Jsem zvědavá, ale obávám se, že to nebude nic dobrého.
Samozřejmě mě těší Harryho nárokování si 'svého manžela'. Jistěže je to jen čistě účelné a Harry by ho chtěl vidět tak jako tak, protože je to Harry, ale nějakým způsobem mi to připadá jako pěkný krok. Na jejich následný rozhovor se moooc těším.
Malůvka se jistě dala čekat, že? Jsme na škole plné pubertálních dětí, když si vzpomenu, co jsme my měli na záchodě a jaké kolovaly pomluvy, a to jsme tam neměli nikoho tak známého jako Harryho, který by si navíc vzal svého profesora... Nicméně věřím, že to Harryho nasr****. Ale no, když už jsi to jako autorka zmínila, tak si říkám, že by mě spíš asi překvapilo, kdyby se tam nic podobného nevyskytlo. I když takhle explicitní namalování... chudák Harry, ale on s nima Snape zatočí:D
Děkuji moc za krásnou kapitolu a jako vždy se netrpělivě těším na další. (K předchozí se ještě vrátím;))
*zubí se*
*oplácí zrcadlem*
Ty sny mě iritují :-D Přijde mi to jako mix ústřižků z našeho začátku, kterému dosud moc nerozumím, náhledů do Voldyho mysli a ujetých snových výjevů, které občas udivují každého spáče :-D
Fajn, že bude Severus v pohodě - jsem zvědavá, jestli už bude vzhůru, až za ním Harry na ošetřovnu přijde a jak to setkání bude probíhat (uskuteční se Harryho scénář?)... Scéna na záchodcích, co k tomu říct... myslím, že autorem nějaký duťák jako třeba Malfoy, ale nepřekvapilo by mě ani, kdyby to udělal někdo méně nápadná či známý... prostě děcka, co to nemaj v hlavě srovnaný. Chudák Harry, zraňován takovými blbostmi a přitom je má stejně rád a stejně by za ně umřel, to je na tom to smutné.
Krásná kapitola, děkuju za ni assez! Budu se moc těšit na pokračování!! :-)
Nic se neděje, jen jsem reakci potřebovala.
Tak: K předchozím odpovědím a reakcím a k tomu, jak Tě iritují sny - pokud je to ta špatná iritace, tak mě to mrzí, nicméně jsi přesně vyjmenovala, z čeho se skládají. Co tam dělá, co má znamenat a jak do toho zapadá snad pochopíš časem. Oh ano, hned tak se u mě nedozvíš asi vůbec nic. Ačkoli... tahle povídka je u mě dost výjimka co do promptního odhalování a zbytečného netutlání.
Ke kapitole: Jak Harry může s takovými myšlenkami cokoli...? Pro mě je ekvivalentní otázka otázce - jak můžeme my cokoli, když víme, že jednou umřeme. Nicméně částečně jeho klid iritující být má. A vlastně - to, že něco po ostatních chce, je pro něj je smysl života, nemyslíš? A světec? Ne, to Harry není. To, že někdo reaguje tímto způsobem, to, že je někdo dobrý, neznamená, že je svatý. A navíc - i Harry bude mít své temné chvilky.
Děkuji za komentář.
25.07.2014 15:46:10
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one