Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2026"
Děkuji za lízátko. Super citrónové;). Také se těším, až se do sebe začnou zamilovávat. Poněkud nevděčné, ale asi prostě mám chuť na romantiku. Chjo, čtenáři jsou hrozní, že? Nicméně jako jo, vážně mě baví, ale sakra, jsem netrpělivá a mohli by se někam dostávat rychleji (ale jako nevděčný čtenář bych si pak stěžovala na přílišnou rychlost, znáš to, že?)
Každopádně kapitolu jsem si moc užila: Jediná výtka, co v tom nacházím, je, jak Harry parodovaně popisuje Pomfreyovou, to nacházím vesměs ve všech Tvých povídkách (styl znázornění) a vždycky mě to zarazí, přijde mi to málo jako ty postavy a hodně jako assez. Ale minimální vada na kráse, jinak jsem navýsost spokojená a těším se moc na další. Děkuji
Skvelý diel. Ďakujem za kapitolu. Ale teším sa na to kedy sa do seba začnú Harry a Severus zamilovavať. Píš dalej prosííím. Tešim sa na další diel. Ďakujem.
13.09.2014 23:15:08
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one