Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6376"
Byt tak moc hodny boli. Fujtajbl. Pryc, doufam, do neceho pozitivnejsiho.
Ach jo, typický Harry :-( Vezme si k srdci kritiku, obalí se jí a pak sebere síly a znovu vytáhne do boje. Kam jen na ni chodí...? Děkuji za další kapitolu a pěkný náhled do Harryho hlavy :-)
Má si lehnout a umřít? :D Vlastně nevím, jak moc je to pro něj typické v kánonu, a jak moc mu to do vínku daly amatérské autorky.
Ď rovněž!
Hehe, prostě celý Harry. Příjme výčitky a pak jde zase do boje. Někdy si nejsem jistá, zda to na něm mám ráda, či naopak nesnáším. :-) Těším se na konfrontaci mezi Brumbalem a Severusem! A vůbec, jak to bude dal... :-) díky!
Tak to to na něm spíš nesnášíš, ne?
Ď!
No jo, Harry, kazde rozhodnuti ma sve pro a proti. To uz bys mel vedet. A znas Severuse, ten nikdy neprizna, ze mu nekdo pomohl... Ono je asi do urcite miry pro Harryho typicke prijmout ty vycitky a nepremyslet nad tim co by kdyby do dusledku. Nicmene mu drzimpalce, at mu to rozhodnuti stat pri Severusovi, jak doslovne, tak prenesene, dlouho vydrzi.
Diky moc za brzke pridani a za kapitolu. Ted se tesim, jak Brumbal Severusovi vycini;-)
Ď.
15.08.2014 23:23:28
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one