Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3997"
ROFL
To je sprcha po ránu. XD Proč já sem lezu? No nic. Mari, 58. je některá z těch, kterou už jsme nedoopravily, co? (*neónovou šipečkou ukazuje na sebe, přičemž vysune zpoza hlavy svatozář*)
Ano, Ade, ještě cosi mám. Ano, Mari, myslím na ni. Ano, Iri, já jsem taky zvědavá, co z nich vyleze, že to z nich neleze. A přidám, neboj. Fakt jo. Jestli se k tomu najít ji a opravit dokopu, tak v horizontu dní.
Můj den se vcucl, to že se.
Ach. Závazky.
Spokojenost, dušinko? :)
Hurá a jupíííí. Sláva milosrdné autorce. (Doufám, že bude náležitě projevena).
Vcucl. Ach. To nezní příjemně.
Přesně. Bereš to přeci vážně, že? Nebo to s námi vážně nemyslíš?
Velká spokojenost. Jasné, musím to brát postupně, vím, jsem silná. Děkuji!
60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60...
jo... nejdřív samozřejmě 58, správně
přidávám se s prosbou
Hmm, něco mi říká, (nevím, nějaký nejasný pocit) že bych se měla těšit na 60. kapitolu. :D Já se teda těším na každou, ale teď se teda tý 60 nemůžu dočkat, takže budu otravovat snad ještě víc;)
Tak a máš to, ass, teď jsi vystavena už opravdu veeeelkým očekáváním *svatozář* JÁ za to nemůžu.
Adelaine - mně taky něco říká, že bych se na ni měla obzvlášť těšit, ale i bez toho se jí nemůžu dočkat a těším se na ni zejména proto, že jsem ji ještě nečetla. Ale jinak... kéž by bylo více čtenářů, jako jsi ty.
Aj ja by som sa chcela spýtať ako to vyzerá s pridaním kapitoly. Som hrozne zvedavá na vyvinutie situácie medzi Severusom a Harrym. Prosím pridaj další diel.
Všechny vítám, všem převelice děkuji za komentáře.
Ahoj assez,
jak to vidíš s přidáním další nádherné kapitoly? Nedočkavě čekám a vyhlížím (a určitě nejsem sama). Máš ještě nějakou zásobu?
Tak jsem zase zpět a hoši nám za tu dobu ušli pěkný kus cesty. Díky assez!
Já mám občas pocit, že si dost nevážíme ani toho, za co bojujeme.
Kapitola byla skvělá, taková vážně hodně nadějeplná a takový obrovský skok kupředu. První náznak, že to spolu mohou zvládnout. Mám z toho radost.
Děkuju mockrát za vše:)
Skvelá poviedka. Píšeš skvele. Teším sa na další diel.
Tahle povídka je přesně to, co teď potřebuju. Co... potřebuju. Je nesmírně naději dávající.
04.10.2014 21:03:20
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one