Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5823"
Proč promiň? Za tou hroznou kopu přechodníků? Hej, dostala jsem celou kapitolu aj s pseudovědováním, odpustila bych Ti všechno:D
Bradavice začínají být docela nebezpečné, jak tak koukám. Dvakrát za sebou a ještě na ošetřovně!!! Očividně to musel být někdo docela schopný, vzhledem k tomu že dokázal odpojit Popyina kouzla. Btw Severus musel být trochu nepozorný, když si toho nevšiml dřív.
Nicméně jsem ráda, že Zmijozel to třeba smaže a že se bude starat o pověst, když už ne Harryho, tak aspoň Snapea.
A Harry začíná být pěkně ochranářský, hmm... To začíná vypadat dobře.
Ach bože, koukám na svůj komentář a nestačím se divit, co jsem to stvořila. Hmm, přísahám, že jsem byla střízlivá a nebyla jsem pod vlivem drog, nicméně očividně jsem ani nebyla při smyslech. Tak abych to upřesnila a vysvětlila předchozí blábolení: Bojím se, co se to v Bradavicích děje, Severus byl dvakrát za sebou otráven, Harry taky, taky byl shozený z koštěte, a to je teprve začátek. Někdo se jich očividně chce zbavit a Voldemort tam má schopného Smrtijeda (pokud to ovšem není práce ministerstva - Severusova otrava). A připadá mi, že Severus musí být hodně mimo, když to, že má otrávené pití, přestože to byl na první pohled očividně úplně jiný nápoj než obvykle, stihl jeho mozek vyhodnotit až poté, co se napil.
Jsem zvědavá, kdo je viník (učitel DADA?), když ne Draco, ten je takovým obvyklým kandidátem na podezřelého. Nicméně vzhledem k dnešnímu střetu je jasné, že Harry Draca podezřívat bude.
Jsem ráda, že Zmijozel smaže tu malůvku, snad, a že mají v úmyslu 'bránit' Snapea, i když vyhlásil veřejně věrnost Brumbálovi a spol.
A je to pěkný, obvykle je Harry ten v bezvědomí na ošetřovně a Severus tam bdí, tak Ty to máš obráceně. Taky co jiného by Harry dělal se svými přehnaně ochranářskými instinkty? Jsem ráda, že takhle silně je aktivuje už i Severus.
Mám otázku, co by se stalo, čistě hypoteticky, kdyby Severus umřel? Stal by se králem Norvežska Harry a musel by se o tu zemi postarat se vším všudy?
Děkuji moc za kapitolu a omlouvám se za předchozí bláboly.
No není geniální nápad - vyspat se na to odpovídání? (Desetkrát, když to jednou nestačí?) Snad konečně chápu, kam tou otázkou míříš (pokud už tam ta kapitola byla, že jo... no nic :D).
Popo: a) ano, za to promiň, b) to mě těší!, c) teda mně Tvůj komentář přišel dokonale logický, ale vždy si ráda počtu, tudíž... d) děkuji, e) pokud si správně pamatuju, tak takhle Severuse dokáže rozhodit jedině Potter. :D Smíte mu poděkovat. f) Ach, učitel DADA. Díky bohu - Merlinovi! - jsem konečně rozřešila i tuto hádanku, která mě samotné nebyla donedávna jasná. (Snad jsem se mu doposud vyhnula obstojně...? Protože pokud jsem už dělala náznaky, měly byste mi to dát pro duševní dobro a klid všech raději vědět, aby se tam najednou nezjevil kdosi jiný.) g) O bdění a snění na ošetřovně se taky slůvkem zmíníme. (*vysměje se do podušek*) h) Jo, i já mám z jejich počínání radost. Většinou. Drtivou. ch) Ha, konečně: takže... V podstatě musíš narážet na otázku, co by dělalo ministerstvo Británie a co by dělali Norové, že? No. Byl by to průser, pardon za to slovo, protože tady není dědic. Jinak - kdyby byl Severus pořád princ a neměl manžela/ku, v tomto období by se, po jeho smrti, vrátilo Norsko do rukou Británie. Jenže Severus je král, má manžela - není důvod, aby, kdyby skonal, nepřevzal tuto odpovědnost Harry. Ano, musel by se o zemi postarat. Zajímavější otázka je, co by se stalo po jeho - Harryho - smrti. Haha, případně kdyby se chtěl znova oženit, a ještě lépe, kdyby měl děti a nebyl ženatý (respektive byl stále se Severusem, jen trochu mrtvým Severusem). - Merline, proč neumím odpovědět na otázku? Aha, baví mě vymýšlet. Takže: ano, Harry by se stal králem a jediným vládcem země. A musel by se o ni "se vším všudy postarat".
Já se omlouvám za takovou dobu, kterou mi trvalo odpovědět. Ale konečně jsem s odpovědí spokojená. *yep*
Božínku, to byla tak hezká kapitola! Hrozně se mi líbily ty Harryho úvahy na konci u Severusova lůžka, ty o tom, že mu někdy připadá, jakoby měl v sobě několik věcí, to bylo rozkošný :-D Vážně. A to jak ho držel, hlídal puls a odmítal střídání... mmmmm :-D
Takže ne Draco, hm, škoda, byla jsem tak spokojená, že je to jasné :-D a ono není. Hej, ale jedna z těch jeho věčných goril se ochomýtala někde mimo, že by třeba?... ne, na to jsou oba příliš tupí. Hm, takže asi uvidíme (jestli nám ovšem slečna autorka odhalí viníka :-D )
Děkuju, bylo to naprosto bezvadný a moc se těším na pokračování!!! :-)
Děkuji! To mám radost. :D Harry... má Tracyho tygra. *yepyep*
Já zase byla spokojená, že to jasně vypadá. Děkuji! :D Ale Draco výjimečně ne. A víš, co mě děsí? Že ses už do rozřešení situace dvakrát ponořila: po kolena a po krk. Máš mě přečtenou. (Sl. autorka má v úmyslu odhalit ho... někdy.)
Já taky díky!
Sákra! :-D To abych si znova přečetla všechny svoje komentáře a udělala si nějaký poznámky nebo tak :-D
Sit.
20.07.2014 20:26:23
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one