Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7696"
Zatracene, prave to zacina vypadat vazne nadejelpne a ja jsem vylovene zvedava, cobude bal, nicmene ke me dorazila spankova krize. Po kazde druhe vete zjistim, ze nemuzu cist dal, protoze se mi zvreli vicka. Ty mrchy to vazne delaj proti me vuli. Tak to vypada, ze pristi kapitolu budu muset dat jindy. Pri tom by to mohlo zacit byt vazne zajimave.;-)
Já věděla, že na Tebe je spoleh... :)
:D
Ony byly Vánoce? Děkuju.
Jedna z kapitol s největším přesahem. A úchvatně nadějeplná kapitola. Jedna z mých nej.
Zbožňujeme Brumbála! Takového jsem jim ho vždycky přála.
Oooo krása! Vážně jsem si tady Brumbala užila! Myslela jsem, že rozhovor bude v tomto směru, přesto jsem příjemně překvapená, ze to bylo ještě lepší než jsem čekala! Teď se budu jen rozechvele těšit na příhody, které čekají naše krále :-D Moc díky za fajnovou kapitolu. Mám tvou povídku moc ráda. :-)
A já Tvé komentáře, efox, děkuji.
Očividně when we are good to assez, assez's good to us:) Díky
Normálně díkybohu za Brumbála a za to, že umí Severuse ubít argumenty. Takže teď budou naši dva chlapci spolu a hodně spolu a já se na to zvráceně těším, až se budou hádat, nadávat si a mlátit se:D
Ale mám pocit, že za tu dobu Severus uvaří spousty a spousty lektvarů, jen aby nemusel být v blízkosti svého manžela. Děkuju moc za kapitolu.
Očividně jste to pochopily, holky moje zlaté! :D
Muhaha, ráda mučíš... hm, postavy? :D
Rovněž!
Brumbál tedy ví, jak na Severuse :-D Jsem ráda, že se rozhodl do odvolání "zavřít" Harryho se Severusem do jejich čtyř pokojů (a jedné ložnice, ano ano, slyšíme tě Severusi) :-D To jim skýtá spoustu příležitostí se lépe poznat a nám užít si to "sbližování", to určitě bude stát za to :-D Jsem hrozně zvědavá na rozhovor H a S a vůbec na pokračování ;-)
Děkuju!!!
Rovněž.
08.09.2014 17:17:13
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one