Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1307"
Doufam, ze nevadi, ze jenom takhle smskuju, protoze nic jineho asi nebude. :-I

Kazdopadne jsem chtela napsat, ze nejsem prekvapena, protoze uz vim, ze zpusob uvozovani Severuse Snapea, ve kterem obvykle za vse muze Potter :-P , zvladas bravurne.

Vlastne me ted napada, ze muj hlavni problem s tvym Snapemje, ze nevim, jak ho proboha popostrcis, ne, jak ho poradne nakopnes k tomu, aby proboha tak nejak ... v necem to sve smysleni zmenil, aby v nem zbyl koutek pro nejakou tu malou naklonost.
To vazne nevim, jak to udelas, protoze mi prijde, ze to s timhle chlapikem proste nejde.:-)
Coz mi dokazuje , ze ma k tomu kanonickem hodne blizko, ponevadz s tim by to asi vazne neslo.
Bože, musím říct, že jsi tu typickou snapeovskou krutost napsala bravurně!!! Mám ráda, když se Severus chová uvěřitelně jako hajzl, o to víc mi pak vyniknou jeho "něžnější" city. Moc se mi to líbilo. Nicméně i když se mi to tak líbilo, tak mi bylo Harryho neuvěřitelně líto a málem mi zaň slza ukápla :-D Taky ho obdivuju za to, že neukápla jemu :-D
Moc pěkné, děkuji!
Morgano, to je svatých najednou!
Tak jako bravurně... chm. *nespokojeně se zavrtí* Ale děkuji, že si to myslíš.
*postává a čeká, až jí ty SS "něžnější city" alespoň přibrzdí*
Hej ne, Harry bulí jen u podstatných věcí. Jako třeba... když není v ledničce jídlo (a tak).
Taky Ď!
Chudak Harry, ale Severuse chápu. Tak nějak jsem přesně tohle čekala. Sice krátké, ale super, díky!
Ď.
Och, tos mi nemusela takhle veřejně vyznávat lásku:D.
Mě dostává vždycky, jak mě donutíš něčím v každé (skoro) kapitole, přemýšlet úplně jinak. Oni se vždy zachovají tak jinak, než bych čekala, a přesto když se nad tím zamyslím, tak to dává dokonalý smysl. Děláš mi v tom bordel, ale takovým tím strašně příjemným způsobem. Takže děkuji, mnohokrát, je to velice příjemné osvěžení.
P.S.: Já se strašně těším, až se k sobě začnou mít. Vlastně vůbec na jejich interakce. Jo jo, jsem tím už otravná, ale víš, ne abys to nedopsala!:)
Děkuji za kapitolu a klasicky netrpělivě a nedočkavě vyhlížím další.
Myslím, že obzvláštnění se vždy hodí a dobře čte, samo mi to rozšiřuje obzory...
To je dobře, že se mám na co těšit. A vůbec we need them to be happy a ještě lépe we need them happy (together) to be happy
Either way we need to be happy. Tell me is this thing on? Tadananananananááá! Yup.
15.08.2014 23:12:17
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one