Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9634"
Skvelá poviedka. Narazila som na nu náhodou. Páči sa mi. Dúfam že sa vzťah Harryho a Severusa začne vyvíjať dobre.
Teším sa na pokračovanie.
Šťastná to náhoda; díky za pochvalu.
a.
Tak jsem na tom jako Harry, taky jsem necekala, ze to u Severuse bude utulne. Pripada mi mocpekne,jak tam vladne to napjate ticho. Ja bych to tak na jejich miste taky mela.
Už jsem Ti říkala, jak mě ti dva štvou?! Grrr.... Nejhorší na tom je, že i když teď ke konci kapitoly už spolu zvládli aspoň mluvit, tak je mi jasné, že za chvíli to už zase bude ještě horší jak předtím. Prostě u nich je to vážně krok kupředu, tři kroky zpět...
Překvapuje mě u Luciuse, že to neudělal veřejně před publikem, vždyť k čemu je mu uznat Pottera v soukromí, kdy o tom nikdo neví, pokud ovšem nechce, aby o tom věděl Voldy a zároveň chce mít možnost, když ho někdo obviní, aby řekl, že za ním už byl... Hmm... No, uvidíme, co bude dál, a jak ne/charakterní tu Lucius bude.
Děkuji Ti mnohokráte za kapitolu, velmi jsem si ji užila.
Ale ne, já to ráda oproti svým kolegyním-autorkám mám. Alespon do chvíle, kdy ještě nějakou v zásobě mám. Ale pokud se ptáš, zda jsem si všimla, že se jako jedna z mála (*zamává Mari*) ptáš, tak všimla. Věz, že činíš vespolek záslužnou činnost.
Ne, výjimečně jsem na sebe nechtěla poukazovat a nechtěla být pochválená. To měla být otázka, na kterou bys řekla jo a já bych měla další způsob, jak Tě štvát:D Ale tak Tě budu honit častěji, když se Ti to líbí;)
Kapča sa naozaj dobre čítala. Lucius Malfoy a tie jeho do špiku kosti vypočítavé, našťastie Severusom prekuknuté cifrašáky!
Ale potešilo ako dobre to obaja zvládli. Zdá sa, že snaha o vzájomné rešpektovanie jeden druhého by mohla ich veci značne napomôcť. A štipka dobrej vôle a uvoľnenia zo Severusovej strany dokáže priam zázraky. Vďaka, Ass.
To mě těší! Mě taky docela těší, jak situaci zvládli. Taky děkuji, grid!
Juchů, další kapitola! A byla skvělá, jako obvykle. Moc se mi libili jejich tiché interakce, způsob, jakým se toho Harry ujal a jak se pomalu zavrtava do Severuse! Těším se na příště :-)
:) Děkuji!
hmpf... Teším sa na pokračovanie. Bude to ešte zaujímavé.
Těší mě, že si to myslíš. :) Díky za bleskový komentář.
13.09.2014 22:57:04
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one